MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Redmi 4X - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2018 14:46 Odeslat příspěvek
Tak za prvé, ten křáp sám nestahuje aktualizace pokud mu to nedovolíš a ty jsi mu to dovolil. Za druhé ,ten problém po aktualizaci tady je, dohledatelné na netu. Základní pravidlo je nemít zapnuté automatické aktualizace. ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Android Maniak Profil 
24. 3. 2018 15:24 Odeslat příspěvek
Zakladni pravidlo je mit povoleny usb ladeni a vedet co jde resit pomoci nej.Usetri si clovek cestu do servisu a za 20 minut ma vyreseno.


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2018 13:45 Odeslat příspěvek
tak dnes mi začalo zlobit nabíjení, za pár hodin se mobil nabil na 34 %. Po pár restartech a továrním nastavení chvíli nabíjí, když je vypnutý, po zapnutí procenta ubývají. Také při připojení k PC není vůbec vidět a připojení přes USB hlásí, že není k dispozici ( ladění přes USB mám zapnuté ) . Teď se mi nabíjení zastavilo na 29 % čas do konce ukazuje 5 hodin a 3 minuty, ale tento stav už trvá skoro půl hodiny


Offline - Pokročilý Profil 
2. 4. 2018 13:52 Odeslat příspěvek
Jinou nabíječku, pak reklamace


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2018 14:19 Odeslat příspěvek
nabíječek jsem zkusil několik , jinde nabíjí v pohodě. Ovšem nabíječka neřeší další problém - připojení mobilu k PC


Offline - Pokročilý Profil 
2. 4. 2018 14:36 Odeslat příspěvek
Chyba v kabelu?


Offline - Moderátor Profil 
2. 4. 2018 14:48 Odeslat příspěvek
Reklamace smartfónu


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2018 15:39 Odeslat příspěvek
zítra ho vezu na reklamaci, je tam toho víc - nenabíjí, nezobrazí se v pc, přes den se vypíná wifi, čtečka funguje tak týden pak se musí znovu nastavit otisky jinak je hrozná odezva ...

jinak k nabíjení :
v 16:36 - 30% , zbývající čas do plného nabití 4 hodiny 59 minut
v 17:20 - 31% , zbývající čas do plného nabití 4 hodiny 54 minut

takže asi není nabíjení úplně v pořádku ....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 4. 2018 18:53 Odeslat příspěvek
zdravím, po automatické aktualizaci na android 7.1. a na MIUI 9 mě přestal Ok Google mluvit (před aktualizací mluvil krásně česky), fuguje dobře, vyhledává, zapíná, přepíná bez potíží i na hlasová pokyn v jiné aplikaci, ale bez zvuku, nevíte někdo kde a by se mělo zapnout a nastavit? Díky Jara


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 4. 2018 18:32 Odeslat příspěvek
zdravím, po automatické aktualizaci na android 7.1. a na MIUI 9 mě přestal Ok Google mluvit (před aktualizací mluvil krásně česky), fuguje dobře, vyhledává, zapíná, přepíná bez potíží i na hlasová pokyn v jiné aplikaci, ale bez zvuku, nevíte někdo kde a by se mělo zapnout a nastavit? Díky Jara

omlouvám se za zdvojení dotazu, ale špatně jsem asi vkládání dotazu pochopil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 4. 2018 18:46 Odeslat příspěvek
Zdravím, potřebuji poradit, měl jsem dosud obyčejný mobil Nokia bez OS kde jsem často využíval profily k nastavení profilů např. k nastavení hlasitosti, zvuku a druhu vyzvánění, jako dočasný, jen na určitou dobu. Po uplynutí této doby se to automaticky přeplo zpět do předchozího profilu. Využíval jsem to často, když jsem, např venku, u doktora a pod. podle toho jestli potřebuji aby zvonil potichu, případně vůbec nezvonil, nebo naopak aby zvonil a vybroval hodně nahlas. Dá se to na Xiaomi někde nastavit? Nebo se musí stáhnout nějaká spec. aplikace? Mohli by jsem mě jako začátečníku na "chytrém" mobilu, někdo poradit.
Díky Jara


Offline - Pokročilý Profil 
15. 4. 2018 20:55 Odeslat příspěvek
Znám jen zapnout vypnout, něco jako časově nastavitelnou jsem nezaregistroval.


Offline - Android Maniak Profil 
16. 4. 2018 16:17 Odeslat příspěvek
Android to umi mnohem podrobneji, umi podle casu, umistneni, tedy polohy, podle toho jestli bezi konkr. app nebo nebezi,urovne osvetleni atd atd.Ultimatni zalezitost je tasker, ten ale predpoklada ze jsi trochu zdatnejsi.Takze hledej jeho alternativy na google play.Bude jich nejmin 100.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2018 17:19 Odeslat příspěvek
já používám timerific
https://play.google.com/store/apps/deta ... timeriffic
mnohem podrobnější plánovač, avšak placený je locale
https://play.google.com/store/apps/deta ... cale&hl=cs


Offline - Moderátor Profil 
20. 4. 2018 13:41 Odeslat příspěvek
Xiaomi Redmi 4X za 499kč :)

https://m.mobilmania.cz/v-cesku-se-otev ... 3903197926
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 6 z 8 [ Příspěvků: 110 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies