TomTomOneNew-obrazovka

O samostatných navigačních přístrojích TomTom Go, One a Rider

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod Tomíček 26. 11. 2006 15:13

Pokud se Vám nelíbí úvodní a ukončovací obrazovka, můžete si ji upravit dle libosti. Bez problémů je, pokud původní obrázek překreslíte (vložítě do něj svůj), aby zůstal zachován pův. formát, přejmenujete splash.bmp (úvodní) a suspend.bmp (ukončovací), vyměníte v kořenovém adresáři TT a je to.
Příklad:
Obrázek

Obrázek
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojta 26. 11. 2006 20:06

Jo dobrý, na ofiko stránkách TT je na to návod.
vojta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christonero 26. 11. 2006 20:43

Ač výměna obrázků na obrazovce TT ONE vypadá úplně jednoduše, mně se to nepovedlo a po výměně obrázků s novou příponou se neobjevil ani nový, ani původní obrázek, kde jsem udělal chybu?
christonero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomíček 26. 11. 2006 22:19

christonero: to se mi "povedlo" taky.. :?
Obrázek musí mít původní parametry, proto je lepší upravovat také původní obrázek (např. splash..).
Pokud se TT kousne, reset nepomůže, vyndat kartu, přehrát zálohu a znovu od začátku..
PS.: v adresáři TT musí zůstat vždy (starý vyjmout a někde si schovat) jen jeden soubor obrázku, taky se mi povedlo tam nechat oba a seklo se to..
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomíček 26. 11. 2006 22:44

vojta píše:Jo dobrý, na ofiko stránkách TT je na to návod.v/quote]

Nějak nemůžu najít, asi už jsem grogy.. Můžeš sem hodit link??
Dík.
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojta 27. 11. 2006 16:17

eh...nejak uz to ted taky nemuzu najit....ale pokud jsem to nevidel nekde na webu, tak to urcite bylo v poslednim e-mailovem news-letteru, ktery jsem od TT dostal...(pokud mas ucet u TT, tak lze objednat...)
vojta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christonero 27. 11. 2006 22:37

Tak už to šlape, asi by chtělo připomenout, že jde o vložení obrázku do obrázku a ne o přepsání souboru novým souborem[/img]
christonero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomíček 28. 11. 2006 08:46

christonero píše:Tak už to šlape, asi by chtělo připomenout, že jde o vložení obrázku do obrázku a ne o přepsání souboru novým souboremv/img]

Jj, omlouvám se, myslel jsem, že to z toho vyplynulo... :roll:
Tomíček
Kolemjdoucí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor