Lenovo P780 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Morx 25. 10. 2013 00:39

Nějak nevím, proč tento mobil nemá ještě Mobilmánie v katalogu, nicméně se ode dneška oficiálně prodává např. na http://www.czc.cz/lenovo-p780-cerna/138402/produkt

Mobil má velkou baterii 4000mAh. Pořizujete si jej někdo? Zajímají mě reálné zkušenosti s výdrží baterie, ono číslo je hezká věc, ale taky záleží, kolik mobil během používání žere...
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 10. 2013 00:44

Já o něm před nějakou dobou taky uvažoval, neprodával se tu ale oficiálně, tak jsem ho zavrhl. Docela se mi i zalíbil vzhledově.

A musel by to být extrémně velký žrout energie, kdyby ta výdrž nebyla nadprůměrná. Taky si rád počtu o výdrži, pokud ho tu vůbec někdo bude mít. Lenova nejsou zatím moc rozšířená.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 25. 10. 2013 07:31

pár kamarádům už jsem tento telefon z číny zajistil už dávno. s čistým androidem a rootem přímo od prodejce. a za jiné peníze. reálná výdrž 3 dny s oněco více než průměrným používáním. v největší zátěží se na 2 dny dostanete.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod jarruz 22. 11. 2013 06:22

Dnes by mi mel dojit,tak se pak muzu podelit o nejake poznatky :)
jarruz
Junior

Odeslat příspěvekod Hlinda 1. 12. 2013 13:48

Ale ano. Je to pěkná mašinka. Slušná (velice slušná) baterie. Ale je to pádlo. 5" již není na normální nošení po kapsách a ovládání jednou rukou.
Škoda.
Hlinda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 12. 2013 08:25

Normálně v kapse to nosit dá.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delphin 1. 1. 2014 20:18

Jaké jsou zkušenosti po pár měsících? Doporučili byste ho?

-- 1. 1. 2014 20:20 --

Umí telefon smazat celý telefonní seznam najednou a umí přijmout přes Bluetooth více kontaktů najednou, aniž by se musel každý kontakt ručně potvrdit nebo nahrát do adresáře? Zkoušeli jste to někdo?
AR: Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Ford Focus II, Fabia Sedan, Superb III, Kodiaq a teď Octavia III se Superbem IIIfl. Ale Pionýr mi pořád zůstal. MM: Samsung S23. Živě: Dell XPS15, Dell G16 a HP.
Delphin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 1. 1. 2014 21:29

Mám 5.5 palce a v kapse se to nosit dá. Je to už ale na hranici. SMS jednou rukou se napsat nedá. To jsem zvládl naposledy na Galaxy S II. Telefonování jednou rukou zvládnutelné je.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 1. 1. 2014 22:45

Delphin - to by mel umet kazdy android bez ohledu na znacku...

jinak co se noseni tyce, je to o zvyku. kdysi sem zacinal na 3,5", pak 4, pak najednou 5 a ted 5,5" a pokud bych nasel neco jako Note 3 / SGS4 vybavou s rozumnou cenou, akceptuju spadnuti na 5", min uz nejdu. Znam ale jedince, co si koupil Z1 pádlo a divili se jak se to blbe nosi... inu z 3,5" primo na takovy rozmer, to je silny nezvyk :lol:
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A-b-C-d-E 25. 1. 2014 18:25

Ahoj!

Jsem už týden šťastný vlastník Lenovo A760 (4,5"). Supr stroj.
Bohužel, v oficiální české distribuci se gelové pouzdro neprodává, takže jsem nucen hledat univerzál... Jenže rozměry telefonu jsou 140x75x10 a dost dobře nemůžu najít velikost tak akorát...
Poradili byste nějaký shopík s pouzdry na vyzkoušení, popř. jestli někdo tento mobil nemá a nosí ho v pouzdře?

Předem děkuji, Pepa :)
A-b-C-d-E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X123 25. 1. 2014 18:50

Objednej to z ebaye, koupil jsem si tam za 150 Kč takové kožené pozdro na P770 a dorazilo asi za 14 dnů a je celkem pěkné...
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A-b-C-d-E 25. 1. 2014 21:08

díky za tip ale já k tomu placeni předem nemam moc důvěru...
Nějakej kamennej obchod s pouzdrama v Praze asi neznáš co? :)
A-b-C-d-E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hawkey1234 27. 1. 2014 13:21

150 korun a nemáš důvěru.. tak si radši zaplatíš něco tady za 500..ach..
hawkey1234
Junior

Odeslat příspěvekod X123 27. 1. 2014 13:30

A-b-C-d-E píše:díky za tip ale já k tomu placeni předem nemam moc důvěru...
Nějakej kamennej obchod s pouzdrama v Praze asi neznáš co? :)

Ne, kdyby nebylo tak levný, tak ho ani nekoupím, běžně ho v něm nenosím... Taky jsem předtím nikdy nic nekoupil, ale paypal a registrace na ebayi byla za pár minut... Objednal jsem 6 ks fólií na disply za 44 Kč z Německa - do druhého dne byly doma a toto pouzdro z číny, to přišlo za 10 dnů... Stačí najít někoho kdo má hodně hodnocení a je to bez problémů...
X123
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků