UPC: televize, internet, telefon.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cojecoje 21. 2. 2014 12:37

Zdravím lidi,
nemáte někdo možnost lepších cen u UPC ? Mám zájem o internet a telku. Přípojku v bytě mám, ale nechce se mi platit 600,-

Děkuji za případné nabídky.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 21. 2. 2014 12:58

Zdravím, zkuste si zadat poptávku na tomto portále a budou Vás kontaktovat s nabídkama. Vím, že poptávku posílají zhruba 20 firmám. Někdo nabídne pultové ceny a někdo jiné. Každopádně UPC od 23/3 má nový ceník.

http://www.aaapoptavka.cz/zadani-nove-p ... ffaab99b49
anonyni

Odeslat příspěvekod cojecoje 21. 2. 2014 13:21

Díky za tip. Počkám do 23 března jestli bude nějaká změna.

Do teď jsem měl 50 tv kanálů a net 30mb za 349,- vč.dpha v lednu mi končila sleva, která nebyla vázaná smlouvou !!!
A pán na výpovědním UPC mi nabídl 50 tv kanálů a 40mb net za 599,- včetně dph a se závazkem 2 roky.!!!!

Připadl jsem si jako účastník skryté kamery :D. Služby fajn, ale ta cena mě neoslovila.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 21. 2. 2014 13:22

UPC aktuálně ruší slevy "napořád", takže stejný případ jako Vy.

Závazek na 2 roky? To bych je poslal do p.. Holt nevydělávají, tak po vzoru O2 ruší stávající slevy a tarify a převádějí na nové. Nemluvě o nemožnosti vrátit pronajmuté zařízení osobně, neboť nemají pobočky. Vše řešit poštou.

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... post475736
anonyni

Odeslat příspěvekod cojecoje 21. 2. 2014 13:36

Borec mi řekl, že jde o byznys. To mu samozřejmě neberu.
Jenže jsem ho upozornil na to, jestli není lepší mít 349,- než 0,-. Jednoznačná opdověď z jeho strany 599,- a služby v předchozím příspěvku.
:D takže jsem se hodně hlasitě zasmál, tak aby to slyšel a holt se budu muset ohlídnout po něčem jiném.
Televizi budu mít co máme na baráku a vezmu si prozatím wifi 16mb za 249,- co už.

O pravdu jsem tuto politiku UPC nepochopil.
A pm81 s tou poštou máš pravdu, dobrej záděr.!!!
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod yokyto 21. 2. 2014 15:16

Pozor na obchodníky UPC podvádějí a pak se divíte jiným cenám. Naslibují slevy a pak přijde vyúčtování na plnou cenu. Jsem u A1M a jsem spokojený.
yokyto
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 21. 2. 2014 16:59

Měl jsem vždycky nějakou nabídku s 50% slevou. Každý rok jsem jako podal žádost o zrušení smlouvy a oni mi slevu prodloužili. Loni jsem na www.stabilniinternet.cz našel zajímavý nabídky od UPC (je to něco jako retenční portál UPC) s neomezenou platností. Je to jen pro nový zákazníky, tak jsem zase požádal o výpověď a řekl, že si pak zařídím net+tv asi za 350 (+/- i s těma jejich pronájmama přístrojů). Nakonec mi řekli, že smlouvu vypovídat nemusím, že mi to změní a ještě přihodí tématický balíček kanálů zdarma (vybral jsem si sport).
_
Teď se dívám, že na té adrese www.stabilniinternet.cz zmizela ta zajímavá kombinace tv+net, kterou mám a jsou tam jen nějaký nesmyslně rychlý a drahý. Jen 10Mb net tam zůstal za 200 (+50 router).
_
Mně na přelomu roku došel dopis, že mi navýší rychlost z 5 na 10Mb (zdá se to možná málo, ale na domácí použití mi to bohatě stačí i na stahování ledasčeho) a zdraží o 25Kč, což jsem akceptoval.
_
Naši ale mají stále domluvenou 50% slevu na rok, která jim teď bude končit a vzhledem k tomu, že z těch výše zmíněných stránek zmizela nabídka, kterou jsem při vyjednávání argumentoval, jsem zvědav, jak svolní budou k dalšímu jednání.
_
V nejhorším je pošlu do prčič, tv půjde na terestial a net za ty dvě stovky...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 24. 2. 2014 08:48

Těch deset mega mi stačit bude.

Díky za tip.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 24. 2. 2014 10:22

Ja jsem minuly tyden dostal od UPC 50 kanalu+ dokumenty+sport, 10M net za 390,- Uz mi nechteli prodlouzit slevu na rok, co jsem asi 6 let prodluzoval. Pry ty slevy uz nedavaji a misto toho je tento vernostni program. Je to bez uvazku, ale pokud bych skoncil driv nez za rok, tj. 18.2.2015, tak bych musel doplatit za vsechny mesice, co uz jsou za nama, do plne ceny balicku. Takze neco na zpusob uvazku, ale skoncit muzu kdykoliv :)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod technikus 24. 2. 2014 11:53

U UPC neplatí onen poplatek 20% za předčasné ukončení smlouvy na dobu určitou, co se zavedlo např. u telefonních operátorů?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 24. 2. 2014 13:08

U UPC neexistuje minimální měsíční plnění, takže by z něj takový poplatek (resp. 20% z něj) nešlo spočítat. Ta "pokuta" platí pouze právě na min.měsíční plnění.
Ale bylo by fajn kdyby to šlo na všechno, třeba i na hypotéky :)))
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cojecoje 24. 2. 2014 13:41

U kabelovky mi končil závazek až tedˇv červenci a bylo mi sděleno, že za předčasné zrušení není žádná sankce.
Internet jsem měl bez závazku, takže v poho.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 24. 2. 2014 13:57

Právě že ten věrnostní způsob smlouvy (na 12 měsíců) při porušení udává, že je nutno uhradit nějakou opravnou fakturu.

Otázkou je, z čeho se počítá? Neví někdo?


U takového Netboxu se při předčasném ukončení smlouvy na dobu určitou platí "pokuta" a to 20% ze zbývajících měsíců služby, což si myslím, že je vcelku rozumné.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod kitos 25. 2. 2014 19:18

@technikus:
opravná faktura se vypočítává jako doplatek do nevěrnostní ceny za období, po které jsi čerpal službu a měl větnostní cenu.
v již neplatném ceníku byla cena Internet 5+ bez slevy 400 Kč
http://www.upc.cz/pdf/Cenik_platny_do_20143101.pdf
Tj. např. 9 měsíců platíš 200 a dáš výpověď. Doplatíš 9 x 200 Kč.
Automaticky se prodlužuje po 12 měsících.
Výpověď dáš po 14 měsících, zaplatil jsi 14 x 200 a dolatíš (14-12) x 200 tj. 400.

V novém ceníku již Internet 5+ není a tak je otázka jak určují původní cenu. Nejblíže tomu je UPC Internet 10M s cenou 274 Kč.
http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf

PS: v podmínkách jsem ještě viděl chyták, ale teď ho nemohu najít, který se týkal výpovědi resp. nároku na věrnostní cenu. Pokud bys nechtěl automatickou obnovu a službu tedy chtěl vypovědět, tak se to bralo tak, že podáním výpovědi, byť ji podáš raději 3 měsíce dopředu, ale napíšeš tam datum přesně kdy ti doběhne 12 měsíců, ztrácíš okamžitě nárok na věrnostní cenu (i když chceš splnit právě ten jeden rok) a platíš plnou cenu a ještě doplatíš vše od začátku té smlouvy.
Fakt, šikovně napsaný šméčko, jen co je pravda. Se UPC pochlapil.

-- 25. 2. 2014 19:37 --

tak oprava:
ve stávajícím ceníku je stále cena za Internet 5+ 200 Kč v případě věrnostního programu. Pokud nebudeš klientem právě přesně násobek 12 měsíců, tak se platí za každý měsíce užívání služby z neukončeného věrnostního období cena 400 Kč. Tj. ne 400 x počet měsíců co chybí do 12, ale doplatek 200 Kč za každý nevěrnostní měsíc.
Původní cena 274 Kč za Internet 10 M bez věrnostních triků vypadá výhodněji.
kitos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 25. 2. 2014 19:44

Doma rušíme aktuálně TV od UPC (nesouhlas s navýšením ceny). V pátek řekla na ZL, že do 2 pracovních dnů budeme kontaktováni ohledně podrobností z výpovědního odd, co se týká ukončení služeb. Výpověď jsem odeslal doporučeně včetně dodejky, kdybychom na ně spoléhali a slepě důvěřovali, tak se zřejmě nedočkám - nikdo nevolal. V sobotu už je první březnový den, schválně to zdržují, aby zákazník čekal a čekal. Takhle to budou mít včas v únoru od nás písemně.

Internet a pevnou zatím ponechávám, ale bez závazku, v novém ceníku ani 10 M nemají ve věrnostním, ale v archívních cenících.

Nemluvě o poplatku 300,-Kč, když chcete snížit služby. (vyšší za nižší, atd.)

Jak říkám, kopírují O2. (zrušit výhody a převést na nové a nesmyslné věrnostní ceny, které mnohdy nejsou tak výhodné, neříkám, že všechny kombinace)
anonyni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků