Neomezené volání Vodafone pro předplacenou kartu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jezevcik1 16. 5. 2013 13:51

http://www.vodafone.cz/o-vodafonu/o-spo ... chny-pred/

-- 16. 5. 2013 14:52 --

Balíček Neomezené volání do sítě na den si mohou zákazníci aktivovat za cenu 20 korun vč. DPH prostřednictvím Hlasové samoobsluhy, Internetové samoobsluhy nebo pomocí SMS ve tvaru VOLANI VF DNES 1234 na číslo 7700 (1234 nahradí zákazník svým heslem do Samoobsluhy). O aktivaci balíčku zákazníka během několika minut informuje SMS a od jejího doručení je balíček platný do půlnoci téhož dne.

Balíček Nonstop víkend vychází z oblíbeného produktu Nonstop víkend pro Divokou kartu, který si nyní zákazníci mohou nově aktivovat ke všem předplaceným kartám jen za cenu 20 korun vč. DPH. Aktivaci mohou provést stejným způsobem, pouze v případě, že si zvolí SMS, bude ve tvaru VIKEND A 1234 na číslo 7700 (1234 nahradí zákazník svým heslem do Samoobsluhy). Během několika minut pak obdrží potvrzující SMS o aktivaci služby, která platí od páteční do nedělní půlnoci.
jezevcik1
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 16. 5. 2013 13:54

Ten Nonstop Víkend za 20,- vychází dobře. Oproti dřívějšku, kdy byla cena 59,50. :-)
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod jezevcik1 16. 5. 2013 13:55

Ano, ten víkend je v pohodě, za tu dvacku se to hodí :-)
jezevcik1
Junior

Odeslat příspěvekod P1 16. 5. 2013 15:41

Bojej se Tesca.
Nikdy se nepouštěj do řeči s neznámými lidmi.
P1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 19. 5. 2013 08:27

Stejně je to drahé pořád .
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 19. 5. 2013 10:48

20,- Kč na den - Pro člověka, který ví, že bude často volat v jednotlivých dnech a nechce paušální programy, stačí mu dobíječka, nevadí mu měsíční náklady - Přínosná služba.

20,- za víkendové volání, jak jsem zmínil výše je velice dobrá nabídka - berme v potaz, že u Divoké karty donedávna tato služba stála 59,50 Kč.

Aktuálně VF na trhu uvádí nejvíce předplacených karet, ale každá má výhodu pouze v něčem. Na to, abych využil maximálně výhody, abych si pořídil všechny 4 druhy karet. :D

Divoká karta - Moje Dvojka s 1,90 Kč + volání na jiná VF čísla za 3,- Kč.

Karta na Míru - SMS 1,50 Kč - 5 SMS do jakékoliv sítě a bezplatné SMS o víkendu do VF.

Hodinovka - Dlouhé volání za 7,- Kč, ne každý má přátelé a rodinu, co mají internet, vídají se denně, takže tady je to dobré řešení.

Karta se vším všudy - SMS 1,50 Kč, ale myslím si, karta na nic, to už radši Kartu na Míru, tam mám aspoň SMSky zadara o víkendu. Jasně, výhody za dobití, bych zapoměl - ty jsou super, jednička na trhu, ale ne pro mě. :-P

Uvítal bych, maximálně 2 druhy předplacenek. Maximální cena 3,50 do všech sítí (nižší by byla samozřejmě lepší, ale já mám sundané růžové brýle), SMS 1,50 a k tomu doplňkové balíčky (neomezené volání, SMS balíček, volání do zahraničí, data) + odměny za dobití kreditu, ale bez podmínek.

1 karta - Nabídka pro lidi, co spíše řeší data s možností hlasu a SMS ve formě doplňkových služeb.

2 karta - Nabídka pro lidi, co spíše volají a posílají SMS s možností dat ve formě doplňkových služeb.

A každý si vybere, ale tohle žádný CZ operátor nenabídne. ;-)

Každopádně, v tuto chvíli pozbývá smysl výhoda Karty na Míru s provoláním 5 minut kamkoliv za 32,50 Kč a poté mít Víkendové volání, když to mohu provolat za menší základní cenu. Ovšem je možné, že do budoucna VF nebude nabízet stávající karty a bude jen Karta se vším všudy.

Možná proto, teď v e-shopu je Karta na Míru za 100,- Kč s kreditem 200,- aby se vyprodaly.
EDIT: Karta již není v nabídce e-shopu, přikládám právní podmínky této akce + článek o nabídce, který tady vyšel v dubnu, donedávna to v e-shopu bylo.
http://www.vodafone.cz/podminky/podmink ... -miru-za-/
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/voda ... fault.aspx
Naposledy upravil pedro-81cz dne 19. 5. 2013 12:27, celkově upraveno 3
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 5. 2013 12:09

Můžeš prosím hodit odkaz na tu Kartu na Míru za 100kč.
Na eShopu totiž nic není...!?
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezevcik1 19. 5. 2013 12:25

http://www.mobilmania.cz/bleskovky/voda ... fault.aspx Jednalo se o tuto kartu, v tuto chvíli ji nabízí VF opět za 200,-Kč ,...no asi chtěli snížit zásoby :D
http://eshop.vodafone.cz/shop/plans/pre ... e=consumer
jezevcik1
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 19. 5. 2013 12:31

Přesně tak, jste mě předběhl. :-) Ale každopádně díky za odezvu, aby to lidi nemátlo. Takže asi tou odstávkou e-shopu minulý víkend to srovnali nazpět. Já myslel, že je výprodej a kartu dál nabízet nebudou.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 5. 2013 12:45

Karta za zvyhodnenou cenu 100kc neni v nabidce jiz cca 14 dnu...(takze zadna odstavka na to nemela vliv)
Jen pro doplneni, 3 den po zverejneni clanku omezili prodej na 3ks na objednavku, pak na 3ks na jednoho zakaznika a nakonec cenu vratili zpet na 200kc (bez nejake odstavky ci uprav).

Proto me prekvapila tva dnesni zprava, ze se tam prodava...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 19. 5. 2013 12:56

Omlouvám se za špatné info. Provedl jsem nápravu - viz výše.

Tato nabídka je platná od 23.4. 2013 do 31.8. 2013, nebo do vyprodání zásob. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější. - takže ta nabídka byla cca 14 dnů počítám-li správně, zjistili, že zákazníci by si moc přilepšili, tak to stopli a hodili nazpátek. Případně mě napadá, ten, kdo si ji pořídil - dokdy tam byla expirace simkarty?
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 5. 2013 13:11

Žádná expirace na kartách není uvedena, takže žádná není (alespon dle vyjádření Vodafonu).
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 3. 6. 2013 13:08

POZOR! Pokud si službu Balíček neomezeného volání na Den / Víkend zřídíte přes operátora na *77 ZAPLATÍTE 30,51 Kč.

Zdroj:

http://www.vodafone.cz/osobni/telefony- ... ene-karty/

aktivace služby prostřednictvím operátora na lince *77 je zpoplatněna částkou 30,51 Kč

Aktivace zdarma:

- přes samoobsluhu
- pro aktivaci zdarma zašlete SMS na číslo 7700 ve tvaru VIKEND A 1234 (1234 nahradíte svým uživatelským heslem do Samoobsluhy)

Bývá také anketa o TOP poplatky u mobilních operátorů tak, jak je tomu u bankovních služeb?

Takový člověk, co neposílá / neovládá SMSky a internet (samoobsluhu), tak si pěkně připlatí. :-( :/
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 8. 7. 2013 16:08

Podmínky programu Vodafone odměny

Červený operátor bude zvýhodňovat věrné předplacenkáře. Čím déle služeb Vodafonu využíváte, tím větší výhody vás čekají. U všech předplacenek s výjimkou Karty se vším všudy můžete za dobití získat neomezené volání, nebo SMS do vlastní sítě zdarma. Podle délky vztahu s Vodafonem se pak vyměřuje i délka výhody.

Jak dlouho jste u Vodafonu Výhoda za dobití
první rok 2 dny volání nebo SMS zdarma do vlastní sítě
druhý rok 4 dny volání nebo SMS zdarma do vlastní sítě
více než dva roky 7 dní volání nebo SMS zdarma do vlastní sítě


Za první rok, tedy od prvního dne, získáte za dobití 2 dny výhod, ve druhém roce jsou to už čtyři dny a ve třetím roce a dalších letech pak 7 dní. V samoobsluze se o výhody musíte nejdříve přihlásit a také si tam zvolíte, kterou z výhod chcete čerpat. Vodafone totiž nadělí buď volání, nebo SMS, nikoliv obojí najednou.

Právní podmínky:

http://www.vodafone.cz/podminky/podmink ... ne-odmeny/

Ještě bych doplnil toto:

Minimální výše pro dobití karty je 250,- Kč.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Reku 8. 7. 2013 22:36

Podle mě akce k ničemu...
Reku
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků