O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bijek 15. 4. 2013 14:17

Tak na Bonerixu už došlo taky ke změnám. Neomezené volání za 495 Kč. Je to ale bez netu a SMS.
Naposledy upravil Fíla dne 1. 6. 2015 10:15, celkově upraveno 7
Důvod: upraven název tématu
Bijek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 15. 4. 2013 14:47

Tak to je super nabídka, to už je srovnatelné se zahraničím, aspoň částečně, protože ne každý, kdo potřebuje hodně volat, potřebuje SMS či net. :tleskani
Jestli se nepletu, Bonerix je přímo pod O2. Nebo ne? Myslím tím ne šedivka pod O2, ale že je O2 vlastní.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bijek 15. 4. 2013 15:16

Bonerix je dceřinou firmou O2. Má podobné tarify jako O2 pro firemní zákazníky. Sám jsem firemním zákazníkem O2. Jsem zvědav co pro mě O2 připraví. Už jsem volal svému obchodnímu zástupci, ten ale zatím nic neví. Podrobnější informace mi dodá až koncem týdne. Doufám nejméně se 30% slevou na neomezený tarif :-)
Bijek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stepik1 16. 4. 2013 08:29

Kompletní nová nabídka Bonerixu : http://bonerix.cz/tarify-a-ceny K tarifům je možné dokupovat balíčky minut,sms a mobilního internetu - viz příslušné záložky na jejich webu.
Stepik1
Junior

Odeslat příspěvekod unavix 16. 4. 2013 09:18

Má bonerix i nějaký rozumný internet do mobilu? 1GB za 190 je dost úlet.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod miky_lbc 16. 4. 2013 09:31

190,- Kč za 1Gb Ti přijde jako úlet? :-). Já bych naopak řekl, že to je na české prostředí docela fér nabídka.
miky_lbc
Junior

Odeslat příspěvekod unavix 16. 4. 2013 12:17

Fér nabídka to možná je,jenže k tarifu na volání je to celkem dost. A nižší maji zas jen 150MB,nic mezi :roll:
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod arcon 16. 4. 2013 12:55

Ohledně Bonerixu je tu takový drobný problém; jak se píše v článku na Mobilmanii: http://www.mobilmania.cz/clanky/v-cesku-sezenete-flat-pod-500-kc-nabizi-jej-bonerix/sc-3-a-1323475/default.aspx : Mezi zákazníky Bonerixu patří například zaměstnanci některých velkých společností a jejich rodinní příslušníci (ČSOB, Lidl, Sazka, ČSA, McDonalds), zástupci měst a obcí (Žatec, Tábor, Chodov) nebo obchodní zástupci různých společností, fungujících na principu multi-level marketingu (OVB, Amway, Oriflame, Avon) atd. To je také důvod, proč nemůžeme Bonerix počítat mezi řádné virtuály, nabídka totiž není zcela otevřená pro každého. K objednávce na webu se sice dostanete, ale pokud nesplňujete podmínky pro „vstup do programu“, musí se za vás zaručit oprávněná osoba, tedy někdo, komu přístup ke službám Bonerixu náleží.
arcon
Junior

Odeslat příspěvekod mirkotor 16. 4. 2013 14:56

Ale jak píšou na jednom portálu, vedle Bonerixu je i Anderson, který má třeba net bez fupu za 230 kč. Přikládam nabídku. A kdyby někdo měl přístup k té nabídce, napište mi PM.
http://cs.scribd.com/doc/110909280/Cenik-VODAFONE
mirkotor
Junior

Odeslat příspěvekod barney29 22. 4. 2013 17:27

SMS do Bonerixu se uctuje stejne jako SMS do O2? Prominte za mozna hloupy dotaz, dekuji.
barney29
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferda123 22. 4. 2013 20:16

Ano, cena SMS je jako cena do O2. Mám minuty a SMS do O2 zdarma a když volám, nebo SMSkuji do Bonerixu, tak mě to nic nestojí.
ferda123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EliteGun 7. 5. 2013 13:35

Pokud chci k Bonerixu, musím znát nějakou "oprávněnou osobu", jak se k této osobě dostanu ? Je to tu někdo z vás, kde stačí jen jméno atd.. ? Díky
Naposledy upravil Fíla dne 11. 5. 2013 18:09, celkově upraveno 1
EliteGun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -tomtom- 7. 5. 2013 19:06

Nejlíp se k oprávněné osobě dostaneš, když s ní spíš, nebo aspoň s jeho manželkou ;-)
Ne, teď vážně. Oprávněná osoba si může pořídit jednu SIM pro sebe a pět pro své známé. Ne každý to využije tak se dají najít inzeráty, kde to někdo nabízí i pro cizí. Dělají to pro to, že za každou doporučenou osobu dostanou bonus v hodnotě 500Kč (týká se to ale jen tarifu za 495). Rozhodně ale nestačí znát jen něčí jméno, na to přijdeš, když si stránky Bonerixu prohlédneš důkladněji.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 8. 5. 2013 12:18

Jestli má někdo zájem o neomezenku "Bonerix" napište mi do SZ mejlík.

Pozn. není to pravý Bonerix, nabídka je téměř totožná, je možné tam vstoupit volnějí.
Naposledy upravil LadislavM dne 8. 5. 2013 14:08, celkově upraveno 1
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod op64 8. 5. 2013 19:11

muzete mi poslat cenik Bonerixu? nebo podobnou nabidku kde je možnost výhodnějšího volání bez tarifu/za korunu apod.? Diky.
op64
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků