MobilMania.cz

Přihlásit se

Galaxy note 4 mmc reading failed

Offline - Junior Profil 
5. 2. 2018 14:14 Odeslat příspěvek
Hojte,asi pred 4 dny se mi zacal dost sekat telefon,tak jsem udelal Hard reset. Nepomohlo,porad se sekal. Pak jsem si vsimnul,ze pise v boot screenu,nebo jak to napsat:-),vyse uvedenou hlasku. Cili to tipuju na nakopnuty SW nebo problem s pameti...? Tel.mam jeste mesic v zaruce,tak zkusim reklamaci.. Jestli mam vubec sanci.. Nebo da se neco udelat i samodomo?:-) Dikas. M.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
5. 2. 2018 14:56 Odeslat příspěvek
Ahoj, pokud máš telefon ještě v záruce, tak honem utíkej na reklamaci. Toto je poměrně častá závada na Note 4 - dochází k poškození flash paměti na základní desce (eMMC read fail, případně write fail) a typické projevy jsou jak píšeš - ze začátku záseky, po určité době už vůbec nenaběhne. Oprava probíhá výměnou celé základní desky a pokud nemáš ROOT telefonu nebo jsi nikdy neflashoval alternativní ROM, servis to vymění v rámci záruky.

Offline - Junior Profil 
5. 2. 2018 17:03 Odeslat příspěvek
Neflashoval jsem ani nemam root. Tak snad se nebudou vymlouvat... Pak poreferuji:-) Dikas. M.

Offline - Junior Profil 
13. 3. 2018 18:47 Odeslat příspěvek
Zdar! Takze mam vyjadreni servisu a vec se ma tak,ze do telefonu vnikla kapalina,cili reklamace zamitnuta..:-( Nevim,jestli zapis nebo cteni z pameti ma na to vliv... Ale posilali i fotky a nejaka oxidace tam byla. Tak nic,jdu hledat nahradu:-)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 3. 2018 20:59 Odeslat příspěvek
To s tím souviset nemusí, ale když je oxidace na desce, tak musí reklamaci zamítnout v každým případě.

Offline - Junior Profil 
13. 3. 2018 22:38 Odeslat příspěvek
Problém eMMC read/write fail je všeobecně známý problém řady Note 4 (mám s tím i osobní zkušenost). Ve státech dokonce zahájili soudní spor vůči Samsungu. Pokud umíš anglicky, mrkni sem: https://forum.xda-developers.com/note-4 ... t-t3678249 Pokud Ti servis poslal fotky, kde je vidět oxidace, asi to na to svedou, ale pravděpodobně to s tou závadou nemá vůbec nic společného... :-(
edit: tady je přímo odkaz na tu výzvu: http://www.classlawdc.com/2017/04/25/in ... ed-defect/

Offline - Junior Profil 
14. 3. 2018 11:35 Odeslat příspěvek
Beesee,dikas!

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies