HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Clintus 10. 4. 2013 13:43

Na SD se to povedlo, ale nechápu proč mi nejde synchronizace kontaktů s Google účtem, fungují jen maily. Přitom jsem to dělal podle návodu viz:

http://www.htc.com/cz/support/faqs.aspx ... htc-evo-3d

Jenže položka export na google účet semi tam vůbec neobjevuje v nabídce, jen import a export na SIM a SD....

-- 10. 4. 2013 15:00 --

hmm, tak ani na sd se nepovedlo, pač vytvořený soubor sice je, ale obsahuje jen pár mailů.....je to celé nějak na *****
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod Hoda8 24. 4. 2013 18:51

Chtěl bych se optat za kolik bych měl tak prodat Evo, je po reklamaci (vyměněn display a baterie). Kolik tak myslíte cca 3500?
Hoda8
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 4. 2013 18:54

Dal bych to na Aukro od koruny minimálně na týden a cenu si to určí samo. Chce to dobré fotky a popis.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 4. 2013 21:58

Tak tak, aukto.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 25. 4. 2013 06:53

Skonci to tak kolem 5000 Kc, odhaduji.
joachym1
Junior

Odeslat příspěvekod strejda99 1. 5. 2013 15:36

Potrebuji poradit. Ukradli me Evo a našel jsem že se dá vystopovat pres Android lost. Jenomže se me na te aplikaci nedari prihlásit. Je tam prej jestě možnost registrace pres sms. Nevíte nekdo jak na to? kam mam poslat sms? Diky za jakekoliv info. Simku jsem si vyridil novou a čislo mám stejny. Na google uctu jsem změnil heslo.

-- 1. 5. 2013 17:02 --

Píše to tohle Waiting for phone to be registered.
Register your phone by starting the application on your phone. If you have forgot your phone at home you may remotely start the app by sending an SMS with the text 'androidlost register' to your phone. Wait a little while. Please be patient. Relogin to this page to see if it has been registered.
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 2. 5. 2013 12:52

Tú SMS máš zjavne poslať na telefónne číslo karty, ktorá sa momentálne nachádza v tom EVE. Keď si ju už zlodej medzitým vymenil, máš smolu (ak teda nezistíš jeho číslo. :D ).
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEGI3 2. 5. 2013 18:42

ROOT EVO 3D

mám ICS OTA 4.0.3 a odemknutý bootloader oficiálně přes HTCdev

chci si nahrát cyanogenmod 10 a žádný postup nefunguje, zkoušel jsem různé univerzální root programy, tohle:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1248231
http://androidforum.cz/ako-na-root-po-o ... 28722.html

nic nejde
nevíte o nějakém univerzálním jednoduchém postupu, který by fungoval?

nebo nešlo by to bez nějak bez rootu? - potřebuji dostat clockworkmod recovery

Díky za rady
LEGI3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marseb 2. 5. 2013 19:10

mam dva dotazy
1. jak muzu nastavit email (aplikaci Pošta) abych mohl stahovat mejly ze seznamu. Mam normalne ucet na seznamu a nejde mi to.

2. lze nejak nastavit, aby se mi aktualizovaly pouze urcite aplikace? a nezdaly mi data ostatni?
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 5. 2013 04:26

1. jak? Úplně normálně. Chce to bližší popis.
2. nastav si aktualizace jen na wifi, nebo zakaž automatické aktualizace. V Google Play a nastavení.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEGI3 3. 5. 2013 14:59

Instaloval jsem CM 10 http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1826747

přes rom manager. Instalace proběhla, ale ROM se po několika sekundách úvodní animace restartuje. Mám cwm a udělal bych wipe a návrat na backup původní ROM (mám na kartě), ale žádná z voleb na stisknutí vypnacího tlačítka nereaguje. Resp. objeví se pouze logo cwm, a když dám znovu vypínací tlačíko, vrátí se to zpět na to cwm menu.

Netuším, co dělat - musí to jít vrátít přes Odin, ale nevím jaké soubory zvolit, a navíc Odin mě ani telefon nedetekuje (dám vol down + off, připojím přes USB a v Odinu se mě telefon nezobrazí).

Dá se vrátit na původní rom, nebo nahrát třeba cm9, nebo je nutný servis?

Díky všem za rady
LEGI3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod teplice 3. 5. 2013 16:03

Stalo se mi něco podobného - prostuduj tenhle topic, kde jsem našel odpověď.

http://www.kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=1202

(pro jistotu posílám i PM, kdyby se někomu nelíbil odkaz na konkurenční forum - v tomto případě ale pevně věřím, že to vadit nebude, jelikož se tam nachází účinné řešení)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEGI3 3. 5. 2013 17:23

Díky, ale ten odkaz na tu ROM v tom článku nefunguje, mám přesně stejný problém jako v tom článku - ROM se nainstaluje, ale stále se restartuje.

zálohu stock ROM mám ale nevím jak ji tam dostat - ten soubor cwm nenainstaluje
nebo stáhnout nějakou stock ROM z internetu? ale to asi taky nepůjde

co to je to RUU?
potřebuji to nějak dát dohromady, oprava by byla celkem drahá
LEGI3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod teplice 3. 5. 2013 17:57

Napiš do toho fóra, nahraje ti to ROMku znovu ke stažení. Postupem v tom foru se ti to podaří opravit.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEGI3 3. 5. 2013 18:05

Tak jsem napsal, snad odpoví. Někdo jiný nevíte, co je to za odkaz?

a ta ROM se má normálně po wipe nainstalovat přes cwm z SD karty?

díky

-- 4. 5. 2013 09:08 --

Dostal jsem se do stavu, kdy telefon není vůbec možné zapnout. Nerozsvítí se ani dioda při připojení k nabíječce, nejde ani přejít do recovery. Někde jsem četl, že pokud nám nahraný clockworkmod recovery, po vybití telefonu již nejde nabít.

myslíte, že je šance uspět s reklamací ve stylu že telefon přestal pracovat z neznámých důvodů?
LEGI3
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků