Nejlepší mobilní aplikace pro záznam sportovních aktivit

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod StepaN3o 14. 6. 2013 17:09

Operační systém: Android
Můj tip: Runtastic
Cena: Free
Proč právě tato aplikace: Funguje i offline, má hlasové info, dá se propojit s účtem Runtastic na PC
StepaN3o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pechl 14. 6. 2013 18:06

Symbian Belle
Sports Tracker
Velmi dobrá zkušenost s dlouhodobějším používáním, výšlapy a běh. Dále stabilita aplikace při multitaskingu (+ hudba, fotoaparát, telefon, Twitter,...).

BTW: máte někdo zkušenost se Sports Trackerem na WP8?
pechl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odmocnina 14. 6. 2013 19:02

Android
Endomondo PRO
Cena: 125

Na zacatek predeslu ze Free verze je plne funkci, rozdily jsou male. Ale kdyz jsem PRO kupoval, cena byla akcni, tusim dolar.
Zacinal jsem kdysi na Nokia sport tracker s prechodem na Android jsem vyzkousel snad vsechny uvedene a treba Garmin connect navic.
U endomonda jsem zustal protoze ma takovou blbinku navic - kalorie prepocitava na hamburgry a kilometry na cestu na mesic. Trochu me mrzi nizsi presno zaznamu trasy.
U runtasticu jsou zajimave doplnky na kliky, lehsedy, drepy
odmocnina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Solverino 14. 6. 2013 21:02

čerstvá zkušenost se Sport Trackerem - na Symbianu (Nokia E72) naprosto super zařízení a maximální spokojenost na android zařízení s androidem verze 4.1.2 ale TOTÁLNÍ PROPADÁK!!! Ukazuje na zkušební trase (cca 28km), že jsem ujel na kole 148 km a maximálku na kole dle Sport Trackeru jsem měl 519 km/h!!! :-D

Pánové a dámy, kdopak to má !? 519 km/h na MTB je světovej rekord!!!
Solverino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas_2002 14. 6. 2013 21:30

Poltergeist píše:žádnou, k čemu ? max kdo je vrcholovej sportovec a ten si spíš kupuje vybavení na sledování tepové frekvece nebo speciální hodinky, můj názor je že ty tzv. aplikace na sport to jsou jen pro takovéty přizdisr**e co patří k té dnešní facebookové generaci, už jenom tolik toho nastavování, ten čas snad zabere víc než samotná sportovní aktivita :D , taky jsou tady sociální sítě kam si můžete zadávat údaje - super a k čemu to je, pak si navíc všichni stěžují že je odposlouchvávaji američani, nepoužívám nic, byl jsem vrcholový sportovec a nikdy nikdo z nás nic nepotřeboval za celých 5 let závidního na škole ani dalších 6 let aktivního sportování, nyní při příležitostném už vůbec ne, max kdybych byl líný si to psát, čili stačí tužka + papír, pořád nikdo nic lepšího nevymyslel


Ty nejsi vrcholový sportovec, ale tak maximálně vrcholový blbec. Když takové aplikace nepoužíváš, tak kušuj a necpi se do tématu, kde se řeší, která z nich je nejlepší. Miluju takový kecaly, co se nutně musí k něčemu vyjádřit, i kdyby to byla naprostá blbost co nikoho nezajímá. Tak si vetni tu svou tužku mezi půlky a nech nás věnovat se našim přizdisr**ským aplikacím.

Za mě Sports-Tracker. Měl jsem jej na Symbianu (N8), Windows Phone ( HTC Mozart) a nyní na Androidu ( Galaxy SIII). Vyhovuje mi, že je rozšířený mezi uživateli a tak nacházím nové trasy ve svém okolí, které zaznamenali ostatní. Také je super, že porovnává moje tréninky a ukazuje mi, zda a jak moc se ve výkonech zlepšuji. A navíc je zdarma, což je poslední důležitý bonus.
Tomas_2002
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FlamingHate 14. 6. 2013 21:56

Dobrý den,

měl bych takový dotaz malinko mimo mísu, ale snad to pomůže i jiným a zároveň zodpoví i toto téma - sháním nejlépe multiplatformní aplikaci, která by dokázala v reálném čase ukázat na mapě, kde se nacházím já i mí kolegové... Existuje něco takového?? Využití k sportovním aktivitám :)
FlamingHate
Junior

Odeslat příspěvekod Mulutinurcz 15. 6. 2013 05:27

Ahoj ukázka trasy v realnem čase je v plne verzi Runtastic. V telefonu potvrdis povzbuzovani a dotycny pak na webu sleduje tvuj pohyb a muze te i motivovat potleskem, klaksonem atp. Aplikace umozni v prubehu zaznamenat fotografii a i tu pak vidi dotyčný v live zaznamu. K live zaznamu ma přístup kazdy, komu povolis v aplikaci pratelstvi. Je to skvela funkce, pro kterou jsem se prave rozhodl pro Runtastic. Když bezi manzelka, nemusim mit strach, že se nekde ztratí ;-)
Mulutinurcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jojr 15. 6. 2013 08:34

Strava (strava.com)
Android, iPhone, Garmin, manualni upload GPX/TCX

Umi plusminus vsechno co je obvykle, navic ma soutezeni na segmentech, coz z ni dela hodne navykovou vec. Kvalita androidi aplikace nic moc (podobne jako Endomondo - problemy se synchronizaci).
jojr
Junior

Odeslat příspěvekod romansterly 15. 6. 2013 10:42

Je to sice trochu mimo, ale jelikož jsou tady lidé používající různé aplikace, zajímalo by mě...

Líbila by se vám možnost synchronizovat data z těchto sportovních aplikací na nějakou sociální síť výhradně pro rekreační sportovce v případě, že by na této síti bylo více vašich přátel než v samotné trackovací aplikaci? Smyslem by bylo porovnat se s ostatními bez ohledu na používanou aplikaci, možnost sestavení lokálních žebříčků podle sportu, soutěžení (např. nejlepší běžec z Prahy za poslední měsíc), apod.

Uvažujeme o něčem takovém v případě získání investice na rozšíření http://www.sportcentral.cz do zahraničí.
romansterly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SoundmassEnergy 15. 6. 2013 10:53

romansterly píše:...
Minimálně Endomondo a JEFIT, o kterých píšu toto už má.

K tématu
Je toho fakt moc. Na běhání, kolo a podobné aktivity kde potřebuji měřit trasu a rychlost bezkonkurenčně Endomondo.
https://play.google.com/store/apps/deta ... do.android

Na posilování pak nejlepší JEFIT, tolik cviků opravdu v žádné jiné aplikaci nenajdete.
https://play.google.com/store/apps/details?id=je.fit

Na kontrolu stravy Kalorické tabulky, kde je možno skenovat potraviny podle QR kódu, takže odpadá zdlouhavé vypisování nutričních hodnot. Nedám na ní dopustit.
https://play.google.com/store/apps/deta ... cketabulky

Na intervaly třeba HIIT interval training timer, kde pokrývá vše co potřebuji.
https://play.google.com/store/apps/deta ... droid.hiit

No a finálně když si chci třeba změřit tep, tak Instant Heart Rate
https://play.google.com/store/apps/deta ... theartrate

U všech těchto apps si určitě stojí za to pořídit si PRO verzi. Určitě tato kombinace víc než dost pokryje vaše základní sportovní potřeby.
SoundmassEnergy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Janke 15. 6. 2013 12:27

Já jsem přešel přes Runkeeper a Endomondo a skončil jsem u
Sportypal http://www.sportypal.com/
Platformy: Andorid, iOS, Symbian(java), Blackberry, Windows mobile
Prostředí: Čeština
+ Free pro outdoorové aktivty
+ Možnost zadání cíle aktivity vzdálenost/čas/spálené kalorie
+ Sdílení výsledků Facebook/Twitter
+ Možnost spárování s hrudním pásem
+ Aktivity lze uploadovat na web aplikace (možnost vytváření skupin, porovnávání aktivit mezi členy skupiny)
+ Při špatném signálu GPS (nebo pokud zapomenete včas zapnout, či vypnout aplikaci) editace na mapě sportovní aktivity na webu aplikace.
+ Automatická pausa/start při zastavení
+ Speciální vzhled cyklorežimu
+ přístup k audiopřehrávači přímo z aplikace
+ import / export GPX

- indoorové aktivity jen v placené verzi
Naposledy upravil Janke dne 15. 6. 2013 12:37, celkově upraveno 3
Janke
Junior

Odeslat příspěvekod whizzz 15. 6. 2013 12:33

Na sledování posilování ve fitkách doporučuju GymTracer:

Operační systém: iOS, Android, web
Můj tip: GymTracer - http://www.gymtracer.com
Cena: 14dní zdarma, poté 99 kč/m
Proč právě tato aplikace: úplně nová, ČESKÁ(!!!) a v reálným použití imo super. Mobil je spíš způsob jak tam dostat data z fitka, analytické funkce jsou pak na webu. Taky mají výbornej support :tleskani
whizzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TFSi 15. 6. 2013 13:20

Operační systém: Android, Symbian, WP, iOS
SportsTracker
Zdarma.

Používám už od dob Nokií s S60, proto nemám důvod měnit a přerušovat velmi dlouhou historii záznamů ;) Aplikaci využívám jenom pro záznam svých výkonů abych měl přehled kdy, co, jak,... žádné další speciální funkce nepotřebuji. Sport je pro mě důležitější...
Trošku mi vadí že je webové rozhraní ve Flashi ale dá se to přežít ;-]
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skocak 15. 6. 2013 14:00

OS: WP8
Lumia 920

Sports Tracker

Sports tracker používám už od Androjdího Samsungu a hned jak jsem so ho stáhnul na Lumii měl jsem tam všechny své výsledky. Vyzkoušel jsem pár další podobných aplikací, ale sports tracker vyhrál.
Nokia Lumia 920
Acer Travelmate 5760G Windows 8
skocak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misanovy 15. 6. 2013 19:33

IOS
jedině Endomondo
zdarma
každý kilometr hlásí do sluchátek
po každý aktivitě vám to udělá velký přehled
najdete tam hodně podrobností
misanovy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků