MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Microsoft Lumia 640 / 640 XL - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 10. 2017 14:52 Odeslat příspěvek
uděláme dětem pápá :grr: https://diit.cz/clanek/microsoft-ukonci ... -internetu
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 11. 2017 21:56 Odeslat příspěvek
Lumia 640 po aktualizaci windows 10 nabíjí pomalu. Vyzkoušeno více nabíječek, se kterými to na osmičkách nabíjelo normálně, ale pokaždé vyskočí hláška Zařízení se nabíjí pomalu..a vleče se to jako šnek. Neví někdo, čím to je?

Online - Pokročilý Profil 
21. 11. 2017 23:08 Odeslat příspěvek
Tahle hlaska vyskakuje, když je v haji baterie.

21. 11. 2017 23:20 Odeslat příspěvek
Že by v okamžiku instalace W10 odešla baterka?

Offline - Moderátor Profil 
22. 11. 2017 00:12 Odeslat příspěvek
A nebyl s baterií problém už předtím, např. rychle vybíjení a pod.

Offline - Junior Profil 
22. 11. 2017 00:14 Odeslat příspěvek
Taky mi to někdy dělá... Teď po poslední aktualizaci mám pro změnu nějakej zabržděnej displej :-(

22. 11. 2017 17:14 Odeslat příspěvek
S baterií problém nebyl, podle mě ani teď není.. Pořád mi to připadá jako nějaká chyba systému..

18. 2. 2018 18:03 Odeslat příspěvek
Čauko, mám 640 LTE a blbne mi Facebook, dá sa s tým niečo robiť? Odkedy skončil Messenger tak chodím na FB cez prehliadač (explorer čo je tam defaultne), nevadilo mi to, ale posledné týždne blbne modrá horná lišta (tam kde máš správy, notifikácie, žiadosti o priateľstvo a pod) a nereagujú tlačidlá na tejto lište. Takisto mobil nereaguje pri posielaní správy na tlačidlo "Poslať" a správu tak nemôžem odoslať. Skúsil som aj iné dva browsery a problém rovnaký, takisto reset do továrenských nastavení nepomohol. Inak telefon reaguje na dotyk normálne. Záruka vypršala 2 týždne nazad, telefón používaný od 2/2016.

Dá sa to vyriešiť? Diki.

18. 2. 2018 18:14 Odeslat příspěvek
Evidentně používáš ještě starý OS WP8.x, když píšeš o Internet Exploreru.. Řešení je upgrade na aktuální W10M s prohlížečem Edge. Internet Explorer u WP8.x už je zastaralý, není upgradován a tím pádem si neporadí s novějším webovým rozhraním. W10M má i FB messenger ve Store.
U 640 máš upgrade zdarma, nejrychleji a nejlépe přes PC a oficiální nástroj Microsoftu - OTC Upgrader.

19. 2. 2018 10:11 Odeslat příspěvek
Tak som upgradeoval na W10 a ide to jak nové :) Diki

19. 2. 2018 21:01 Odeslat příspěvek
Nemáš zač, rád pomůžu. ;-)

19. 2. 2018 23:25 Odeslat příspěvek
zdravim příznivce W10m i Jirku chci se zeptat mam 925 a 640xl a před nimi WM6.5 a tam jako peněženku (čisla karet mailů a různych přihlášení ,pojistky zkrátka je toho dost apku mam SPB walet kde jsou data ve formatu "SWL"
současné W10m to nepřečtou jakou používate apku vy nebo jak to otevřit nebo přenest do jine spolupracujicí nebo stahnout novou nějakou a natukat postupně vše znovu ?
diiik

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 11:18 Odeslat příspěvek
Ahoj,

u Lumia 640 LTE prý přestal mamce fungovat reproduktor.

Když jí někdo volá, reproduktor místo vyzvánění údajně jen "vrčí", resp. chrčí.

Telefon byl dovezen ze země mimo EU. U prodejce by měla být možnost opravy v záruce.

Pro případ, že by se k tomu nechtěl znát, se chci zeptat, jestli se nový reproduktor připojuje k telefonu "jen" pomocí nějakého nastrkávacího konektoru, nebo je nutné ho připájet?

K čemu slouží nálepka na vyzváněcí reproduktor?

Předem díky za odpověď.

13. 3. 2018 23:58 Odeslat příspěvek
Je normálne, že po update z win 8 na win 10 je z toho telefónu totálna *****? Sekanie, padanie apps a celkovo citeľné spomalenie celého zariadenia ma už vytáča. Hard reset som robil súbežne s inštaláciou win 10 asi 3 týždne nazad. Na win 8 to šlo jak blesk, toto je na nervy. Dá sa to vyriešiť?

Offline - Junior Profil 
14. 3. 2018 00:22 Odeslat příspěvek
Dante Flyshit:

Provedl jsi po upgrade z 8ček na 10ky hard reset? A obnovil jsi všechno, že? Zkus teď udělat HR, neobnovovat a všechno ručně nastavit, ale nečekej žádné zázraky...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88  Další stránka
Stránka 84 z 88 [ Příspěvků: 1313 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies