MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2017 21:08 Odeslat příspěvek
Shodná není, ale co jsem četl tak to prý jde, jen americká verze má Qualcolm a je tam třeba odbloknout bootloader. Frekvence ty telefony podporují naprosto stejný. je to unlocklý na evrospký sítě. Že mi nejde čeština je fpoho, přežiju, ale že se třeba neukládají hesla wifi a musím je dycky zadávat znova, to mě docela štve :-) . Super SU apod mám nainstalovaný
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2017 21:32 Odeslat příspěvek
tak at poradi ti co rikaj ze to de... podle me to proste nepujde. Proste jina verze FW je pro SD, jina pro Exynos.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2017 08:27 Odeslat příspěvek
tak pro zajímavost, bavil jsem se s několika lidmi a řešení je nahrát rom Samsung Galaxy s8 ( http://www.themefoxx.com/2017/04/downlo ... -edge.html ) . Přes víkend se na to vrhnu tak uvidíme jak to dopadne


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 08:53 Odeslat příspěvek
Zdravim..chci se jen zeptat, vcera jsem si koupil Samsung S7 z ceske distribuce a vsiml jsem si, ze dolni polovina displeje je zbarvena lehce do ruzova. ..to asi neni normalni ze? Predem dekuji za pomoc.


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 10:21 Odeslat příspěvek
Já to nemám. Pokud máš možnost zajdi s tím do servisu. Servis to vyřeší rychleji než obchod a posoudí.


Naposledy upravil johnface1987 dne 6. 10. 2017 15:13, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 10:29 Odeslat příspěvek
Nie do servisu, ale vratit obchodu!


Offline - Moderátor Profil 
6. 10. 2017 10:49 Odeslat příspěvek
https://samsungmagazine.eu/2017/01/24/s ... 8250415015


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 10. 2017 12:52 Odeslat příspěvek
Ahoj,

nemáte někdo zkušenost, které ochranné sklo (ideálně funkční a zároveň nesnizujici uživatelský komfort) je kompatibilní s gumovým krytem Spigen Rugged Armor?

Díky moc!


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 15:12 Odeslat příspěvek
Zdravim..jeste jednou dekuji za pomoc, telefon jsem odnesl prodejci a budeme to tedy resit pres servis. ..jsem zvedav jak to dopadne.


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 15:22 Odeslat příspěvek
Andros píše
Ahoj,

nemáte někdo zkušenost, které ochranné sklo (ideálně funkční a zároveň nesnizujici uživatelský komfort) je kompatibilní s gumovým krytem Spigen Rugged Armor?

Díky moc!


Kryt mám...

Sklo přes celý displej i se zahnutím nelze použít téměř s žádným pouzdrem tohoto typu, který máš. Dokonce se mi stalo, že při aplikaci, jak jsem furt centroval, se mi displej i poškrábal.

Mám teď originál Samsung folii a jsem spokojen (první se mi zešoupala - asi z několika vrstvem - to jsem spokojen nebyl - ale telefon jsem dost "koupal"). Ještě se dá sehnat fólie i na eBay obdobné kvality za 20CZK. Byla v pohodě. Nicméně je potřeba si s lepením vyhrát, aby to v rozích nedělalo bubliny. Lepil jsem za vlhka (opláchnu telefon a folii) - což je nejlepší. Fólie pěkně klouže, dá se posunout, vodu vytlačím s bublinami. Fólie vydrží tak 3 - 6 měsíců.


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 15:24 Odeslat příspěvek
ne to nebylo dobre, mels mu ho odnest a chtit zpet love... to sis faq moc nepomohl, budes jak trubka cekat na nejaky servis...


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 15:36 Odeslat příspěvek
Je to můj dlouholetý prodejce, to bych mu neudělal. ..já s mou stařičkou LG G3 ještě vydržím.


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 15:52 Odeslat příspěvek
??? jako neudelal co, vratil uplne novy foun co ma z vyroby chybu ? hochu prober se, doba je zla, tohle te semele ta vstricnost.


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2017 16:16 Odeslat příspěvek
Vyjádřit vstřícnost člověku který mi vyšel vždy vstříc..proč ne?.
Docela mě překvapilo jak je telefon svižný a v antutu udělal nad 140 000 bodů, to vážně jde..moje G3 neudělala více jak 56 000.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2017 16:54 Odeslat příspěvek
Proč jsi nevyužil službu Samsungu?Pro telefon si přijedou, po dobu opravy ti půjčí jiný a pak ti ho zase dovezou.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 412  Další stránka
Stránka 306 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies