MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
5. 12. 2017 18:34 Odeslat příspěvek
Nastaveni aod, rozlozeni
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
5. 12. 2017 20:51 Odeslat příspěvek
Zamykaci obrazovka a Always on je uplne neco jinyho..
Jde to jen zmenou tematu pres Samsung Themes..


Offline - Junior Profil 
5. 12. 2017 23:16 Odeslat příspěvek
Nastavení zobrazeni Always on display klepnout na první zobrazení a dole styl hodin to platí pouze pro alwais on dispay na zamikací obrazovce to mám pod sebou v smsung Themes se nějaké s tímto uspořádáním najdou ale moc jich také není.

-- 6. 12. 2017 00:05 --



Online - Junior Profil 
7. 12. 2017 09:43 Odeslat příspěvek
Nová barva


Offline - Junior Profil 
7. 12. 2017 15:09 Odeslat příspěvek
Kdyby jste nekdo hledali paradni pouzdro na telefon podivejte se urcite na Caseology Case Parallax nemuzu si vynachvalit. Hodne jsem jich prostridal a konecne jsem nasel co vyhovuje.


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2017 05:24 Odeslat příspěvek
Čau jestli by měl někdo zájem tak prodám novou nepoužitou powerbanku Samsung.



Naposledy upravil opasino dne 22. 12. 2017 08:47, celkově upraveno 1

Odstraněn odkaz na inzerci, to nepatří sem, ale do bazaru. Kdyžtak si to řešte přes SZ. Díky za pochopení.



Offline - Junior Profil 
8. 12. 2017 09:46 Odeslat příspěvek
kozenka píše
Kdyby jste nekdo hledali paradni pouzdro na telefon podivejte se urcite na Caseology Case Parallax nemuzu si vynachvalit. Hodne jsem jich prostridal a konecne jsem nasel co vyhovuje.

Vypadá hodně pěkně, ale po zkušenostech s spigen neo hybrid, které bylo pocitově i vzhledově nejlepší pouzdro co jsem měl moc nevydrží. Ta plastová část po bocích je prostě příliš tenká. Měl jsem více obdobných a vždy to při sundávaní nebo časem rublo. Ideální na výdrž a nárazy pouzdra typu spigen slim armor nebo tough armor, tam se defacto nema co stát, ale ty uz zase nejsou tak pěkné...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2017 10:39 Odeslat příspěvek
Ja mam Na S8+ Spigen Neo Hybrid telefon prezil uz dost padov neposkodeny.
Naposledy mi spadol z konferencneho stolika asi z vysky 50cm na plavacku, samozrejme v puzdre a display sa v rohu roztriestil.
Ako je to mozne, neviem, ned zvazime, ake hrube je puzdro Neo Hybrid.
Potesi.


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2017 16:46 Odeslat příspěvek
Ja nemyslel, že neochrání telefon. Spigeny jsou podle mě absolutní špička. Na nexusu 5, mi ale neo hybrid praskl nad USB portem, protože tam bylo fakt minimum materialu a na LG G4 zase nad jackem, ale to bylo spíše tím, že jsem musel častěji kryt sundávat, protože tam normální jack nešel strčit a sundávat to šlo dost blbě. Jak se ale divám na S8, tak tam je kolem konektorů guma, čili by to mělo být v cajku, ale problém bude časem podle mě kolem tlačítka power a volume. Ale je dost možné že to bylo mým neopatrným zasouváním konektorů, ale to nemění nic na tom, že je to slabina těchto pouzder.


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2017 10:23 Odeslat příspěvek
Jaky mate zkusenosti se skenerem ocni duhovky? Mam z toho takovy smiseny pocity. Nekdy me to nasnima hned a to i ve tme nebo za chuze. A nekdy do toho koukam nehnu se furt to naklanim a ani prd to necbapu.


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2017 11:55 Odeslat příspěvek
já to po čase vypnul. je to pomalé a ještě dost nepřesné v různých úhlech. Obzvláště při chůzi to není nic moc.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
9. 12. 2017 12:07 Odeslat příspěvek
Používá tady někdo šifrování úložiště (funkce, která je v české verzi androidu nesmyslně pojmenovaná "zabezpečené spuštění")? Prosím o info o kolik se po zašifrování zpomalil. Díky.


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2017 12:36 Odeslat příspěvek
Pouzival jsem na S7 a pri spusteni zadavas pin a az potom se telefon spusti a rychlostne v podstate stejny nic se nezpomalilo.


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2017 17:38 Odeslat příspěvek
Samsung S8/S8 plus oreo bude asi až koncem ledna, začátkem února příštího roku


Online - Junior Profil 
13. 12. 2017 20:19 Odeslat příspěvek
S8 TMZ distribuce má dle sammobile.com update
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 121  Další stránka
Stránka 65 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies