Reklama...

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zamis 12. 12. 2013 12:25

Fíla píše:zamis: Takže bys byl ochoten za obsah platit, jako je tomu třeba u některých článků na nejmenovaném webu o televizi? Na to, že už máš řidičák, pokud tedy nejsou v tvém profilu uvedeny jen výplody dětské fantazie, tak bys mohl chápat, že i web o mobilech musí být z něčeho živ.

Za sebe ale musím říct, že se mi nelíbí video reklamy, které de facto překryjí celou webovou stránku. Na druhou stranu je fajn spatřit šťastné tváře, které našly radost v podobě platební karty od Era banky. :)


řidičák nějakou dobu mám a že web musí z něčeho žít je mi jasný taky. ale jak už tady zmíněno mockrát, čeho je moc, toho je příliš. zaplatit si nějakou tu desetikorunu měsíčně za placený obsah by mi nevadilo za předpokladu, že bude za co platit. tady je bohužel dlouhodobý úpadek kvality obsahu.

Prostě je divný, že konkurenční web dokáže nabídnout lepší obsah s menším počtem reklamy. Asi maj nějakýho sponzora nebo co. a to už vůbec nemluvím a prasárnách typu rozdělování článků po větách. Za to by někdo zasloužit řádně přes hubu.

-- 12. 12. 2013 12:27 --

myšpulín píše:Zamis bude mít řidičák už hodně dlouho, pokud teda ty papíry neprochlastal. :D


jáááj michale, zatím mi papíry nevzali. Víš jak, s věkem se člověk uklidní :-)
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 15. 12. 2013 16:43

no je normalni aby takto vypadala uvodni stranka?

Obrázek
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 15. 12. 2013 17:35

zamis: .. ke článkum se musíš probojovat .. snad by jsi nechtěl články zadarmo :-P :D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 15. 12. 2013 17:46

Reklama je zde v duchu mlade fronty velmi trapna a vtirava a ma presne opacny efekt..aby se prvni co objevilo pres celou obrazovku to uz dela snad je aktualne nikdo jiny je to zoufalost marektingoveho oddeleni tod muj nazor
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod zamis 15. 12. 2013 17:58

freddy158158 píše:zamis: .. ke článkum se musíš probojovat .. snad by jsi nechtěl články zadarmo :-P :D


tak zadarmo ne, primerena reklama nevadi, ale toto muze vymyslet jedine prase...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakub.karasek 15. 12. 2013 18:00

Uz par let navstevuji mobilmanii a zive vyhradne na mobilni verzi pres telefon, nedavno jsem sem zabrouzdal na pc a spadla mi celist. Tohle uz nemuze nikdo myslet vazne! At si tam ta reklama klidne je, ale v nejaky rozumny mire. Zustavam na mobilni verzi a pokud se i ta zaflaka takovym mnozstvim, tak mam v oblibenych spoustu jinych a mnohdy lepsich serveru se stejnou tematikou
jakub.karasek
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 12. 2013 18:17

Ono se to Mobilmanii vysmsti,kdo je nenazrany nakonec sklidi,ale ne ovoce.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 15. 12. 2013 18:20

zamis : souhlasím..myslel jsem,že to do práci a klikáni se k nim probojovat :D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 15. 12. 2013 18:57

Pánové jen souhlasím jestli to tak půjde dále tak sem jim nikdo kromě pána lásky chodit nebude a je to škoda protože ti kluci svojí práci dělají dobře ale někdo jim to kazí a velmi hloupě
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 12. 2013 19:35

Můj názor: Web musí mít nějaké příjmy. Chtělo by to upravit formu reklam a pevně jí vymezit prostor a grafické prvky, tak aby se takto zásadně neprala s obsahem. Forma a velikost reklamních bannerů by měla být pevně dána.
anonymni

Odeslat příspěvekod alda.v 15. 12. 2013 20:00

Ja uz se tesim , az zjisti , ze by mohli jeste doj.bat superforum. Udelat ho "uzasne ploche a vzdusne" , neprehledne, s kravskym fontem a jeste vetsimi mezerami mezi radky, ktere vypada jako slabikar pro 1. tridu. :oboze
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 12. 2013 20:02

popokatepetl1969 píše:Reklama je zde v duchu mlade fronty velmi trapna a vtirava a ma presne opacny efekt..aby se prvni co objevilo pres celou obrazovku to uz dela snad je aktualne nikdo jiny je to zoufalost marektingoveho oddeleni tod muj nazor

V duchu Mladé Fronty, tím myslíš co? Noviny E15, které jsou zdarma, tudíž musí být zaplacené reklamou?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 15. 12. 2013 20:40

Velice jednoduše když první co otevřu je reklama přes celou stranu a otevře se hned další přes celou stranu tak pochybuji že ten co to vymyslel studoval někdy marketing a ekonomii obecně nikdo normální to neudělá protože to každého akorát naštve a tato diskuze je toho důkazem ale dělejte si co chcete jedno medium skončí přijde na jeho místo jiné takový je zákon trhů ale to chlapcům kterým je 25let jsou po škole asi člověk těžko vysvětlí musí se spálit a šéf je musí vyrazit aby pochopily že udělali chybu
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 15. 12. 2013 21:05

Na MM chodim pouze pres mobil na mobilni verzi, takze vubec nevim, o cem mluvite. Tim nerikam, ze by mi ta reklama chybela :)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Naecken 16. 12. 2013 14:51

No MobilMania se prostě přizpůsobila modernímu trendu :-|
Obrázek
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků