MobilMania.cz

Přihlásit se




Problém Mate 10 pro

Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 1. 2018 11:31 Odeslat příspěvek
Dobrý den! Koupil jsem před dvěma dny nový mobil Huawei Mate 10 pro. Dnes ráno nereagoval na žádný otisk. Tak jsem ho zavřel(ne vypnul) a pri pokusu otevřít začal blikat displej. Stylem otevřel zavřel otevřel zavřel, 4x ya sekundu. Skusil jsem ho nabít, nic. Tak jsem ho restartoval. Vše v funguje baterka byla na75%.A teď k věci telefon za 21 litrů a druhý den tohle. Chci ho vrátit, ale co jim ukážu, vždyť funguje. Já už, ale nemám v něho důvěru. Poraďte co dělat a jestli je chování telefonu vážné. Chování píši schválně, vždyť je v něm umělá inteligence:jjj:
Velmi děkuji za případné rady.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
11. 1. 2018 11:44 Odeslat příspěvek
Vrať bez udání důvodu, pokud jsi koupil v eshopu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 1. 2018 13:00 Odeslat příspěvek
Ne, v prodejně mobil pohotovost.


Offline - Moderátor Profil 
11. 1. 2018 13:13 Odeslat příspěvek
Nezbývá než reklamace.
Do menu se dostaneš?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 1. 2018 22:37 Odeslat příspěvek
Po restartování začal makat normálně, já je že nepotřebuji po ránu taková překvapení, ve formě nefunkčního telefonu. Jen nevím co s tím, protože když to půjdu reklamovat, tak mě pošlou někam, protože funguje.


Offline - Moderátor Profil 
11. 1. 2018 23:02 Odeslat příspěvek
A co chceš reklamovat, když teď funguje normálně?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 1. 2018 06:44 Odeslat příspěvek
asi nechci telefon, který druhý den začne haprovat.


Offline - Moderátor Profil 
12. 1. 2018 07:02 Odeslat příspěvek
Myslíš, že u telefonu jiné značky se toto stát nemůže? Pokud smartfon teď funguje jak má, tak to neřeš


Offline - Junior Profil 
12. 1. 2018 09:45 Odeslat příspěvek
Me se stala podobná věc při změně tématu, ale po soft. aktualizaci. Provedl jsem reset to default a vše jede jak má. Jiný problém jsem s tímto výborným telefonem neměl. Hold technika. A jeden výpad mě po letech zkušenosti v IT rozhodně nenutí hned vše vracet.,)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 1. 2018 01:04 Odeslat příspěvek
dík


Offline - Pokročilý Profil 
13. 1. 2018 09:45 Odeslat příspěvek
to bude ta umělá inteligence,telefon si prostě řekl, že dneska nejde do práce


Offline - Junior Profil 
13. 1. 2018 09:48 Odeslat příspěvek
Domnívám se, že se ti na pozadí něco aktualizovalo (kór když šlo o fungl nový přístroj) a vyžadovalo to restart (ale řeklo si to o něj trochu netradičně), neřeš to - pořád je Mate 10 Pro jeden z nejlepších telefonů současnosti - mohu srovnat s S8 / S8+ a iP X...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 1. 2018 10:58 Odeslat příspěvek
-- 13. 1. 2018 11:59 --

Díky, budu doufat,že se to nebude opakovat

-- 13. 1. 2018 12:34 --

Díky, doufám, že se to nebude opakovat. Chtěl jsem P10plus, neměli, tak jsem si řekl když už tak už))
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies