MobilMania.cz

Přihlásit se

Jaký odolný telefon?

Offline - Junior Profil 
13. 2. 2018 10:41 Odeslat příspěvek
Zdarec, mate nekdo zkusenosti s "obrnenymi" telefony?
Jedna se mi hlavne o plynulost systemu, pravidelne aktualizace, pripadne prechod na Android 8.
Cenove nechci presahnout 8000kč takze se nbizeji tyhle -

- Doogee S60
- Blackview bv8000 pro
- Vernee Active

Na fotoaparatu nezalezi, dual sim nepotrebuji a velikostne je mi to taky fuk akorat se mi nelibi spodni tlacitka na displeji coz ma uvedeny Doogee.

Diky za doporuceni.
Poslední příspěvek

Offline - VIP uživatel Profil 
13. 2. 2018 11:53 Odeslat příspěvek
Odolný musí být proti čemu?

Offline - Junior Profil 
13. 2. 2018 12:04 Odeslat příspěvek
Odolny narazu a prachu. Vuci vode to az tak podstatne neni...

Jeste pridavam Ulefone Armor 2

13. 2. 2018 12:22 Odeslat příspěvek
Moto X Force, smartphone s nerozbitným displejem
https://mobilni-telefony.heureka.cz/len ... 9373990753

Offline - Junior Profil 
13. 2. 2018 12:56 Odeslat příspěvek
Zapomel jsem dodat, ze vyzaduji minimalne 4gb ram a 64gb rom

13. 2. 2018 13:28 Odeslat příspěvek
to je jedno, kolik budeš mít RAM a ROM, protože u všech mobilu, i odolných, se ti s největší pravděpodobností při pádu rozbije displej..

Offline - Junior Profil 
13. 2. 2018 14:11 Odeslat příspěvek
Odolný mobil je jen marketingový výraz, nijak nesouvisející se skutečnou reálnou jen pseudoodolností. Je to stejné, jako s těmi "nerozbitnými" skleničkami v Pelíšcích. Tyto mobily jsou konstruované jen na náhlou krátkodobou nepřízeň prostředí, nějaké reklamní obrázky s mobilem ve sklenici či zašlápnutém do bahna na stavbě jsou pouze taháky na lamy a důvěřivce. Pokud člověk používá mobil v nestandartním prostředí, či hrozí pády, osobně to řeším nákupem mobilu za 400,- který když mi někam spadne, zmokne atd, je mi to šumák, jen vyndám simku a koupím další takový. Životnost laciného přístroje je u mne půl roku až rok maxmálně.

13. 2. 2018 15:06 Odeslat příspěvek
řešením u dotykového mobilu je dát na displej kvalitní tvrzené sklo a na záda nějaký outdoor kryt, potom můžeš libovolně vybírat smartphone dle požadavků a sympatií k té či oné značce

Offline - Junior Profil 
13. 2. 2018 19:12 Odeslat příspěvek
Pro zajimavost, loni jsem resil problem, kdy na mobilu pry "samo od sebe" prasklo PanzerGlass. Muj odhad je, ze se mu nelibilo zahrati v kapse blizko tavici pece a pak vychazka na mraz.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies