Vodafone mVolání - tarify pro klienty mBank (ukončeno)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomikm 21. 12. 2013 17:09

Ante1: tak si číslo převed rovnou u Vodafonu na z IČO na RČ a můžeš jít do mVolání, pokud tedy nepotřebuješ danový doklad do účetnictví. Je zbytečné podstupovat přechody k jinému operátorovi a zpět k Vodafone.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod vladyn 21. 12. 2013 17:17

Spike26 píše:Dnes myslis opravdu dnes jo? Jako v sobotu? To bych necekal, ze se tam maka i v sobotu a pred svatky. Mala bezvyznamna pochvala Vodafonu. :)

Jo a hned mi prisla i SMS z Vodafonu ze potvrzuji datum 31.12.2013 Pry je to posila z firemni pece at stihaji nabirat klienty. :-D
vladyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ante1 21. 12. 2013 17:40

tomikm píše:Ante1: tak si číslo převed rovnou u Vodafonu na z IČO na RČ a můžeš jít do mVolání, pokud tedy nepotřebuješ danový doklad do účetnictví. Je zbytečné podstupovat přechody k jinému operátorovi a zpět k Vodafone.


To jsem sem jeste nepsal ze uz to prave delam ;) ? Vyplnil jsem tento formular:
http://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorag ... _cislo.pdf
Jenze me operatorka rekla, ze moje zadost bude vyrizena do 30 dni :( A to prave uz objednavka mMini muze byt passe, pac jestli me zavolaji driv ze se mnou chteji mMini zalozit a ja jeste nebudu na "rodnem cisle", tak mam zase po ptakach :D Ale uz 2.objednavku jsem tam vcera poslal tak uvidim..
Jeste nevim jestli jsem psal - operatorka me vcera (20.12.) rekla, ze ona vyrizuje ted lidi co objednavali 25.11.2013. Takze fakt skoro 30 dni...

Spike26 píše:Ante: podivej se pripadne na tema o tarifomatu. Nevim, zda to jeste davaji, ale myslim, ze porad ano...


Dik za tip ! Cislo zustava vid ?
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 21. 12. 2013 17:47

Chyba

Exception in rendering component: [ [Component id = mbankPaymentSeason]]

java.lang.ClassCastException: java.lang.String cannot be cast to com.cleverlance.vodafone.ioof.entity.mbank.PaymentSeason

Kontaktujte, prosím, technickou podporu.

Chtel jsme si objednat tarif a pise mi to tuto hlasku setkal se s tim nekdo?diky Martin.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Ante1 21. 12. 2013 18:00

To zkus zopakovat pripadne po znovuotevreni browseru...
Jdes na tuhle stranku, jo ?:
https://www.vodafone.cz/mvolani
a mas kod zaslany mBankou ?
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 21. 12. 2013 19:01

Vse ano delam to na te strance mam kod od banky vyplnim ty udaje jmeno ,cislo obcanky adresu atd dam odeslat a mam tam vyse uvedenou hlasku
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 21. 12. 2013 19:41

Ante: ten tarifomat je jen obchodni zastupce, co te dohodi Vodafonu. Jinak je vse primo pod vodafonem. Jasan cislo zustava. Jen jsem musel na den prejit k blesku a hned zase zpet k vodafone jako novy zakaznik. Takze pokud ti utece mvolani, tak mas druhou sanci tady to. Procti si kdyztak to tema, at se o tom nebavime tady.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ante1 21. 12. 2013 20:43

Spike moc Ti dik... !

-- 21. 12. 2013 20:46 --

Tielk píše:Vse ano delam to na te strance mam kod od banky vyplnim ty udaje jmeno ,cislo obcanky adresu atd dam odeslat a mam tam vyse uvedenou hlasku


Clovece - vcera kdyz jsem delal co Ty tak me taky myslim vyskakovalo nejake chybove hlaseni s Javou... 3 x jsem opakoval postup (i jsem mezitim radeji restartoval komp pac tomu nerozumim ;) ) a najednou me prislo myslim do meilu ze jsem to odslal (ze se to odeslalo). Dal jsem to neresil... Podle me chyba scriptu na te jejich strance. Zkus to treba zase ted v noci, treba to je jen zatizenim stranek... ? Netusim - to by musel tady odpovedet odbornik na web.
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 21. 12. 2013 20:54

Ante1:

Diky mas pravdu je to v emailu a dokonce trikrat takze kazdy pokus i kdyz koncil touto chybovou hlaskou prosel diky za upozorneni uvidime co se bude dít.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Ante1 28. 12. 2013 08:51

Tak ja vcera opet aktivoval jednu objednavku a uz na me zadna chyba nevyskakovala. Pusobi to tam na me (to prostredi co vyplnujeme) takove docela amaterske ;)
Rozhodl jsem se dceri pomoci a tak jsem ji taky prihlasil/zalozil ucet k mBank a mezitim jsem jeste musel patricna cisla predelat z firemniho zakaznika na "bezneho". Tam se taky bude cekat - uvidime kdy akce mVolani skonci...
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod Rebkos 28. 12. 2013 11:47

Jak to bude, když je uvedeno že tato "akce" platí do 31.12.? Objednával jsem 19.12., je pak už jedno že mi operátor zavolá třeba až v lednu nebo mám smůlu? :(
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ante1 28. 12. 2013 15:25

Tak myslim ze je jasny, ze az akci ukonci, tak nebude mozne jiz OBJEDNAVAT. Operator by mel dovyridit vsechny objednavky, ktere byly udelane pred datem ukonceni "akce"...
Jinak ten clovek co sepisoval smlouvu s mBank se vyjadril v duchu - ze akce pojede i v lednu. Tak jsem to vycitil. Ale to nemuze nikdo vedet jak vse nakonec dopadne...
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 28. 12. 2013 16:40

Tak 28.12 jsem vyplnil formular a dnes mi volali ze cca 2.1 mi prijde nova karta a udelame prevod cisla od t mobile.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Rebkos 28. 12. 2013 16:46

Dneska si vyplnil a dneska ti volali?
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajicek 28. 12. 2013 17:19

Zdravím. Můžu se prosím zeptat, kde jste viděli termín ukončení akce? Sice jedna akce u M- bank koncem roku končí, ale to není mVolání.
zajicek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků