MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 11:57 Odeslat příspěvek
Co to tak sleduju, doporucuje se jedine Dome Glass, ale lze objednat jen ze zahranici. Ja hledam folii, kterou by nenicil s-pen. Pry ta originalni je nic moc.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 12:02 Odeslat příspěvek
https://www.alza.cz/panzerglass-pro-sam ... 5.htm?o=15

https://www.alza.cz/tempered-glass-prot ... 104577.htm


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 12:34 Odeslat příspěvek
Tak pánové. Dnes mi přišla z Ebay bezdrátová nabíječka http://www.ebay.com/itm/Qi-Wireless-Fas ... 2749.l2649
Musím konstatovat,že je naprosto dokonalá.V žádném případě se nesklápí,jak někdo psal a nabíjí telefon i na výšku v outdoorovém pouzdru a nemusí se pokládat. Rychlonabíjení funguje perfektně a větráček je tichounký,že ho vůbec neslyším. Jen když dám ucho přímo k nabíječce.Nabíječka má 3 cívky,takže telefon nabíjí i na výšku :) K nabíječce je i luxusní kabel (takový ten silný provaz-materiál),který podporuje rychlonabíjení. Dávám samozřejmě do originální nabíječky 230V.
Informační ledka na nabíječce,také bezproblému funguje.Někde jsem četl,že někdo jí má nefunkční. Takže rád doporučuji ke koupi ;)


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 12:44 Odeslat příspěvek
A funguje i s ochranným krytem např. Standing Cover?


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 12:58 Odeslat příspěvek
To pouzdro nemám. Mám outdoor od Ringke, které mi přijde totožné od Samsung,možná i lepší a pevnější a v tom to funguje skvěle. Právě že i na výšku. U mé předchozí rychlonabíječky od Samsungu (ta stojankova bez větráku),tak tam to nefungovalo na výšku, ale jen na boku


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 15:35 Odeslat příspěvek
Dnes jsem si koupil obyčejné silikonové pouzdro asi z Číny. Oproti Basic clear cover original Samsung je měkké a hlavně neklouže.

Přílohy

Note 8 silicon case.jpg
Note 8 silicon case.jpg
[ 128.03 | Zobrazeno 63 krát ]




Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 16:36 Odeslat příspěvek
Sasmek píše
Ahoj. Panove muzu se zeptat, zda uz jste nasli nejake obstojne ochranne sklo, ktere se da u nas poridit ? Dost na to specham, protoze sem zjistil ze se mi v noseni po kapsach zacinaji tvorit mikrosrabance. Coz me dost nemile prekvapilo. Diky ☺


Taky jsem na můj vkus dlouho hledal fólií nebo sklo na displej a nejvíc co mě uspokojila tak byla přímo v obchodě samsung v Brně Olympii. Mají tam takovou jako by 3D tiskárnu a udělají fólií přímo na daný typ telefonu. Drží skvěle a je po celém displeji. Má funkci tvrzeneho skla ale pocitově je jak fólie. Je na ní i doživotní záruka.
Stála myslím 699 kč.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 17:56 Odeslat příspěvek
Taky mám tu folii z Olympie, stála 699,- docela super. Vyřežou ji na míru, odborně nalepí, paráda.


Offline - Moderátor Profil 
11. 10. 2017 17:59 Odeslat příspěvek
v té Olympii daj fólii na kterýkoliv mobil, nejenom Samsung?


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 18:57 Odeslat příspěvek
Pochybuji, ze by v Samsung prodejne davali folie i na neSamsung telefony.
Na FB jsem cetl, ze se ta folie Spenem brzy nici, je tomu tak?


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 19:25 Odeslat příspěvek
V Olympii jsem viděl, jak někomu vyřezávají folii na nějaké Sony. Vyřežou jen to, co mají uložené v PC. Pochopitelně především na Samsungy a nějakých pár dalších modelů od několika značek. Určitě ne na všechny. Folie je údajně nárazuvzdorná, no, nevím. Po kreslení perem jsou na folii viditelné stopy. Dá se s tím žít. Ještě jsem si koupil 3 ks redukce v balení z USB mikro na USB C za 399,- . Můžu tak používat všechny možné staré nabíječky.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 20:36 Odeslat příspěvek
Co se týče ničení fólie perem tak jsem zatím nic nezaregistroval.
Je pravda že jí mám teprve 14 dní.
Pro mě je hlavní to že je přes celý displej a drží perfektně.
Kdyby se mi začala nějak opotřebovávat tak ji vyměním, je na ní celoživotní záruka.

Jak píše někdo výše, dělají fólie na telefony podle dostupnosti programu v PC. Není problém si tam zavolat a ověřit .


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 20:42 Odeslat příspěvek
Nakonec jsem zkusil alternativní launcher... Microsoft Launcher, dřív Arrow. Pánové, nebýt drobnosti jako absence složek v seznamu aplikací, klidně bych si dokázal představit to používat běžně. Rychlý, hezký a s obrazovkou Note8 to vypadá prostě famózně. Strašně hezký dojem, takový moderní, blízko pocitu z iOS (pozitivně).

Navíc i nějaké služby MS navíc... Uvidíme časem, jestli dolepší zrovna to co jsem zmínil. Pak to bude pecka. <3


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2017 07:53 Odeslat příspěvek
kouless píše
Taky mám tu folii z Olympie, stála 699,- docela super. Vyřežou ji na míru, odborně nalepí, paráda.

Netušíš, zda je taková služba i jinde v republice?
Do Brna to mám od Prahy trochu z ruky :-D
Co je to přesně za prodejnu (samsung ofiko)?


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2017 08:35 Odeslat příspěvek
Zdar, tak jsem to obvolal a v Praze mají fólii v Palladiu a OC Nový Smíchov. Je i s aplikací za 699,-. A na Smíchově mají i sklo, ale prodejce říkal, že nic moc a leze pod ní bordel (sklo není SAMSUNG, protože ho vůbec nevyrábí).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 131  Další stránka
Stránka 54 z 131 [ Příspěvků: 1953 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies