Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sam Sung 30. 7. 2012 10:32

b) já používám Chrome a eště mi zatím nespadl

c) s tímhle problém nemám, zatím pokaždé se telefon připojil bez problémů

d) to je bohužel vlastnost ICS
Sam Sung
Junior

Odeslat příspěvekod bugr 30. 7. 2012 10:40

Já dal včera zabrat baterce, nabito cca v 15:30 na 100% a kolem půlnoci 15%, natočil jsem asi 20 minut videa, udělal fotky a byl jsem hodně na internetu přes wifi i mobilně, jsem myslel, že telefon umře ale vydržel....
Ještě ho vemu do terénu kde budu pořád mobilně připojenej a uvidím koli baterka vydrží, u nokie GPRS žralo baterku neskutečně..
bugr
Junior

Odeslat příspěvekod Camillio 30. 7. 2012 10:45

Mohl by mi prosím někdo poradit s hodinama? mám na displeji pouze widget, který otevřu a jsem v nastavení, ale neumím je zprovoznit. Navíc ty originální jsem odinstaloval a na zamknutém dispeji jsou pořád (včetně toho počasí). a ještě bych měl dotaz, jestli se aplikace vždy stahují do stejného adresáře. Snažil jsem se všechny prolézt, ale ještě jsem je nenašel - můj první android :-), kdybych tu někoho urážel mýma banálníma problémama, tak se předem omlouvám.
Camillio
Junior

Odeslat příspěvekod Sam Sung 30. 7. 2012 10:47

Já sem s výdrží na dnešní poměry smartphonů docela spokojenej. Oproti mýmu předešlymu LG Optimus Black vydží S3 skoro dvakrát tolik.

Camillio: K těm hodinám a počasí - mrkni, jestli to máš deaktivovany v nastavení->zabezpečení->možnosti zamknutého displeje.
S těma aplikacema sem nepochopil, co vlastně chceš.
Naposledy upravil Fíla dne 30. 7. 2012 11:14, celkově upraveno 1
Důvod: necitujeme předchozí příspěvek
Sam Sung
Junior

Odeslat příspěvekod Camillio 30. 7. 2012 11:30

No nevím odkud mám spustit ty hodiny a když jsem je začal hledat, tak jsem zjistil, že nevím kam se stahují aplikace z google play. Ty hodiny jsem deaktivoval, ale když budu chtít nové, tak jim ta deaktivace nebude vadit ;-) ?
Camillio
Junior

Odeslat příspěvekod Sam Sung 30. 7. 2012 11:52

Jako stáhl sis widget hodin a nevíš jak je dostat na plochu? Aplikace se ti stahují normálně do menu, nahoře jsou karty Aplikace, Nástroje(widgety) a šipka dolů(stažené aplikace). Pokud je to widget, tak to bude v těch nástrojích. Deaktivace se vztahuje jen na ty základní hodiny, co se ti ukazují na zamčenym displeji.
Sam Sung
Junior

Odeslat příspěvekod Camillio 30. 7. 2012 12:19

mockrát díky, hlava na odzdobu no :-)
Camillio
Junior

Odeslat příspěvekod Rech25 30. 7. 2012 19:31

Začínam mať vážne problémy s batériou. Tak ako som fón využíval pred týždňom, tak mi na nabitie vydržal aj 25 hodín. V poslednom čase, pri podobnom používaní len 14 hodín. Neviem, či to neuberajú aplikácie u ktorych mam nastavene notifikacie napr. rozne spravodajske aplikacie, olympijska aplikacia a pod. Ako zistit v akom casovom horizonte sa synchonizuju a pod. Pretoze ich mam stale zavrete a ta vydrz sa stale znizuje.
Rech25
Junior

Odeslat příspěvekod Wave II 30. 7. 2012 21:41

Ahoj.. Nejde nějak nastavit telefon aby se při připojení k USB nenabíjel?
Docela mě štve když mam třeba baterku 85% ho tam připojit a zas se nabíjel.
Vadí to baterce?
Wave II
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 7. 2012 21:50

Při dnešních cenách baterií to neřeš. Dělám to tak několik let a dřív jsem se telefonu zbavil, než že by odešla baterie
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukke 31. 7. 2012 08:11

Objevil jsem, že widget počasí ukazuje narozeninový dort, pokud má v kalendáři někdo narozeniny. :) Pěkné.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior

Odeslat příspěvekod Funmaker 31. 7. 2012 11:40

Zdravím

Chtěl bych všechny varovat před vadou SIII.

Telefon jsem si zakoupil asi cca před měsícem. Před 14 dny jsem zjistil malou prasklinu pod tlačítky hlasitosti. Bylo mi to divné a tak jsem to dva dny pozoroval co se bude dít. Bohužel prasklina se zvětšovala a i přesto, že telefon jsem hýčkal jako v bavlnce. Nikdy mi nespadnul a opravdu jsem s ním zacházel šetrně.

Zabalil jsem telefon a poslal na reklamaci s tím, že jde asi o výrobní vadu.
Odpověď z reklamace byla k mému zděšení zamítnutá z důvodu mechanického poškození a požadování ceny 2600 Kč bez DPH + 330 poštovné.
Reklamaci posuzovala firma Britex s.r.o., kde musím upozornit na arogantní chování ke klientovi. Jejich posouzení spočívalo pouze ve vyfocení praskliny a sepsání o tom zamítací posudek. Telefonát s touto firmou byl na úrovni 10letého dítěte. Paní se pořád odvolávala na předpisy firmu Samsung, kde takové vadě není známa žádná informace.
Tak jsem nelenil a zavolal na Samsung. Kde jsem pochodil stejně jako u Britex s.r.o. Vše je pouze moje vina atd.

A víte co je na tom nejhorší. Tu samou prasklinu už má i můj kolega v práci. Úplně na stejném místě. Ale než to pošle do reklamace, tak kolega pošle telefon soudnímu znalci k posouzení. Tohle totiž už nemůže být náhoda. Dřív jsem měl všechny telefony od HTC a teď opravdu lituji, že jsem u něho nezůstal. :-( Tohle jsem u HTC nezažil. Zkusím vložit do příspěvku fotky aby všichni věděli jak to vypadá.
SP_2478730a.jpg

P.S. Po telefonátu se servisem jsem zjistil náhodou, že po uvedení dostali na sklad cca 100ks těch rámů (rám nejde vyměnit bez výměny LCD protože jsou spojeny). A po 14 dnech byli pryč. To mluví samo osobě, jaký to je výrobek.
Naposledy upravil Funmaker dne 31. 7. 2012 12:29, celkově upraveno 1
Funmaker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VVenca8 31. 7. 2012 12:15

Zdravím. Zanedlouho budu šťastným vlastníkem S3. Pořád nevím jaké pouzdro si vybrat, aby dobře pasovalo. Moje představa je nějaké silikonové http://www.sunnysoft.cz/zbozi/172PCE-03 ... cerne.html - s tím budu mobil normálně používat a kdybych ho chtěl dát do kapsy tak bych ho dal do něčeho takového http://www.sunnysoft.cz/zbozi/176PBU-02 ... cerne.html. Nejsem si ale jist, zda tato kombinace bude k sobě pasovat. Jestli se mobil se silikonovým pouzdrem vleze ještě do takového pouzdra a jestli tam vůbec půjde dát, vzhledem k silikonovému materiálu se bojím, že půjde velmi těžko. Mohl by mi někdo poradit, případně navrhnout nějaké alternativy? Chtěl bych nějaké to silikonové + tu "kapsu" kam se mobil zasouvá svisle. Odpůrci obalů prosím zdržte se komentářů. Já si nechci mobil za 15k poškrábat nebo zničit (i když se k mobilům chovám šetrně, občas se prostě něco stane).
VVenca8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bugr 31. 7. 2012 12:17

Existuje nějaký jednoduchý program na psaní sms přes pc? Něco jako v nokia pc suite?
Jsem trochu gůglil a ta řešení mi přijdou složitá, jsem myslel, že to umí kies ale jak tak koukám tak ne..
bugr
Junior

Odeslat příspěvekod Mystix 31. 7. 2012 12:20

Myslím, že Airdroid by to mohl zvládnout :-)
Mystix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor