Nokia 701 – k dispozici Belle FP2 (říjen 2012)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lumix22 21. 2. 2012 22:06

taky se mě zdá, že to změnit nejde. Leda použít kabel, jak navrhuje pma. Ale tato možnost je jen pro spojení PC a mobil, né pro mobil a mobil. Jak jsem psal výše, přijde ti soubor přes BT, otevřeš ho a uložíš posléze na kartu. ;-)
lumix22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepz 21. 2. 2012 22:31

pma píše:
stepz píše:Řešil jsi to nějak ? máš nějaký nový poznatky, že to opravila aktualize apod. nebo jsi byl na reklamaci ? Manželky mobi lto dělá poměrně často,že se seká tuhne,tak to budem zřejmě řešit reklamací. :hm


Ted neni takova zima, tak mi prijde, ze to nedela tak casto. NIcmene resit to pravdepodobne nebudu. Kdybych se nahodou odhodlal to zkusit, urcite se tam s nima nebudu dohadovat. Toho uz mam dost ;-)


HM to je zajímavý že ty to máš vysledováno z venku v zimě, nám se to stane i doma při pokojové teplote a to ho manželka používa málo, jen sms, volání, nijak ho nevytěžuje.
Doufám že se to zlepší s přicházejícíma verzema novějšího firmwaru, ten chod. U nových nokii klasika, nevyladěný software.
stepz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumix22 21. 2. 2012 22:38

stepz: máš nějaké info, kdy by měl vyjít nový fw pro 701?
lumix22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepz 22. 2. 2012 02:21

lumix22 Nene, to je můj obecný názor. Je to poměrně nový telefon s novým symbianem (Bell) takže se to jistě předpokládá. Je to jen otázka času.
stepz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k0n0p 22. 2. 2012 11:52

Tak jsem si ho koupil a má to stejný bolístky, jako zde psány.. Občas zamrzá (tak na 3sec), po aktualizaci firmware to nahodilo standartní jazyky (english, deutsch, francais, ...), takže žádnou češtinu, blikání smsky apod...

Vim, že je tu reklama na češtinu do nokie, ale nevíte někdo, jak se nastavuje nějaká česká lokalizace, aniž bych to prohnal phoenixem. Když jsem to poprvé zapnul, bylo to krásný český :)

Zakoupeno v nejmobily.cz, který píšou, že jsou oficiálním distributorem nokia.
Siemens S25 -> Nokia 6120 -> SE k700i -> Nokia 6300 -> Nokia 701 -> Samsung Galaxy J5(2016) Duos
Canon 350D -> Canon EOS 700D
k0n0p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojr 22. 2. 2012 13:24

Me mobil nereaguje jenom tesne potom, co telefon odpojim od USB, jinak bez problemu. Je fakt, ze jsem odinstaloval vsechny aplikace co sly, a u kterych jsem zaroven podle jmena netusil k cemu jsou dobry (neskutecny kolik bordelu tam je). Matne si vzpominam, ze jsem mozna nekde cetl, ze jedna z nich je neco s rozpoznavanim hlasu a muze system zatezovat. Ale mozna si to pamatuju uplne blbe. ;)
jojr
Junior

Odeslat příspěvekod pma 22. 2. 2012 14:04

stepz píše:HM to je zajímavý že ty to máš vysledováno z venku v zimě, nám se to stane i doma při pokojové teplote a to ho manželka používa málo, jen sms, volání, nijak ho nevytěžuje.
Doufám že se to zlepší s přicházejícíma verzema novějšího firmwaru, ten chod. U nových nokii klasika, nevyladěný software.


Ja asi o koze a ty o voze :) Resim to, ze venku, kdyz je zima, tak obcas prestane fungovat dotykova plocha displeje - na klavesy telefon normalne reaguje, ale na dotyk prstem vubec. Zde pomuze jen zamknout - odemknout. Uvnitr se mi to nikdy nestalo.

To, ze se obcas objevi nejaky lag, vubec neresim, prece jenom je to telefon s OS a ten ma a vzdycky bude mit nejaky mouchy.
pma
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 22. 2. 2012 18:06

k0n0p píše:Vim, že je tu reklama na češtinu do nokie, ale nevíte někdo, jak se nastavuje nějaká česká lokalizace, aniž bych to prohnal phoenixem. Když jsem to poprvé zapnul, bylo to krásný český :)
Zakoupeno v nejmobily.cz, který píšou, že jsou oficiálním distributorem nokia.


Mrknu na stránky a hned vidím že prodávají cokoli, i tzv. "šedivky" , viz http://www.nejmobily.cz/obchodni_podminky
Jinak ale s Phoenixem není problém, vždyť je to operace na pár minut :)
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumix22 22. 2. 2012 21:24

k0n0p: Kdy vyšel nový fw pro 701?
lumix22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepz 22. 2. 2012 22:28

pma píše:
stepz píše:HM to je zajímavý že ty to máš vysledováno z venku v zimě, nám se to stane i doma při pokojové teplote a to ho manželka používa málo, jen sms, volání, nijak ho nevytěžuje.
Doufám že se to zlepší s přicházejícíma verzema novějšího firmwaru, ten chod. U nových nokii klasika, nevyladěný software.


Ja asi o koze a ty o voze :) Resim to, ze venku, kdyz je zima, tak obcas prestane fungovat dotykova plocha displeje - na klavesy telefon normalne reaguje, ale na dotyk prstem vubec. Zde pomuze jen zamknout - odemknout. Uvnitr se mi to nikdy nestalo.

To, ze se obcas objevi nejaky lag, vubec neresim, prece jenom je to telefon s OS a ten ma a vzdycky bude mit nejaky mouchy.



To máš pravdu, že každý máme trochu jný zátuh, tvů j jde zorhejbat, ten náš je zatuh celýho telefonu bez ohledu na teplotu. Pomůže jen vypnutí zapnutí, nebo baterie ven.
stepz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumix22 23. 2. 2012 09:13

Ve třetím čtvrtletí r.2012 budou Nokie 701 a 700 distribuovány do prodeje již s Carlou. Paráda, Nokia s tím pěkně pohla. Carly se mají dočkat i Nokie se Symbiánem Anna a 3. Čili jedná se o modely N8, E7, C7, C6-01, X7 a E6. ;-)

http://mobilenet.cz/clanky/aktualizace-nokia-symbian-carla-zrejme-koncem-roku-8610
lumix22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k0n0p 23. 2. 2012 20:55

lumix22 píše:k0n0p: Kdy vyšel nový fw pro 701?


Nevim... Já to teď koupil a prohnal přes aktualizace, takže nevim jak moc nový to je.

Jaký máte zkušenosti s microSD kartama? Podporuje 701 microSDHC? A do jaký kapacity ?
Siemens S25 -> Nokia 6120 -> SE k700i -> Nokia 6300 -> Nokia 701 -> Samsung Galaxy J5(2016) Duos
Canon 350D -> Canon EOS 700D
k0n0p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 2. 2012 00:16

Samozřejmě. 32GB. Ale ono to jde najít určitě i na stránkách Nokie a v návodu.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k0n0p 24. 2. 2012 14:32

Dík.
Bohužel v návodu i na stránkách nokia jsem našel napsáno pouze microSD a žádnou velikost.

Jaký zkušenosti máte s phoenixem? Trochu se toho bojim, jelikož je to první telefon, kterej hodlám takhle softwareově kuchat. Klidu nepřidají ani věty z návodu, napsaný tučnou červenou barvou o ztrátě záruk :)
V e-shopu mi řekli, že se jedná o nákup z německa, tudíž asi teda šedivka.
Siemens S25 -> Nokia 6120 -> SE k700i -> Nokia 6300 -> Nokia 701 -> Samsung Galaxy J5(2016) Duos
Canon 350D -> Canon EOS 700D
k0n0p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 2. 2012 15:47

Aha. Ale buď bez obav, micro SDHC tam určitě půjde.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků