Předplacené karty: platnost kreditu a SIM

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 1. 2013 14:19

Nevím to určitě, ale pokud se nepletu tak tarif Zero od O2 byl asi už zrušený.
Ono je to vše dělané aby z lidi vytáhli co nejvíce peněz a ty kteří málo telefonují nebo mají mobil hlavně na to aby se k ním mohli dovolat jiní chtějí různými ne příliš solidními způsoby donutit aby protelefonovali co nejvíce a to i když příliš telefonovat nepotřebují.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 16. 1. 2013 14:24

Tak T-mobile má platnost kreditu 12 měsíců.
Stačí nabít 1x ročně.
Kredit je možné místo operátorovi věnovat na 6xDMS po 30 korunách.
Takže 1x za rok dáš 200 korun a z toho můžeš dát až 180 korun na charitu....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 1. 2013 14:48

Reku:
K T-Mobile přecházet nechci. Rád bych zůstal u O2.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 16. 1. 2013 15:29

Zero stále platí, lze si jej objednat na stránkách O2 http://www.o2.cz/osobni/mobilni-tarify/ ... _zero.html
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod glock69 16. 1. 2013 15:54

O2 ZERO.
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 1. 2013 21:25

Tak ten tarif O2 ZERO nevypadá špatně. Trochu, ale ne až tolik abych o tom nebyl ochoten uvažovat mi u toho vadí, že to není jako předplacený tarif ale paušální tarif (s nulovým paušálem), je třeba na to podepsat smlouvu a kdybych si to někdy v budoucnu rozmyslel tak se z paušálu už nejde vrátit (přejít) zpět na předplacený tarif. Také se mi příliš nelíbí to, že
Pokud bude mít účastník po dobu 12-ti po sobě jdoucích měsíců na SIM kartě s tarifem O2 ZERO nulovou útratu, je O2 oprávněna poskytování O2 Mobilní hlasové služby ukončit.
U toho tarifu O2 ZERO také píšou něco o nějakých volných minutách, ale nikde jsem nenašel nic ohledně toho kolik těch volných minut poskytují nebo za jakých podmínek.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 1. 2013 22:18

vlazy, můžeš mně vysvětlit, proč do všeho kecáš, i když tomu rozumíš jak porodní bába turbíně? Nejsi bývalý uliční důvěrník KSČ, tím by se to vysvětlovalo?

Jak jsi přišel na takovou krávovinu, že u ZERO jsou nějaké volné minuty, když i průměrně inteligentní cvičené opici musí být podle názvu jasné, vo co go?

Co se ti nelíbí na tom, že když u ZERO neutratíš za rok ani kačku, O2 ti tu SIMku zruší? To sis myslel, že to číslo budeš mít od O2 nadosmrti, aniž bys utratil jediný haléř? Neslíbil ti to vedoucí tajemník OV KSČ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 16. 1. 2013 22:46

Stačí se podívat na odkaz - viz výše. Je tam uváděno ze strany O2 tato zavádějící informace o volných minutách.


O2 ZERO
Tarif bez měsíčního paušálu a závazků

naplatíte žádný měsíční paušál
bez závazku
útrata pod kontrolou
jedna sazba - kdykoli, do všech sítí

Výhody tarifu O2 ZERO
Výhoda v síti O2 (i na všechny pevné linky v ČR)

Tarif bez měsíčního paušálu a závazků
SMS do sítě O2 2,00 Kč
Cena volání (po vyčerpání volných minut) 6,50 Kč/min
Cena SMS do ostatních sítí 2,00 Kč
Cena MMS 5,90 Kč
Měsíční paušál

0 Kč měsíčně

http://www.o2.cz/osobni/mobilni-tarify/ ... _zero.html
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 1. 2013 22:59

Tomáš Marný:
A ty můžeš vysvětlit proč kecáš o něčem co jsi nečetl a nevíš co je o tom na stránkách O2 napsané? Tak jak píše a uvádí pedro-81cz je tam uvedené něco o volných minutách.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 17. 1. 2013 07:52

vlazy:
TO MÁŠ MARNÝ mu cokoli říkat ;-)
Je lepší se ptát a dělat chyby, než tady machrovat....

Tomáš Marný - ty soudruhy si nech pro sebe a své lidi. Mohl jsi to napsat slušněji.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 1. 2013 09:54

Ano je to opravdu MARNÝ psát zde něco někomu kdo má v hlavě hlavně trollování místo toho aby slušně poradil.
Od toho zde tato diskuze je aby se lidí ptali na to co je zajímá, ale někteří to nedokážou pochopit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod radim 17. 1. 2013 10:58

pedro-81cz píše:Stačí se podívat na odkaz - viz výše. Je tam uváděno ze strany O2 tato zavádějící informace o volných minutách.

Tarif bez měsíčního paušálu a závazků
Cena volání (po vyčerpání volných minut) 6,50 Kč/min


Podle mě je to tam proto, že při retenci ti můžou dát nějaké volné minuty. Znám takový případ, známý má na Zeru 100 volných minut za 0 Kč. Nebo si můžeš koupit nějaký balíček minut, jak o tom teď byl nedávno článek na Mobilmanii (ale nevím, jestli to jde koupit k Zeru, v článku to není).
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 1. 2013 11:24

To vlazy: Jenže ty se ptáš na věci, který jsou jasný i pětiletému dítěti bez ptaní (viz finexpert).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 1. 2013 11:37

Tak před chvíli jsem telefonoval ohledně toho tarifu O2 ZERO na informace O2 a mám dojem, že paní která se mnou mluvila se v tom sama asi příliš nevyzná. Tvrdila mi, že se to dá změnit pouze na pobočce O2, ale když jsem ji řekl, že v internetu na stránkách O2 vidím nějakou možnost přechodu a aktivace služby tak mi až pak potvrdila, že se to dá provést i přes internet. Ptal jsem se ji také zda je k tomu třeba podepsat nějakou smlouvu a tvrdila mi, že u O2 ZERO se žádná smlouva nepodepisuje, ale asi budu muset podepsát nějaký papír kde bude potvrzené, že tento tarif mám zřízený. Na https://www.o2shop.cz/mobilni-tarify/zakaznik-tarif/T_20157?customerType=NoFixMig ale vidím jako jeden ze způsobu aktivace služby možnost "Chci přejít se svým současným číslem nebo prodloužit smlouvu" kde se o smlouvě píše nebo na http://www.o2.cz/osobni/casto-kladene-otazky/276814-x3.html je uvedené, že "Tarifním zákazníkem se stáváte podpisem Smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb.". Já prozatím s O2 žádnou smlouvu sepsanou nemám a tak usuzuji, že při přechodu z předplaceného tarifu na O2 ZERO by asi po mne nějakou smlouvu podepsat chtěli a pak by bylo otázkou co všechno by v té smlouvě bylo uvedené a k čemu bych se asi musel zavázat. Ta paní mi také tvrdila, že jedinou podmínkou je nějaká útrata za půl roku a divila se když jsem ji tvrdil, že na stránkách O2 je uvedená ta útrata za 12 měsíců. Také mi tvrdila, že bez problémů můžu kdykoliv přejít zpátky na předplacený tarif nebo jakýkoliv jiný, ale na stránkách O2 čtu, že O2 ZERO je možné kdykoli zdarma zrušit nebo vyměnit za některý z tarifů O2 NEON což jsou tarify paušální.

Jsem z toho všeho kdy na stránkách O2 je uvedené něco jiného než co tvrdí na jejích informačním tel. čísle velmi zklamaný a zmatený.

Tomáš Marný:
Tak ty asi budeš tím pětiletým dítětem. Usuzuji tak podle toho jak se zde vyjadřuješ.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 17. 1. 2013 12:42

Při přechodu z go karty na zero přes net ti kurýr přiveze smlouvu a bude chtit kopii dvou dokladu (nebo jen občanky, teď si nevzpomenu) a 200 Kč. Na prodejně jim stačí občanku jen ukázat, udělají si opis, když nebudeš souhlasit s kopií. 200 Kč zálohy platíš taky.
glock69
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků