Huawei U8860 Honor - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod svooka 10. 5. 2012 09:04

Prosím o radu majitele tohoto MT.
1. Podporuje FM radio funkci RDS
2. Podporuje SIM TOOLKIT
Děkuji za odpověď
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod svooka 10. 5. 2012 21:31

Copak ten mobil nikdo nemá?
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod svooka 11. 5. 2012 10:36

pokud mate odkaz kde najdu manuál k Honoru, prosím napište. Dík
svooka
Junior


Odeslat příspěvekod svooka 11. 5. 2012 18:59

Dík, ale tam jsem byl a nic..
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 5. 2012 09:54

http://www.svetandroida.cz/huawei-u8860-honor-podrobna-recenze-201204
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biqido 8. 6. 2012 21:05

Co na něj říkáte ?
Mě se to zdá jako dost dobrej komromis.. :-)
Trochu mi vadí prostředí, ale to je podle mě dobře odladěný. Dost mě na videu překvapila rychlost a poměrně velká svítivost ( doufám, že se to jenom nezdá ). Od Huawei pro mě asi nejlépe zpracovaný telefon, když nepočítám novější 4jádrové modely. :-D Asi nejradši jsem ale za baterku, která má 1960 mAh a slibuje prý výdrž asi 3-4 dny.. :-).
Obrázek


Konstrukce : 122 × 61 × 10,90 mm, 140 g, konstrukce: klasická
Sítě GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, W-CDMA (3G) 900 MHz / 1 900 MHz / 2 100 MHz
Displej : TFT TN, 4" (480 × 854 px), dotykový: kapacitní
Procesor : 1,40 GHz Qualcomm MSM8255
Paměť : RAM 512 MB, vnitřní paměť 4,10 GB, paměťové karty microSDHC
Datové funkce GPRS: třída 10 (4/2), EDGE: třída 10 (4/2), HSDPA: 14,4 Mb/s, HSUPA: 5,76 Mb/s, Wi-Fi: 802.11b/g/n, Bluetooth: 2.1 (A2DP, EDR)
Operační systém : Android 2.3
Organizační funkce : kalendář (Google Calendar), poznámky, budík, e-mailový klient, prohlížeč: Android browser
Multimédia : hudba: ano (mp3, aac, wav, ogg), výstup: 3,5 mm Jack, video: ano (mp4, 3gp), FM rádio
Fotoaparát : ano, 8 Mpx (3 264 × 2 448), LED dioda, autofocus, video: ano (1 280 × 720 px, 26 FPS)
Navigace : vestavěná GPS: ano (A-GPS), Google Mapy, elektronický kompas
Naposledy upravil Fíla dne 1. 9. 2012 12:42, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Biqido
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 9. 6. 2012 23:28

Dejte si velký pozor na aktualizaci na Android 4.0. Rozhodně nedělat. Telefon je s ní prozatím nepoužitelný. Extrémně pomalý, veškeré reakce zasekané. Snad to Huawei brzy opraví, protože to půsoví jako blesk z čistého nebe poté, co verze 2.3.x byla perfektní.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peno11 10. 6. 2012 22:21

Mobil mám od středy, tedy 5. den a zatím vládne spokojenost. Musím ale korigovat to nadšení z baterky. Ačkoliv je výdrž baterky nadstandardní, 3-4 dny hrozí jen v případě, že odpojíte Wifi, 3G a téměř ho nebudete používat. Nicméně při běžném používání s internetem přes Wifi a 3G, sem tam hovor a SMS, není problém se dostat i přes 2 dny. 3 dny, pokud ho budete opravdu šetřit, nejsou tak nereálné.
Také oprava těch 3G pásem, podle krabičky u mobilu co jsem dostal, zvládá UMTS jen na frekvencích 900 a 2100. Ale možná existují i jiné modely, které zvládají i jiné frekvence. Ten můj je ovšem z oficiální české distribuce.
Mobil zatím používám s verzí Androidu 2.3.6. Na ICS jsem zatím neaktualizoval, právě proto, že jsem slyšel o problémech s touto aktualizací. Nicméně Gingerbread je dobře odladěný, rychlý, nic nepadá. Zejména proti mému předešlému LG je to jako nebe a dudy. Zahrajete si i náročnější hry.
Velice se mi líbí i softwarová klávesnice TouchPal, kterou Huawei mobil vybavil. Kdo někdy hledal pomlčku na klávesnici od LG, ví proč.
Také Wifi je méně citlivé, ale ne až tak, že by bylo nepoužitelné. Menší problém je, že občas Wifi nenaskočí na poprvé. Toto se mi ale stalo vždy jen tehdy, pokud byla aktivní mobilní data. Když jsem je vypnul, vše fungovalo bez problémů.
peno11
Junior

Odeslat příspěvekod chmelicekd 22. 6. 2012 07:54

Mám tenhle telefonek druhý den a jsem uplně nadšený.Je to můj první android. Prostě bomba.Píšete tady o problému při upgreidu .Zajímalo by mě jak se dá upgreidovat,protože já našel zatím jen aktualizaci,ale ta mi nic neaktualizovala.
chmelicekd
Junior

Odeslat příspěvekod SWAPE 22. 6. 2012 08:45

To mohu potvrdit,mám jej pár dní,je to můj první telefon s Androidem a za tu cenu(bazarovou) maximální spokojenost.Oficiální český dovoz.Pravda,na foťák mojí předchozí Nokie N8 nemá,ale jelikož jsem si jej kupoval hlavně na telefonování,maily(které fungují za 1A) a přístup k netu,tak mi to až tak nevadí.Notifikační dioda je moc šikovná věcička,sice na různé situace upozorňuje pouze zeleně,ale na Google play je na přizpůsobení aplikací dost.Display je 4" a řekl bych,že je to hraniční hodnota na pohodlné ovládání jednou rukou,větší úhlopříčku bych už se svojí rukou nedal.Baterie je 1900mAh a při běžném užívání se nedostanu přes 2 dny.Přední kamera je výborná na Skype,byla to jedna z věcí,kterou jsem chtěl.Konstrukce je pevná a nevrže.Systém je stabilní bez pádů a sekání,takže za sebe tento telefon doporučuji.
SWAPE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotrcka 22. 6. 2012 09:47

za tu cenu solidne spracovanie, fajn display aj vyborna citlivost dotykovej plochy.

prostredie (A2.3) svizne.

nemam ho osobne, ale v praci ho mame vystaveny, tak sa z casu na cas pohram :-)

za tu cenu dobry nakup.
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chmelicekd 24. 6. 2012 20:12

Ptám se už po druhé.Kde a jak stáhnu android 4??
chmelicekd
Junior

Odeslat příspěvekod SWAPE 24. 6. 2012 21:06

Telefon ti aktualizaci nenabizi?
SWAPE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chmelicekd 25. 6. 2012 11:48

Právě že nenabízí.Vždy mi to napíše že komunikace se serverem selhala.Nelze získat seznam nových verzí.
chmelicekd
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků