Samsung SM-G900F Galaxy S5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod curdas 25. 2. 2014 15:27

Mel jsem vsechny Galyxy. S, S2, S3, S4 ale S5 uz bohuzel mit nebudu. Uz pri koupi S4 jsem litoval vyhozenejch 17 tisic a podruhe uz takovou chybu neudelam. Naprosto minimum inovaci a bohuzel telefon opet vyrostl. Jedine plus je ta ctecka otisku prstu. IP 67 me fakt nezajima. Nepotrebuju se fotit ve vane.
curdas
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 2. 2014 15:31

Kozenka zvládá číst asi pouze 2 věty...

Loader píše:
myšpulín píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jsem napsal schválně, kdo se toho první chytne :-D :-D
Ale barvičky to má jiný :D


Měl jsem S3 a nyní mám S4 a ty telefony mi oba přijdou jiný. Mít oba dva vedle sebe, tak nemám problém poznat který je který...

IP67 není vůbec špatné. Už jsem několikrát zažil politý telefon v hospodě (naštěstí ne můj) a pokud jsem někam vyrazil na kolo a zastihl mě déšť, tak jsem měl obavy, aby to telefon rozdýchal. Nyní bych nemusel mít obavy ani s jednou situací.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 25. 2. 2014 15:42

Udělali hrbolatý záda. :-D
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackoneill 25. 2. 2014 16:06

7.86GB volného místa? Musím se smát. To je naprosto ubohé. O důvod víc, proč by 32GB mělo být automaticky v základu. 16GB verze je (alespoň mně) k ničemu. A že si tam můžu dát paměťovku až do 128GB? K čemu mi to je, když spousta aplikací volný místo v telefonu prostě vyžaduje? Navíc, cpát všechno na jednu obrovskou kartu, která se právě díky svoji velikosti může snadno porouchat, moc moudré není. Už s 64GB byly u S3ky problémy, protože nebyly 100% kompatibilní a tyhle velké karty fungují trochu jinak, než ty do 32GB. Hlava mi to fakt nebere. Full HD video, stejně jako ty fotky, nemluvě o 4K videu, žere místa jako prase a oni tam nacpou 16GB, z který je k dispozici polovina? Kde asi udělali soudruzi chybu? Navíc, 32GB verze se k nám stejně na 99% opět nedostane, takže ji nemá ani cenu brát v potaz. Už u S3ky mi přišlo 16GB málo, ale tehdy jsem to ještě nějak dokázal omluvit. Po dvou letech ovšem ani náhodou. MicroUSB 3.0 je sice hezké, ale opět... dnes už nutnost při velikosti dat. Gorilla Glass 3... opět nic jiného jsem nečekal. A opět menší SIM? IMHO nesmysl, ale budiž. A upřímně řečeno, když jsem viděl vnitřek a tu dlouhou nudli (rozuměj baterku), dvakrát dobrý pocit jsem z toho neměl. Vypadá to opravdu divně a působí to celé takové narychlo. Samsungu se S5 v tomto provedení vymstí a pouze se zvýší prodeje Note 2, Note 3, S4 a S3. S5ce fakt už chybí jen ten vodotrysk.
Naposledy upravil jackoneill dne 25. 2. 2014 16:09, celkově upraveno 1
Nokia N900 - Objevujte nové možnosti. Online, ať se děje cokoliv.
jackoneill
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 2. 2014 16:08

Tak záda jsou imitací děrované kůže jako bývá v autech.
například http://www.mibz.com/wp-content/uploads/ ... r-Seat.jpg
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 25. 2. 2014 16:25

přesně tak, s5 je na rychlo vypuštěný telefon, který je skoro stejný jako s4. mám nota 2 a do řady S bych nešel z důvodu, že se tyhle řade neobjevuje nic novyho.. a jsem zvědavý jaká bude cena..:-\
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod martasbas 25. 2. 2014 16:28

Loader: Někde jsem vyděl fotku bez baterie a bylo tam napsáno micro SIM a micro SD. Takže asi ne nano SIM,ale micro SIM.
martasbas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 2. 2014 16:56

TeaGreen5 píše:opasino: Jak tažko? Tak ukáž mi podarený model od nich.

ze ty u nich nevidis zadny "podarený" model neznamena, ze miliony uzivatelu po celem svete by nebylo spokojeno.

Jinak ocekavat povestny w. efekt pri predstavovani mob. z rady S mi prijde naivni.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Loader 25. 2. 2014 18:02

martasbas:
Krátce po napsání komentáře jsem viděl videopohled pana Lásky zde na MM a i on říkal microSIM. Takže děkuji za upřesnění :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 25. 2. 2014 18:18

No i já jsem shlednul a myslím že Samsung už nebude můj další foun tohle co vypustili je výsměch řady S ,i když někteří budou básnit že je top ,mě nepřesvědčili S4,Note3, byli taktéž předražené propadáky jsem zvědav co konkurence Z2,vypadá dobře ,uvidíme s čím přijde Htc a Lg a do hry se nám pomalu dostává i Nokia v každém případě Samsung se tímto pro mne odepsal.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek_II 25. 2. 2014 19:08

Souhlasím. Měl jsem Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy Note II a jestli se Samsung nějak nerozhoupá, tak přejdu asi na Lenovo.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 25. 2. 2014 19:39

To jsem se zase nasmál!
Všichni Samsung fans měli kopřivku ze zlaté barvy a ejhle - zlatý Samsung! Jenom, že není zlatá jako zlatá a tohle je proti iPhone, který je na trhu momentálně, ale také proti dřívějším Nokiím nebo Motorolám, velká legrace - takové šupácké.
Hodně povyku vyvolala i čtečka otisků, dříve označována jako zbytečná funkce, ale teď koukám, že opět implementováno do Samsungu...
No nevím, nevím...
IMO - zbytečný (mezi)model. Kdyby ho vynechali, tak se asi nic nestane.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 25. 2. 2014 20:18

Tak to je mazec, predprodejni cena na Alze je 19490kč. :-D Tak to je trochu ujety za telefon srovnatelny s S4. Fuck... :-D
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackoneill 25. 2. 2014 20:35

Jestli to nakonec bude stát víc než 17490,- (maximální možná cena která by tomu odpovídala a dala se tolerovat) tak se Samsung vážně může jít zahrabat. Pomalu 20k za tenhle paskvil je fakt výsměch. Kdybych měl pistoli u hlavy a musel si vybrat, tak už si vážně radši koupím i ten blbej iPhone, než tohle.
Nokia N900 - Objevujte nové možnosti. Online, ať se děje cokoliv.
jackoneill
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 2. 2014 20:55

iPhone za dvacku má aspoň styl, kult značky a bezproblémový iOS, který se po roce nezačne sekat.. říkám to jako vlastník několikátého androidu, a prvního Windowsu, ne jako ovečka odchované applem, to jen pro případné rýpalisty :-)
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků