Modemy - staré neaktualizované téma

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod FilipZajicek 25. 3. 2010 23:49

Ahoj, díky Fílovi za super návod. Vše mám staženo, ale jeden problém se vyskytl: Při vyhledávání Data Card v Dashboard Wizzardu se proces po chvilce přeruší s hláškou, že:
Data card couldn't be found. Error Code: 2
One of the following reasons may cause the error:
1. The data card is not properly connected to PC.
2. Other program is using the data card.
3. You do not have the authority of administrator.

Podotýkám, že mám Vodafone K2540 (koupeno v ČR) a rád bych ji rozchodil s italskou simkou operátora Wind. Asi je skutečně zablokovaná Vodafonem?
Normálně ji přitom mám v USB portu, takže důvod 1. odpadá...

Moc díky za případnou radu.

Filip
FilipZajicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 28. 3. 2010 21:40

Moc díky za ty návody, mám 3765 od VF a podařilo mi to (snad) debrandovat, aspoň se simkou O2 to chodí.
Horší to je se sw: 1) Mwconn mi nepřipadá moc přátelský, občas to sice funguje, ale většinou se sekne tak, že nereaguje. Ale především v seznamu operátorů jsou jsou jen CZ a SK, když to aktualizujete přes internet, tak tam zase vůbec chybí + tam chybí operátoři z hodně zemi. 2) Mobile partner je docela přítulný, ale zase chybí operátoři kromě CZ a SK, a při stisknutí některých záložek se taky sekne. 3) Takže nakonec ze sw vychází ideálně klasický ručně vytvořený vytáčený spojení - malý, rychlý, nekouše se.

Nakonec jeden dotaz: nemáte někdo odkaz na nějakou plnou verzi Mobile Connectu, který by obsahoval co nejvíc zemí? Občas jezdím kromě Evropy i po Asii, a např. nastavení pro Thajsko nebo Seychely by se opravdu hodilo.
xls
Junior

Odeslat příspěvekod Jetro 14. 4. 2010 07:48

Zdravim, mel bych dotaz. Nedari se mi pripojit s HUAWEI E160 (modem T-Mobile, simka O2) ve Windows7 na internet (pres Mobile Partner). Vse v pohode na XP SP3. Je potreba to treba resit aktualizaci firmware nebo je chyba mezi zidli a klavesnici? Predem dik za odpovedi.
Jetro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod otava5 22. 4. 2010 15:15

Ahoj mam mobile partner od Tebe ale nelze mi zobrazit kredit cim to kdyz mam e1750 a sim O2?
otava5
Junior

Odeslat příspěvekod Kycltov 15. 5. 2010 07:37

Jsem asi jediný komu se to stalo, ale modem při zapojení nereaguje, nesvítí - zkrátka nejde. Samozřejmě jdu na reklamaci, ale chci se zeptat, řeší se toto opravou, nebo rovnou výměnou? Přijde mi to upřímně jako "blbost", proto by mi snad mohli dát rovnou na místě nový, než aby to posílali od čerta k ďáblu? Nebo jak se to řeší? Jde o modem Vodafone K3520. Díky moc za odpověď.
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mackkk 25. 5. 2010 12:27

po nahrati posledniho dashboardu a ovladace od Huawei nelze nahrat posledni FW z techto stranek
chcete to heslo, jak na to ? dik
mackkk
Junior

Odeslat příspěvekod johnhugo 26. 5. 2010 21:33

Zdravím,mám takový problém,mám Vodafone K3765,uspěšně jsem provedl Debranding,nainstaloval a vše fungovalo.Druhý den jsem spustil vše,ale program mne hlásí,že zařízení nelze nalést.Proto jsem instalaci provedl na druhém pc,vše jsem nainstaloval podle návodu,ale počítač mne modem nenajde a ani nenainstaluje ovladače modemu,zkoušel jsem vše,ale jsem v tomto méně zkušený uživatel.Prosím o radu.Předem díky.Johny
johnhugo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crazy350 20. 6. 2010 14:01

Zdravím, mám modem K3520-Z od Vodafonu a nedaří se mi ho rozchodit s kartou anglického operátora "3". S Vodafone kartou v pohodě, ale jen se softem od Vodafonu, se softem MWconn 5.6 mi stale vyhazuje Conection eror 623, a to jak s kartou 3 tak s kartou Vodafone.

Když spustím soft Mobile Partner, tak je to podobné - program mi hlásí: Zařízení chybí nebo není dostupné. Přitom modem bliká zeleně :-|
Naposledy upravil Fíla dne 23. 6. 2010 22:06, celkově upraveno 4
crazy350
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod penav 4. 8. 2010 19:41

Tak dnes dorazil v rámci akce od O2 modem E1750, proti E160 běhá výrazně rychleji, proč nevím, ale co pak to, tajně jsem doufal, že ho rozběhám na routeru ASUS WL500gP, ale narozdíl od E160 nechodí. Škoda, firmware mám od koppela a ten se již nejspíš upravovat nebude. Jinak za ty peníze docela slušný modem.
penav
Junior

Odeslat příspěvekod hundrt 6. 8. 2010 10:12

Taky jsem si koupil ten O2 modem v akci.Nahrál jsem nový firmware,debranding. Používám v něm T-Mobile SIM se kterou se připojím, ale po chvíli (je to různé,třeba po 2 min.) se opět modem odpojí. Mobile Partner třeba napíše: Nelze nalézt hardware. Modem jde mnohem lépe spustit a na delší dobu přímo v Web n walk Managerovi. Ale i tady poté zahlásí chybu 678 Volaná stanice neodpovídá. Tak to možná mají nějak vošéfovaný.
Naposledy upravil Fíla dne 7. 3. 2014 04:37, celkově upraveno 8
Důvod: příspěvky sloučeny
hundrt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod liil 10. 8. 2010 18:45

Omlouvám se jsem lama, takže můj dotaz byl už možná někde zodpovězen. Dnes mi přišel modem 1750 od O2 a já bych chtěl vědět, jestli mi pojede i na zahraniční simkartu, konkrétně na běloruskou MTS? Děkuji za odpověď, pokud ji někdo zná :)
liil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palo.dostal 22. 8. 2010 13:36

Tak mam take problem s modemem Huawei E1750 pres mobile partnera slapal v pohode jak ma do te doby nez jsem ho neodblokoval pro volani. Ted z nej sice muzu i volat ale pripojeni pomoci prvni zalozky programu nefunguje. Kliknu na tlacitko pripojeni modem se pripoji (trva mu to dost dlouho) ale objevi se zluty trojuhelnicek a pri najeti mysi vyskoci hlaska neznama sit pripojeni k internetu neni k dispozici. Nove se zacal take objevovat v pripojeni profil ET - CZ a pres ten se pripojit jde v poradku.

Chtel bych nejak nastavit program MobilePartner aby se pripojoval pres ten profil ET - CZ ten funguje spolehlive a navic misto ikonky monitoru ukazuje silu signalu. Jak to mam nastavit a kde?? Nebo jak dal postupovat? Diky za radu.
palo.dostal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigT 30. 8. 2010 17:08

No objednal jsem ten modem od O2, ale po nainstalování ovladačů a programu do Win7 HP x64 se mi veškeré připojení (lan, wifi i mobilní) přesně každých 30min odpojí, co s tím? Po odinstalaci ovladačů vše šlape.
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pawe 5. 9. 2010 23:58

Nevíte proč na konci instalace fw v.11.126.11.00.00 do usb E1750 to po mě chce nějaké heslo? Mám modem od O2 . :hm
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter.74 13. 9. 2010 07:03

Zdravim, chcel by som sa opytat, ci funguje tento postup aj pre modemy predavane na slovensku. Konretne sa mi jedna o modem ZTE MF637 kupeny v T-mobile (blokovany) aby bolo mozne pouzivat kartu O2. Ako na to? Prosim o postup.
peter.74
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků