MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor 9 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2018 20:05 Odeslat příspěvek
Díky za upozornenie
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 3. 2018 21:19 Odeslat příspěvek
A co se takhle před reinstalací mrknout na zdroj spotřeby, hm? Něco podobného se mi totiž dělo na několika telefonech a vždy za tím byly Google Play Services, u kterých stačilo POUZE vymazat data, takže bych to neházel hned na systém.

Třeba u mě jede Oreo naprosto v pohodě. Navíc si můžu nádherně určovat, co běží na pozadí, co může být spuštěno jinou aplikací atd., takže ve výsledku telefon vydrží v pohodě 1-2 dny normálního provozu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 3. 2018 20:35 Odeslat příspěvek
Já mám Honora 9 a musím říct,že je super.Strašně rád fotím a tak jsem rád,že dělá tak krásné fotky.Vlezl jsem se do 8tis což je hodně dobré.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2018 22:03 Odeslat příspěvek
Na pozadí jsem měl vše povypínané. Čím by to asi mělo být když ne systémem, když při totožnym nastavení mi na Nougatu telefon vydrží víc jak dvojnásob ?


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2018 14:19 Odeslat příspěvek
Ahoj, je možné že stále nemám nabídnuty stáhnutí androidu 8?
Mám mobil ze SRN Amazonu... Myslel jsem že to dávno obdržím...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 3. 2018 15:22 Odeslat příspěvek
Dobrý den, prosím zvažuji nákup nového tel. Nejsem nějáký profík, proto bych potřebovala poradit. Jaké máte zkušenosti s Honorem a který by jste mi prosím doporučili? Děkuji


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2018 16:34 Odeslat příspěvek
Az na to ze nemam posledni Android ( nechapu proc) je to vynikajici mobil.
Oproti predchozim Samsungum vyrazne lepsi baterie. Jedinym mozna malym minusem je fotak, ktery bych si reci jenom dokazal predstavit lepsi, ale ne za cenu 300Eur...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 3. 2018 17:09 Odeslat příspěvek
Jak to máte se signálem a datama? Možná jsem rozmlsaný z Xiaomi Redmi 4x kde data jela prakticky pořád na 4G a jen ve velmi velmi hlubokém lese skočilo E, Ale u H9 je to tragédie mizérie. Koupil jsem H9 kvůli foťáku a citlivost GSM jsem bral tak nějak jako samozřejmost. No, dám tomu týden.
Když už jsem v hodnocení oproti Xiaomi Redmi 4x.
H9
+ Fotky
+ Display
Nic víc jsem nenašel
Xiaomi Redmi 4x
+ Výdrž
+ Citlivost na signál
+ Hlasitost a barva zvuku
+ O více jak polovinu levnější
+ Velká komunita uživatelů


Offline - Místní informátor Profil 
19. 3. 2018 09:36 Odeslat příspěvek
Honor 9 recenze

https://youtu.be/2QlbB_oZf8M


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2018 10:25 Odeslat příspěvek
Proč to sem dáváš? řeší se tam signál,data?...ujíždíš na tom?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2018 21:31 Odeslat příspěvek
je to můj první telefon, comá čtečku otisků, myslím ten Honor 9. Vypadá hodně luxusně, na to kolik stojí. Videa, které s ním nahrávám, jsou v takové kvalitě, co jsem ještě nezažila. Jsem max spokojená.


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2018 13:08 Odeslat příspěvek
Ahojte, potreboval by som poradiť. Moja žena má Honor 9 a nejakým zázrakom sa jej podarilo akosi nastaviť, že jej stredové tlačítko po stlačení vždy aktivuje google vyhľadávanie. Som z toho na nervy, neviem to nikde zmeniť. Teraz vždy keď chce ísť na domovskú obrazovku tak sa iba spustí google. Viete mi niekto poradiť ako to zmeniť?


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2018 14:26 Odeslat příspěvek
Home button ( stredove tlacitko) staci len jemne stlacit/dotknut sa ( do 1.sek.) a dostanes sa na domovsku obrazovku.. ak podrzis dlhsie ( 2 sek.) tak ti nabehne Google...


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2018 16:33 Odeslat příspěvek
Tomu rozumiem, ale teraz to robí pri hocijakom krátkom dotyku


Offline - Moderátor Profil 
21. 3. 2018 17:11 Odeslat příspěvek
Jaký tam máš launcher?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 39  Další stránka
Stránka 17 z 39 [ Příspěvků: 579 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies