LG P500 Optimus One - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod psohli 21. 5. 2012 09:58

Kde jsi to našel? V LGMobile Support tool mi to sice píše, že je dostupná nová verze, ale při pokračování v aktualizaci to při kontrole SW napíš, že Aktualizace SW pro tento model není podporována
psohli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaCV555 21. 5. 2012 10:11

Tak jsem aktualizoval (v pohodě). Verze zůstala 2.3.3. Kromě toho, že se mi uvolnilo pár MB z paměti jsem na jiný změny nenarazil. Tak nevím.
JirkaCV555
Junior

Odeslat příspěvekod mpolan 5. 6. 2012 09:21

Mně to hodí chybu a pak už napíše, že mám aktuální verzi. Přitom ovšem stále mám V20g, což je původní 2.3.3 a podle aktualizátoru by nejnovější měla být V20i.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaCV555 5. 6. 2012 09:58

Nevím, Vodafone?
JirkaCV555
Junior

Odeslat příspěvekod mpolan 5. 6. 2012 13:26

Já mám T-mobile... Ještě to zkusím doma jednou.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 8. 2012 23:42

me posledni dobou vytaci tlf ustavicnym mazanim aplikaci . aplikace je hozena na plose ale neni puvodni ikonka ale jen zlutobily panacek jak kdyz neni nainstalovana v mobilu. v seznamu aplikacich vidim jen neco s nazvem com.neco.nazev aplikace . je to pernametne nekolik tydnu, nevim jestli na to ma vliv prepinani do modu letadla v noci ,tlf moc nevypinam spis jen kdyz nejde nacist hodne dlouho mini opera.
kdysi jsem daval mobil do tovarniho nastaveni a prislo mi ze v mobilu to prd smazalo a pamet zustala stejne zaplacana i odinstalovanymi aplikacemi a smazanymi. nekdy v listopadu nebo kdy konci zaruka,tak premejslim ze jim to tam stejne donesu, uz ani sluchatka nefungujou obe dve a neni to kabelem.

pristi mobil uz jen s ramkou 512 mega min a vnitrni pameti v mobilu, uz zadny 16 gb karty a startovani aplikaci 5 min.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 3. 8. 2012 14:01

Tento stroj už na dnešní požadavky je opravdu dost pomalej.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaCV555 4. 10. 2012 08:07

Které dnešní požadavky? Angry birds?
JirkaCV555
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 10. 2012 11:25

I angry birds se na tomto telefonu umějí sekat.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaCV555 4. 10. 2012 11:41

Takže by bylo vhodnější výraz "dnešní požadavky" nahradit výrazem "moje požadavky". Mě celkem vyhovuje. Sice jsem pod rootem musel vykopat blbosti jako twitter a facebook, abych si uvolnil paměť, ale jinak spokojenost. Mimochodem, mě se AB nesekají, ale zase takový hráč nejsem.
JirkaCV555
Junior

Odeslat příspěvekod polda 4. 10. 2012 17:19

Většina nových aplikací se do tohoto stroje už nedostane a nemusí to být zrovna hry.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2012 22:32

no tak dneska jsem to byl prave vcas vratit na prodejne ,2 leta zaruka skoro presne na den. zkusil jsem tovarni nastaveni a vysledek uplne stejnej.
i kdyz se smazali vsechny aplikace a uvolnila pamet, po nainstalovani nekolika aplikaci vypovedel tlf opet sluzbu ze uz nebude instalovat na sd kartu, volno tam bylo 50 MB. po restartu pulka aplikaci zmizela a zustali jen polomrtvy ikonky.
uz jsem byl rozhodnutej pro novej a to lg optimus l7 a prej je to stejny co se tyce softu ,hruza .
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ferokulda 31. 10. 2012 18:03

Zdravim.
Nemáte někdo u Optimusu One problémy s tlačítkem zpět? Blbne tím způsobem, že po zmačknutí se provedou třeba 2 kroky zpět, někdy i 3, někdy 1 jak má být. Přitom tlačítko se mačká normálně, není tedy vymačkané nebo tak něco. Počítám, že to není SW závada a problém bude přímo v tlačítku. Lze jej nějak vyčistit?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2012 20:37

Teď se mi aktualizoval TMO softw na V20c ale furt jen GB . Je to trošku rychlejší.

Edit:sorry sem to nepatří.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juspett 14. 11. 2014 21:49

Zdravím, poradí někdo? Mám na kartě cca 440Mb místa a nejdou stáhnout aplikace a ani aktualizace z důvodu málo místa ne externím úložišti. Dá se s tím něco dělat? Dík
juspett
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků