ZTE Tania s WP 7.5 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kapr999 27. 9. 2012 23:13

Tak telefon jsem si dnes koupil.
Prvni dojmy jsou a byly uzasne.Telefon nevypada vubec jako nejake ZTE ale spis jako Samsung.
Display ktery je kritizovan se mi nezda vubec hrozny spis naopak.Je velky krasne jemny a nepoznaze rozdil kdyz nedate mobily vedle sebe.System je pekny rychlik...zadny zasek ani minimalne.Internet je nejmin 2x rychlejsi nez u stockove androidu.Telefon je sice takovy...jednoduchy ale diky tomu je rychly.

Telefon jsem si kupoval hlavne na hudbu..a musim rict ze jsem koukal co telefon dovede.
Klidne ho srovnam s iPhonem 3G hraje uplne stejne nahlas a s peknymi bassy(mam spuntovky od LG ktere ac se nezdaji hraji vazne super.

PLUS co me vazne dostalo(nevim jestli to jde i na androidu ale myslim ze ne...i tak ja tohle nikdy nevidel).Je ze pri skypu si muzete zapnout kameru a snimat obraz ala webkamera :shock:
Kapr999
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 9. 2012 23:51

Samozřejmě, že to na Androidu funguje a navíc Skype na něm jede oproti WP i na pozadí takže se dá reálně využívat ,což u WP moc nehrozí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod morki 28. 9. 2012 01:51

Taky sem si ho na alze koupil za 2980 teda o 500 min protize jsem mel jeste slevovej kupon z predesliho nakupu. Myslim ismzenza ty prachy nic lepsiho neni. Nez zabrzdenej android v tyhle cenovy kategorii tak to milion krat radsi Taniu. Sice nema super ultra bomba fotak ale abych priplacel treba za Nokii 900 skoro 9000 to bych musel bejt blazen :) ano nokia ma urco lepsi displej, lepsi fotak, vic pameti ale to s da ozelet :) to radsi tech usetrenejch 9000 narvu do ipadu a nebo 6000 do nexusu 7 a jeste me zbude na krasnou veceri :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klokanicek 22. 10. 2012 19:14

Ahoj, mám problém nemohu spárovat bluetooth na ZTE tania, neví si někdo rady? Děkuji M.
klokanicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojta257 12. 1. 2013 19:35

Už 2x se mi stalo že jsem si na ZTE brouzdal po internetu (konkrétně youtube )a ono se zaseklo a resetovalo a všechna moje data se vymazala (od kontaktů,her,videí až po hudbu ). Dalo by se říct že se obnovilo tovární nastavení . Nevíte někdo čím by to mohlo být a jak zamezit tomu aby se to stalo znovu ?
vojta257
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Enynka 18. 4. 2013 11:55

Od vánoc mám nový ZTE Tania, jsem s ním zatím spokojená, jen mi venku na sluníčku není vůbec vidět na display. Nemáte nějakou radu, co s tím?
Enynka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beavers 18. 4. 2013 11:59

Bohužel, jediná pomoc je, zalézt někde do stínu.
Beavers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Enynka 18. 4. 2013 13:50

:-D No, tak tohle jsem asi slyšet nechtěla ;-) . Venku s tím pomalu nic nevyfotím - jen poslepu.
Enynka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beavers 18. 4. 2013 17:40

Bohužel, telefon patří víceméně do kategorie hraček. Za málo peněz málo hudby.
Beavers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Enynka 18. 4. 2013 17:52

Neexistuje třeba nějaká fólie?
Enynka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beavers 18. 4. 2013 17:57

Moje obligátní odpověď zní: Bohužel, fólií viditelnost displeje spíš omezíš. Co nevyzáří sám displej, to už nic nezvedne.
Beavers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 18. 4. 2013 18:34

Třeba by mohlo pomoci zvýšit jas na maximum..
Nastavení / jasné
mimonaut

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron