Relax Mobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tompr 15. 7. 2013 15:04

ja vím jenze ja musím řešit signal naco mi jsou služby VF když tu není signal 02 taky bída a u TM si zavolam docela i v baraku proto jdu do TM. prave se desim netu u mobil.cz sice zadarmo ale pokud je to nefunkční nechci se dostat do situace že jednou to pujde a podruhe ne....to si radeji priplatim.FUP nevyčerpam mam to jen na občasné zpravy,pocasi aukro mail apod....Ted mam Blesk a doma si net neskrtne tak mi to je na nic jen v praci...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 15. 7. 2013 17:51

Svého času i T-Mobile měl datové simky na 3 měsíce a více, vím, že byly edice i na 6 měsíců. :-) Jinak ten signál chápu.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tompr 26. 7. 2013 13:36

Tak dnes mi přišla simkarta tak jsem zvedav jestli to pofrčí bez problemů.... sim přišla v nano a k tomu adaptéry na klasickou sim a mikro.
číslo od TM asi tyden portace defakto skoro dřív převedeno než dorazila simka musel jsem je popošoupnout kde mam simku....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 28. 7. 2013 23:32

Taky budu urgovat dodání sim karty, portaci mám na 31.7., tak jsem zvědavej, jestli to stihnou. Nano včetně adaptéru je potěšující zpráva.
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SuiVanOrton 29. 7. 2013 06:23

Já osobně potřebuju na druhou (soukromou) SIM pouze data a přijímání sms/hovorů, volat a smskovat můžu z první SIM od firmy neomezeně, tak mi to přijde jako zajímavá nabídka. Ale strašně moc mě odrazuje to chování tý firmy, poslal jsem emailem dva dotazy ani jeden nezodpovězený, velký reklamy které jsou podle mého v podstatě klamavá reklama, nechápu to omezení 700 kč na měsíc a 150 na internet, proč tedy ten internet je omezený když je to účtované po MB, pak co jsem četl na internetu a třeba itady ten obrázek jak člověku kterýmu ještě neposlali ani smlouvu už vyhrožujou v sms ... tohle mě docela odrazuje. Jsem zvědav na Vaše názory a zkušenosti při používání ...
Nokia 5110 - Nokia 3210 - Siemens S45i - Nokia 1600 + Nokia 6300 - Samsung B7722 DUOS - UMI X2 - Samsung S4 Mini Duos
SuiVanOrton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelhr 1. 8. 2013 09:05

portace proběhla nakonec bez problémů, v pondělí jsem měl obálku se sim kartou (v provedení nano) a redukcí na poště, ve středu ráno proběhla portace, vše funguje jak má.
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 9. 9. 2013 20:27

A jak tedy s účtováním dat. Účtuje (zaokrouhluje) se po kB?
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 12. 11. 2013 08:51

Přišel mi mejl, kde do konce roku stále nabízejí odpuštění paušálu na rok. No jo, ale co po tom roce, že? :-) Platit pade jen za to, že mám aktivní simku? Dalo by se, pokud by v tom bylo neomezené volání do celého T-Mobilu, jinak je to nepoužitelné. :-(
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelhr 19. 11. 2013 14:14

Jen pro zajímavost, potýká se tu někdo se špatnými fakturami od Relaxu? První faktura OK, ale za září a říjen obě byly špatně... za září přišla poštou místo e-mailem, tím pádem si neoprávněně přičetli poplatek za papírovou fakturu a navíc započítali paušál, který mám mít zdarma. v říjnu zase započítanej paušál, navíc je tam nějaká podivná sleva která údajně měla být jako by za paušál, jenže to nevycházelo, takže jsem ted ve stavu, kdy mám dvě nezaplacené faktury, protože čekám na to, až mi je opraví a teď mi přišla sms, že mám zaplatit fakturu za září. Docela dost bordel... :hm
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 30. 11. 2013 13:55

jo uplne stejna zkusenost mam Relax nekdy od leta a nastaveno inkaso a porad otravuji ze není zaplacena faktura za zarí (ted jsem ji zaplatil) nebyla ale nechapu když je nastaveno inkaso a do te doby v pohode .... taky mi strhly poplatek za tistené vyučtovaní chtel jsem elektronicke omluva byla a ted si testrhly peníze za min. období...je to amaterismus jak svina.... po novem roce jim napisu jestli to mysli važne po roce s tím 50kč poušalem pokud ano odchazím asi k Ha-loo kde je 1+1
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 4. 12. 2013 15:09

Momentálně mi přišla na mobil další upomínací sms a já opětovně už asi po čtvrté vystvětloval e-mailem, co vlastně udělali špatně. Na infolinku už volat nechci, stojí prachy a Luděk mi vždycky pomalu protrhne bubínek v uchu...

Údajně jim zpracovává faktury nějaká jiná firma...

Začínám trochu litovat, že jsem se nechal nachytat na sladká slovíčka o paušálu na rok zdarma...
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 4. 12. 2013 20:45

Dnes naskočilo na mobilu nový název sítě místo CZ Mobil je Relax mobil :)
ja mam teda zatím klid ale doufam že sníží ten tarif z 49.90kč/mes je nerealný....byl bych ochoten tak polovic 25kč/mes jinak odchazím po roce bez paušálu....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod niveses 4. 12. 2013 21:22

Jop, ve fakturách mají bordel. Jsem odpouštěn od měsíčních poplatků, ale jakmile, mi je dají, odcházím...
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 5. 12. 2013 09:00

No pokud odejdeš, tak tě to stejně bude stát měsíčně 25 Kč, takže nemáš odpuštěno vše. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 5. 12. 2013 10:50

tak to víme že odchod je 300kč a tedy mesíčně 25kč ale to jde, kdyby to tak zustalo zustanu jinak sbohem....
Tompr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků