T-Mobile Twist Plus

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rochus 24. 2. 2014 13:20

U předplacenky od TM se objevila tato možnost.

Volání 2,50 kč/min
SMS 1,50 kč
Tarifikace 60+60
Dobíjení kreditu běžně jak u normálního TWISTU

Podaří se všem zájemcům zaktivovat si tuto službu?Mě u jednoho to šlo do 15 min zaktivovat.U druhého mobilu mě to zamítli.A co vám?Šlo to?
Naposledy upravil Fíla dne 25. 2. 2014 10:39, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Rochus
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 2. 2014 13:38

CHCI PLUS na 4603 a trvalo to asi 2 minuty.

Ale není to virtuální operátor, je to spíš virtuální virtuální operátor či spíš retenční nabídka.
Naposledy upravil _vpa dne 24. 2. 2014 13:39, celkově upraveno 1
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod radim 24. 2. 2014 13:39

Co by mě mohlo vést k tomu aktivovat si předražený tarif?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 2. 2014 13:40

Někdo chce být u T-Mobile, aby mu jiní volali jako T-Mobile, a když už má volat, aby to bylo co nejlevnější.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Rochus 24. 2. 2014 13:47

Mě jde hlavně o ty zájemce co TM jim to zamítl.Možná což se stalo u mého 2.mobilu s TWISTem a tarifem Pro SMS u něj se měl kredit zůstatek 117 kč tak tam to zamítli.
Rochus
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 2. 2014 14:10

Uspesne jsem zmenil z Twist Start i z Twist Mych 5, obe karty spoustu let aktivni.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 2. 2014 14:15

Pokud ti to na déle používaném Twistu zamítnou, požádej o přenos k jinému operátorovi - vygeneruj si ČVOP. Pak ti to sami nabídnou.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TrustNo1 24. 2. 2014 14:44

Rochus, myšpulín: Přesně tak, nech si vygenerovat ČVOP. Oficiálně to nabízejí prostřednictvím informační SMS jen zákazníkům, kteří chtějí odejít (a ještě pozor na tarify, dle podmínek to není určené pro všechny typy Twist tarifů:
http://www.t-mobile.cz/downloadcenter/download/70dad2b5-935e-4bef-9425-be2f4ae7b6b0$OP-Twist_Plus.pdf).

Zde je jednoduchý návod:

- vytočit z dotyčného Twist čísla 4603
- zvolit možnost: 3 - nastavení služeb
- následně: 6 - přenesení čísla
- a jako poslední: 1 - potvrdit a zaslat SMS
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 24. 2. 2014 15:40

už jen to že to T-Mobile zatluče svým zakazníkum aby nahodou nevolali za mín tak bych šel pryč, a učtovaní 60+60 je děs...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Rochus 24. 2. 2014 15:46

Tompr
Jakmile bude ERA mobil nebo AIR mobil tarifikovat 1+1 za rozumnou cenu tak asi půjdu tam.
Rochus
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 24. 2. 2014 15:54

jako pochopim že pro někoho je duležite když mu nekdo vola z tarifu od TM že má volaní v síti zadarmo ale vadí mi že to TM udělal jak to udelal ono existuje řešení sbalit všechna čísla rodiny a jít uplně jinam
Volaní ve vlastní síti zdarma má dnes dost jinych operatoru
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod slavekm 24. 2. 2014 16:22

Twist plus jsem aktivoval asi pred mesicem na dvou simkach. Volal jsem na infolinku a pozadal o aktivaci tarifu twist plus. U obou volani, pokazde jiny pracovnik, mi aktivaci tarifu zamitli. Odvolal jsem se na vseobecne podminky tarifu twist plus a rekl jim, ze podle techto podminek mam narok na tento tarif, ze na tom trvam. Operatori si vzali pet minut na rozmyslenou a po zavolani zpet mi twist plus aktivovali. Najdete si vseobecne obchodni podminky twist plus a odvolejte se na clanek cislo 6.
slavekm
Junior

Odeslat příspěvekod Rochus 24. 2. 2014 16:33

slavekm
myslím že je to o lidech,ne v automatickém režimu něčeho.
Rochus
Junior

Odeslat příspěvekod Rochus 25. 2. 2014 09:03

myšpulín píše:Pokud ti to na déle používaném Twistu zamítnou, požádej o přenos k jinému operátorovi - vygeneruj si ČVOP. Pak ti to sami nabídnou.


Asi po 10 min co mě poslali ČVOP dnes tak jsem poslal SMS CHCI PLUS tedy změnu tarifu TWISTU Pro SMS na TWIST PLUS a zase to zamtli.Podotýkám že i oni už sami mě poslali SMS s touto možností.Tak jsem asi jelen?
Rochus
Junior

Odeslat příspěvekod amper2 25. 2. 2014 09:40

Podivej se do T-ZONES na aktualni tarif. Je mozne, ze uz ho mas, i kdyz ti prisla SMS s odmitnutim. Mi se to sice nestalo, ale nekde jsem cetl na foru, ze i kdyz dojde zamitnuti, tak to nastavene je. Over si to na T-Zones - Bleskovy prehled.

amper.
amper2
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron