MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 4. 2018 18:05 Odeslat příspěvek
Mám S8 s Android Oreo, ale nefunguje mi picutre-in-picture. V nastaveniach aplikácií to mám povolené. Poradí niekto?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2018 14:04 Odeslat příspěvek
Mám zapnuté odznaky na ikonkach aplikací, ale nezobrazují se mi na domovské obrazovce na ikonach žádné notifikace. Ani s číslem ani bez čísla. Pouze nahoře v notifikacni liště a dle ledky zjistim, že někdo volal, přišel mail nebo sms. Není to třeba ještě někde zapnout jinde? Mám standardní základní motiv samsung. Díky za radu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 4. 2018 15:18 Odeslat příspěvek
Tak dneska už měl být telefon doma, nicméně jsem nedostal žádnou zprávu, ani email o tom, že by se stav objednávky z přijaté změnil. Poslal jsem tedy alespoň email s dotazem, co se děje.

Někdo něco nového?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2018 07:43 Odeslat příspěvek
Ja nic ani info proste nic.... Mrtvy brouk. A to jsem dal platbu prevodem kde by mela prijit faktura.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2018 09:25 Odeslat příspěvek
Že se nehlásí k nezaplaceným objednávkám bych ještě možná pochopil, byť i to je drzost, ale že ignorují i zaplacené zboží, to už je prasárna. Psal jste jim?


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2018 09:48 Odeslat příspěvek
Já jsem předem nezaplatil a hned ve středu ráno mi napsali SMS ohledně nemožnosti uplatnění cashbacku. Měl jsem objednávku MBANK_00010


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2018 10:43 Odeslat příspěvek
Ve čtvrtek 12. odeslán email s dotazem na dodání zboží, do dneška bez odpovědi. Dnes opět voláno panu Dolinovi. Telefon už je zapnutý, ale pro změnu jej nebere.

Můžete se někdo podělit o Váš způsob řešení?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2018 11:07 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám g950f od O2 a chtěl bych se zeptat, když bych do telefonu hodil německou DBT romku, půjde to vrátit zpátky na tu O2 v případě, že bych někdy telefon potřeboval třeba reklamovat? Případně, uznali by mi reklamaci, kdybych tam měl nahranou tu německou romku? Když jsem měl s6, snažil se mi kdysi někdo vysvětlit jak je to s těmi csc kódy, ale vůbec jsem to nepochopil, jen vím že mi nešlo přejít z5 z etl na O2. Jinak jsem měl za to, že lze potom přes odin nahrát na telefon romka buď ze stejného data nebo novější a tady na vlákně jsem četl, že někdo psal, že nění problém dokonce nahrát na telefon s oreem zpátky nougat. Na to se ptám proto, že kdybych někdy musel reklamovat, tak romka od O2 z česka bude mít pravděpodobně vždycky starší datum vydání než ta německá.

Mimo mísu - vím, že německá rom má rychlejší aktualizace a proto se na ni ptám. Důvod proč to ale dělám nejsou rychlejší aktualizace a tak se zeptám ještě na tohle, kdyby mi byl někdo schopen říct prč sakra. telefon mám tak 3-4 měsíce cca. na začátku baterka supr. No a pak najednou přišly problémy. Nekoná se žádné ultrarychlé vybíjení. telefon má pořád vceku dobrou výdrž. Co se ale děje, že když ho zapnu do režimu letadlo, tak žere víc baterky než normálně na síti. Udělal jsem wipe and factory a wipe cash. Nainstaloval jsem zpět všchny svoje aplikace a pár dní v pohodě. Přes noc na letadlu 1-2 procenta dolů. Bohužel se scénář opakoval takže vše znova a pak ještě jednou potřetí. Nechápu, proč se pár dní nic neděje, neinstaluju žádnou novou app a z ničeho nic při letadle přes noc 8 - 15 procent dole. proto zkouším ještě nahodit romku načisto. Myslíte že to pomůže? je tam rozdíl oproti tomu, když udělám wipe/ factory a cash? zkoušel jsem totiž jinak už snad uplně všechno, co se tu a jinde píše a do rootu se mi nechce/záruka. Díky za opovědi

Edit: kdyby někoho zaujal i ten druhý odstavec, co jsem zapomněl napsat je, že jsem včera nainstaloval GSam Battery detector a po 6 hodinách v noci mi hlásil spotřebu asi 1,9 procenta za hodinu, kolem 6 ráno jsem vypnul letadlo, jel 30 km do brna přes místa s (ze zkušenosti) horším signálem, telefon jsem vlastně nepoužil cca další 3-4 hodiny a GSam mi hlásila průměrnou spotřebu asi 1,4 procenta na hodinu. Setkal se už někdo s tímto? Že telefon žere víc v letadle? :D napadlo mě podívat se na to pořádně až včera, protože i pocitově mi přišlo, že přes den se baterie chová vcelku normálně, jen to letadlo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2018 14:30 Odeslat příspěvek
Porad nulova odpoved na objednavku :( a neplatil, ale cekal jsem na fakturu abych ji zaplatil a ta nikde.

Jinak mi dnes i prestala fungovat stranka ze ktere jsem objednaval. Tak to asi cele polozili.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2018 14:55 Odeslat příspěvek
Já se nakonec dovolal. Prý byly nějaký problémy se skladem či co, nicméně od zítřka by se měly objednávky dát do pohybu. Byl jsem upozorněn na nemožnost využití cashbacku, a jako kompenzace mi byla nabídnuta sleva na cokoli z jejich eshopu. Jen ne na ten mobil:). Domluva je taková, že se mám do večera ozvat, co s objednávkou. Rušit jsem ji zatím nechtěl, kdyby se náhodou ještě podařil vymyslet nějaký krok, ale vzhledem k tomu, že už několik dní je tady ticho po pěšině, mám chuť se na to vykašlat.

Stránky ale pořád fungují: http://mbankapp.obchod-samsung.cz


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2018 13:29 Odeslat příspěvek
Zdravím, po aktualizaci na Oreo se objevily v aplikaci Camera tlačítka Nálepky a Bixby. Jdou nějak deaktivovat? Děkuji za tipy.


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2018 09:05 Odeslat příspěvek
Mám možnost přes firemní nabídky mít od Samsungu S8 po cashbacku za 12.790,- Kč a S8+ za 14.990,- Kč.

Ať jsem se na trhu díval jak jsem mohl, nic s lépe vyváženým poměrem vzhledu, pracovního využití (výkonu), vidinou aktualizace na Andorid 9, fotoaparátu (pro mě kvůli dětem velmi podstatný) s optickou stabilizací, s NFC a méně podstatných vlastností jako je voděodolnost atd. jsem na trhu nenašel.

Takže asi půjdu do S8 (do té menší), i když mě Samsung s tou mBank dost naštval.


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2018 17:16 Odeslat příspěvek
Pokud neřešíš baterii tak S8 pokud chceš mít lepší výdrž na baterii tak S8+.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2018 21:29 Odeslat příspěvek
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -30630.php Samsung is now rolling out a new update (based on Android Oreo) for the Galaxy S8 and S8+ in Europe. Specifically, people in Germany have received it already.

It's a 570MB download that will install software version G950FXXU1CRD7 for the S8, and G955FXXU1CRD7 for the S8+. This brings with it the April security patches, both the batch that Google released, as well as Samsung's own fixes for its software.

Additionally, the new release packs stability improvements for the camera, Bluetooth, and Wi-Fi. So if you've been having reliability issues with any of those, don't postpone applying this update. As always, it is probably a phased rollout, so it might take a few days for it to reach all the devices in Germany. Other countries, especially in Europe, should also be getting it very soon.


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2018 00:46 Odeslat příspěvek
Ja bych sel uz jedine do pluska. Ta baterie u s8 me zklamala.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 111  Další stránka
Stránka 91 z 111 [ Příspěvků: 1651 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies