MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 07:07 Odeslat příspěvek
Taky začínám uvažovat, co bude až nebude WP, a pohrávám si s myšlenkou jít do Nokie, třeba té plánované 9, no uvidíme, zatím je ještě čas.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
11. 10. 2017 10:18 Odeslat příspěvek
Bari007 píše
Physeter:
Vzhledem k oznámení na Twitteru to vypadá, že už další verze na mobily nebudou.

Protože budu taky muset přejít (950XL dosluhuje), tak jsem řešil, jestli Ohryzek nebo Robota a vyšel mi z toho Android, který právě jde hodně upravit. A například nový Microsoft Launcher pro Android vypadá super, má perfektní hodnocení a do budoucna by měl poskytnout prakticky více než plnohodnotnou náhradu Windows na telefonech.

Doporučuji ti Nova launcher, poskytuje mnoho nastavení, bývá v akci za 20kč,no i free verze umí dost. Nešetří na přístroji, odvdečí se ti spolehlivostí a stabilitou. Vím o čem píšu, pokud jsi hračička tak lze upravit vše na co si vzpomeneš.
https://www.mojandroid.sk/nova-launcher ... stiahnuti/


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 17:19 Odeslat příspěvek
Z mého pohledu Nokia nebo Google Pixel. Nic jiného asi fakt ne vzhledem k (ne)podpoře, bloatwaru a roztříštěnosti. Ale spíš to vidím na ten Pixel.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 19:23 Odeslat příspěvek
Egee píše
Bari007 píše
Physeter:
Vím o čem píšu, /


Ne, to ty opravdu nevíš.



Naposledy upravil Reku dne 11. 10. 2017 22:36, celkově upraveno 1

odstraněno nevhodné slovo



Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 23:36 Odeslat příspěvek
Bari007 píše
Z mého pohledu Nokia nebo Google Pixel. Nic jiného asi fakt ne vzhledem k (ne)podpoře, bloatwaru a roztříštěnosti. Ale spíš to vidím na ten Pixel.

Mě od Pixlu odrazuje chybějící bezdrátové nabíjení, už mám od dob L930, L950 a teď od S7 celkem 3x bezdrát. nabíjčku, ta poslední je origo Samsung co nabíjí až 2A (má aktivní větrák), takže se mi už nechce kupovat nový mobil bez této vlastnosti.
O chybějícím 3,5mm jacku ani nemluvím. Ten zatím stále používám u domácí repro soustavy a v autě...mé origo rádio ještě nemá BT, zato jack hojně využívám.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 10. 2017 06:22 Odeslat příspěvek
Ahoj, poradí prosím někdo kde koupit originální baterii k Lumii 950?


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2017 06:43 Odeslat příspěvek
CosiOdvedle:
Bezdrátové nabíjení mi také chybí :( Doufal jsem, že nový Pixel ho mít bude, ale bohužel... Samsung ale nepřekousnu, měl jsem chvíli S7 a musel jít pryč, protože těch milion ptákovin od Samsungu jsem prostě nepřekousl a alternativní firmware tam dávat nechci.


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2017 06:57 Odeslat příspěvek
Samsung, Pixel............. Myslíte, že ta plánovaná Nokia 9 nebude lepší? Přeci jenom mě láká vrátit se k Nokiím............


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2017 08:42 Odeslat příspěvek
pepak9: Kup si od Avacomu, mám ji v telefonu a v pohodě.



Naposledy upravil Reku dne 12. 10. 2017 10:52, celkově upraveno 1

odstraněna část příspěvku s požadavky na nový telefon



Offline - Junior Profil 
12. 10. 2017 19:05 Odeslat příspěvek
Tož jsem si udělal research a jako jedinou možnou Android náhradu za Lumii 950 XL DS, abych si nepohoršil, vidím Samsung Note 8.


Offline - VIP uživatel Profil 
12. 10. 2017 19:23 Odeslat příspěvek
Dobře jsi vybral.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 10. 2017 16:59 Odeslat příspěvek
Zatím určitě neměním. Mám už druhou L950xl a budu ji držet v provozu, dokud to půjde. MS se na uživatele vys... , přesto považuji wmobile za v mnoha směrech super OS. Na práci a běžné používání za mne bezkonkurenční. Škoda funkcí, které byly v předchozích win, třeba ztišení otočením, mít možnost nějak vrátit, koupím si jednu L do zásoby aby přežila do konce podpory systému.


-
18. 10. 2017 20:01 Odeslat příspěvek
Dtto...


Offline - Junior Profil 
19. 10. 2017 07:18 Odeslat příspěvek
Také si hodlám zatím svoje XL hýčkat a držet, dokud to půjde.
Čekám, jaká bude Nokia 9, až ji představí. Tu bych případně viděl jako cestu, kudy se dát dál.


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 10. 2017 09:28 Odeslat příspěvek
DaznoH píše
Zatím určitě neměním. Mám už druhou L950xl a budu ji držet v provozu, dokud to půjde. MS se na uživatele vys... , přesto považuji wmobile za v mnoha směrech super OS. Na práci a běžné používání za mne bezkonkurenční. Škoda funkcí, které byly v předchozích win, třeba ztišení otočením, mít možnost nějak vrátit, koupím si jednu L do zásoby aby přežila do konce podpory systému.


To podporuje i Lumia 950XL ztiseni otocenim dolu a dalsi.
Jinak resit co bude je predcasne, nejdrive tak za dva roky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 124  Další stránka
Stránka 109 z 124 [ Příspěvků: 1857 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies