MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
10. 10. 2017 13:41 Odeslat příspěvek
renek1: https://play.google.com/store/apps/deta ... fsunupdate
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2017 14:18 Odeslat příspěvek
Nova Launcher, glass ikony, live wallpaper


Naposledy upravil nAscA dne 11. 10. 2017 11:10, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2017 15:03 Odeslat příspěvek
Chvíli jsem si hrál s myšlenkou, že bych nahodil jinej launcher... ale jako vy jste to pánové dovedli k dokonalosti. Už dlouho se mi nechtělo ze screenshotu UI blinkat. :D iPhone na vás!


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2017 15:16 Odeslat příspěvek
Zkousel jsem si nahodit iPhone ikony a vubec se mi nelibily. Pritom na iphonech jsou fajn, ale uz je mam moc okoukane asi.


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2017 19:58 Odeslat příspěvek
Sattero píše
Chvíli jsem si hrál s myšlenkou, že bych nahodil jinej launcher... ale jako vy jste to pánové dovedli k dokonalosti. Už dlouho se mi nechtělo ze screenshotu UI blinkat. :D iPhone na vás!


Tomu se říká peklo... kruci tohle udělat z telefonu za 28 0000 to chce fistrona...


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 05:16 Odeslat příspěvek
Nemyslím, že komukoliv z nás přísluší odsuzovat jaký styl HS si kdo vytvoří. :pozor Je to o preferenci a vlastním uvážení každého.
Někdo má rád umírněný styl, někdo praktičnost, další zase výraznost, tak to tak berme. :hm


Offline - Moderátor Profil 
11. 10. 2017 05:49 Odeslat příspěvek
RychJ píše
tohle udělat z telefonu za 28 0000 to chce fistrona...

Za ty prachy máš nejmíň Vertu s diamantama :D


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 07:01 Odeslat příspěvek
Taky Vám vyskakuje spen. Mám ho v original krytu od samsungu Standing Cover a když ho vytáhnu z kapsy tak občas zjistím, že je vycvaknutý.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 07:11 Odeslat příspěvek
Tak to se mi ještě nestalo, a s tímhle krytem už by se tak nemělo stát tuplovaně, jelikož je vlastně víc utopenej.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 07:42 Odeslat příspěvek
Někdo má rád umírněný styl, někdo praktičnost, další zase výraznost, tak to tak berme. :hm[/quote]
To máš určitě pravdu, každý jsme osobnost a každému se líbí něco jiného, ale tohle už sem nedávejte, je to příšerný ... když tak na XDA je určitě sekce Note 8 homescreen, třeba jako inspirace a na FB je u nás v reklamce oblíbená skupina Grafický odpad ... hned Vás tam posílám :D

-- 11. 10. 2017 08:45 --

Jinak S Pen se mám občas taky vycvaknutý, neřeším to, nevypadne tak ho akorát zacvaknu, používám origo kryt od Samsungu Clear Cover.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 07:52 Odeslat příspěvek
No právě, že je utopenej. No hlavně, že nevypadává.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 08:30 Odeslat příspěvek
Veloce74 píše
To máš určitě pravdu, každý jsme osobnost a každému se líbí něco jiného, ale tohle už sem nedávejte, je to příšerný ... když tak na XDA je určitě sekce Note 8 homescreen, třeba jako inspirace a na FB je u nás v reklamce oblíbená skupina Grafický odpad ... hned Vás tam posílám :D

Co je tohle za hloupou vlastnost hrát si na kritika a nutnost dokola komentovat něco, co je podle někoho příšerný? Neber to osobně, ale pokud jsi z reklamky, tak o těchto lidech a o reklamě si myslím zase já své. Stačí se podívat na pár billboardů nebo reklam, jako například na idelyn beliema a chce se mi zvracet, když začne vyprávět o své vagíně a bakteriální, nebo kvasinkové infenci.
Představ nám tedy ty a všichni jako ty, svůj HS pokud máš něco věcného k tématu a my se podíváme a třeba se necháme inspirovat.
Ale rozhodně jsem nevybídl k ukázání svých HS proto, aby se tu šířil OT o tom jak je to či ono nevkusné, nebo soutěž o dokonalé umělecké dílo.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 09:22 Odeslat příspěvek
Jak jsem psal, každému se líbí něco jiného a je se svým výtvorem i spokojen. Moje poznámka o XDA vláknu je myslím dost věcná. Já umím reklamu a ty třeba umíš opravit auto, ale pořád musíš mít aspoň trochu vkus, méně je přeci ve výsledku více. Jinak používám klasiku od výrobce v rozložení 5x5, není co ukazovat, nepotřebuji mřížku 666x666. Nova Launcher mám taky koupený a svého času se mi kvůli amoledu líbila dost kombinace tmavého pozadí a ikon Glasklart. Ale nechci se hádat ... vždyť je to jenom telefon, na světě jsou daleko důležitější věci.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 10:19 Odeslat příspěvek
Ukaz svuj HS a neplacej nesmysly. Rad se necham inspirovat. Pokud se nekde kyc vyskytuje ve velkem, tak je to prave v reklame :) Jsem netusil, ze na telefonu za 28 ma byt jiny HS nez za 3.
Jinak HS se ukazuji prave proto, aby clovek videl co je mozne, jake widgety existuji, ikony, upravy. Mne se zase nelibi minimalisticke, protoze preferuji mit vsechno dulezite na predni strane. Ale za roky, co se nekam postuji HS je to poprve co vidim, ze nekdo kritizuje jaky pouzivaji ostatni a jeste je sam takovy "hrdina", ze neukaze svuj.
BTW zivi me umeni a jeho prodej :)

-- 11. 10. 2017 11:58 --

Pouzdro jsem nakonec objednal toto horizontalni. http://www.ebay.com/itm/272247855992


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 10. 2017 11:32 Odeslat příspěvek
Ahoj. Panove muzu se zeptat, zda uz jste nasli nejake obstojne ochranne sklo, ktere se da u nas poridit ? Dost na to specham, protoze sem zjistil ze se mi v noseni po kapsach zacinaji tvorit mikrosrabance. Coz me dost nemile prekvapilo. Diky ☺
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 131  Další stránka
Stránka 53 z 131 [ Příspěvků: 1953 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies