Huawei U8800 Ideos X5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 14. 7. 2011 21:12

Takže sem dnes pořídil tuto cihličku -- a jsem na Mobilmánii první? Tomu se mi nechce věřit :love:

Zatím jsou zkušenosti veskrze dobré, ale je to můj první Android tak nemám tak srovnání. Jediné minus co sem zatím objevil je problematická práces Bluetooth sluchátky.
Naposledy upravil Fíla dne 1. 9. 2012 12:48, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MPeli 8. 8. 2011 20:43

Ahoj, já jsem ji Huawei X5 pořídil také a jsem fakt spokojený (zatím první den). Chtěl jsem se zeptat, je možné upgradovat systém na 2.3?

Díky, Maritn.
MPeli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 8. 8. 2011 23:53

Zatím ne a asi ani v budoucnu, Huawei není v tomhle směru moc silný.
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falcon_r 9. 8. 2011 23:03

Ahoj, chtěl jsem si jej přesně zítra pořídit od Vodafonu, ale dívám se, že už jej nemá v nabídce, nemá někdo tušení proč ?Jinak bych se chtěl zeptat, jak je to s kvalitou sklíčka displeje, zda je nutná ochranná folie. Jinak telefon vypadá moc pěkně, už se na něj těším :)
Huawei Ideos X5 + LG OO
Falcon_r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 10. 8. 2011 06:14

Určitě ho Vodafone má na svých prodejnách v hlavních krajských městech. Můžeš se informovat taky na jejich lince. Jen nějak vypadl z eshopu...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Falcon_r 10. 8. 2011 09:36

Hned ráno jsem volal, poprvé mi nikdo nebyl schopný odpovědět, ale podruhé fakt říkali, že na eshopu není ale v mém městě ho mají na prodejně, takže pecka :) Dneska, nejpozději zítra si pro něj jdu :)
Huawei Ideos X5 + LG OO
Falcon_r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falcon_r 5. 9. 2011 19:09

Tak telefon mám od 11.8 a zkušenosti jsou veskrze pozitivní. Zpracování je super, displej taky a dají se na něm rozběhnout i náročnější 3D hry (Modern Combat 2). Jinde avizovaný problém s wi-fi jsem zatím nezaznamenal.
Huawei Ideos X5 + LG OO
Falcon_r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 7. 9. 2011 00:26

Jak vidíš výdrž baterky?
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falcon_r 7. 9. 2011 16:05

Používám jej docela často (hovory,sms, wifi, občas hraní) a 2 dny vydrží v pohodě, co ty ?:)
Huawei Ideos X5 + LG OO
Falcon_r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 9. 9. 2011 18:02

Muj zhasne po 16 hodinach bez ohledu na intenzitu pouzivani. Hadam tedy ze je to na reklamaci.
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 9. 9. 2011 20:10

Mohu potvrdit, ze mne baterie vydrzi pri beznem pouzivani taky zhruba dva dny, ale je fakt, ze mam nahranou Custom ROM Oxygen v2.2.2 r1 s androidem 2.3.5. Pravda je take, ze telefon neni online a synchronizace poustim rucne ... Navic u custom ROMky jsem vratil nastaveni CPU z 1024 MHz na 806 MHz, opet z duvodu lepsi vydrze baterie, rychlost a odezvy telefonu jsou vyborne i tak.
Fotak je prumer, pri dobrych svetelnych podminkach (slunicko) fotky ujdou, pri zhorsenych e to falt bida, ale kvuli tomu jsem telefon nekupoval.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falcon_r 10. 9. 2011 12:28

to Pav Lucistnik: a zkoušel ses podívat do nastavení ->info o tel.->využití baterie, co ji tak žere ?Popř. uvést telefon do továrního nastavení ?JInak, fotoaparát je fakt spíš pro lepší světelné podmínky. Jenom jsem na telefonu zjistil jednu věc, že v místě, kde mají jiné telefony špatný signál (mám O2), tak u IDEOSe síť vypadne úplně. V místech, kde je signál normální, tak problém nemám. Jinak se mi na něm hodně líbí konstrukční zpracování, design a rychlost. A to mám zatím původní ROM.
Huawei Ideos X5 + LG OO
Falcon_r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 10. 9. 2011 18:04

Jo koukal, ale tenhle dialog je v Androidu 2.2 uplne k nicemu... Jinak ja sem to dal k ledu, protoze sem mezitim dostal od zamestnavatele Nexus S...
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 9. 2011 09:24

Vracim se k fotaku, ktery je spise prumerny, ale za dobrych svetelnych podminek dokaze udelat slusne fotky (momentky). Fotky nejsou nijak upravovane. Dalsi jeste dodam, bohuzel mohu nahrat jen jednu fotku denne do galerie.

Obrázek Obrázek Obrázek
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falcon_r 13. 9. 2011 21:11

Fotky jsou moc pěkné. Jinak, o co je lepší ta ROM, kterou sis tam nahrál oproti originální ?
Huawei Ideos X5 + LG OO
Falcon_r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků