MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 12. 2017 18:40 Odeslat příspěvek
cardi píše
renek1: nechcu nejak rypat hosi hodne zdaru snad se pletu :)

No ale právě to děláš a strašíš tím ty neznalé, kteří o skle uvažují. Nic není dokonalé, ale jen tak od pasu vystřelit, že se taky stejně odlepí, to je trochu mimo. ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2017 18:41 Odeslat příspěvek
tak t-mobile verze, dneska update 497mb, vylepseni fotoapaátu a bezdrát. nabíjení, zatím vše jede...


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2017 19:33 Odeslat příspěvek
Zkoušel už někdo Android pay?


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2017 20:20 Odeslat příspěvek
Jasně, Android pay pecka. S Monetou jede jak po másle... probudíš, přiložiš, odchazis...nad 500 odemknes... pecka že mě velká spokojenost.


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2017 20:27 Odeslat příspěvek
Já jsem to včera teprve rozchodil, mám KB. A když je to nad 500,- tak to nechce mPIN? Stačí jenom odemknout?


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2017 20:38 Odeslat příspěvek
Při platbě nad 500 Kč stačí jen odemknout tel.


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2017 20:42 Odeslat příspěvek
Přesně tak, odemknes, přiložiš a je to... Já už jinak neplatim.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 12. 2017 20:53 Odeslat příspěvek
Sarcastorr píše
Zdravím Vás všechny majitele Superphonu Samsung Galaxy Note 8.
Měl bych dotaz. Dříve jsem vlastnil Samsung Galaxy S7 Edge a jeho Always On Display byl úžasný. Úžasný v tom,že přes den šel navolit obrázek a hodiny na displeji a přes noc jen hodiny na boku displeje. Bohužel u Note 8 mi to nabízí jen jednu z těchto variant. Existuje nějaký způsob,jak to změnit?
Předem děkuji za odpovědi.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 12. 2017 08:00 Odeslat příspěvek
Zdravím forum.
Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak se dá kopírovat soubory z/do Zabezpečené složky přímo z počítače přes USB kabel nebo alespoň z/do USB Flashdisku? Zdá se, že lze soubory přesouvat pouze z nezabezpečené části telefonu do Zabezpečené složky.
(Předchůdce „Zabezpečené složky“ - „Soukromý režim“ (Galaxy S6) byl po aktivaci na PC viditelný jako oddíl Private.)


Offline - Junior Profil 
7. 12. 2017 18:35 Odeslat příspěvek
Zdravim taky mam dotaz , mam ETL a T-Debil a nikde zadne VOLTE, kdyz dam ROM od sveho operatora , bude VOLTE fungovat ? Diky


Offline - Junior Profil 
7. 12. 2017 19:20 Odeslat příspěvek
Já mám ETL a O2 a Volte mi funguje.


Offline - Junior Profil 
7. 12. 2017 20:06 Odeslat příspěvek
Mám ETL a Vodafone. Před aktivací VOLTE v telefonu jsem musel službu zdarma aktivovat u operátora. Zkus se podívat, jestli to také nemusíš nejprve u T-mobile aktivovat. Přehrání ETL firmware na brandovanou verzi T-mobile toto podle mě vůbec neřeší. LTE SIM kartu předpokládám máš, to snad doufám není ani třeba zmiňovat :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2017 07:23 Odeslat příspěvek
Nevíte, jestli existuje desktopová Windows aplikace pro spravování poznámek „Samsung Notes“? Případně nějaká jiná možnost jak je upravovat na stolním počítači (např. web interface)? Pro staré „S-Note“ je apka ve Windows Storu, sice je tam i pro „Samsung Notes“, ale nejde mi nainstalovat (zřejmě není pro náš region).


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2017 19:22 Odeslat příspěvek
Ta G5 mě teda pěkně zklamala. Už mám tři škrábance a to mobil nosím samostatně v kapse


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2017 02:06 Odeslat příspěvek
Spíše náhodou se mi do rukou dostal Galaxy Note 8 s pouzdrem Fixed Opus (to už jsem měl na mnoha telefonech) a na tomto konkrétním modelu nevypadá zle. https://youtu.be/zI3mMxoJ8CA
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 131  Další stránka
Stránka 84 z 131 [ Příspěvků: 1953 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies