Nokia 701 – k dispozici Belle FP2 (říjen 2012)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jojr 12. 2. 2012 20:42

Moje výhrady: 1) nepřehraje video s AC3 zvukem (věděl jsem předem, ale stejně mě to se.e; chybí dobrej alternativní přehrávač videí), 2) Wifi se nepřipojí když síť používa EAP-PEAP autentikaci, 3) video za špatných světelených podmínek (noční osvětlení) je mizerný

Moje plusy: 1) video za dobrýho světla je skvělý, 2) výdrž při minimálním používání 4 dny s rezervou :P
jojr
Junior

Odeslat příspěvekod pma 12. 2. 2012 23:44

Wifi by mela jit...stahnes si certifikat, vytvoris pristupovy bod a ten si v zavislosti na konkretni siti nastavis ;)
pma
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 2. 2012 00:03

lumix22 píše:Zatím to vypadá na velmi dobrý mobil. Původně jsem uvažoval o N8 nebo C7, ale odradily mě ty stížnosti na ten fialový display. 701 je zatím horký favorit. o<:)


Díky všem za odpovědi. Dost mi to pomohlo. Každopádně, pokud budu mít v budoucnu nějaký podobný dotaz, tak využiju vzkazník. ;-)


Fialové displeje už skoro vymizely. Pořídil jsem si teď novou N8 v bronzové barvě a displej je naprosto bezchybný.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pma 13. 2. 2012 03:02

lumix22: Pokud neni preferenci kvalita fotaku, tak nevidim jediny duvod, proc koupit N8. Urcite bych volil 70x z duvodu procesoru a pameti, a taky moznosti nasledneho updatu na Symbian C***** (pokud jeste vyjde).

Mimochodem - napada me jeste jedna vytka - ta zaslepka microUSB je, s prominutim, pekne debilni. Nabijim vicemene jen pres USB nabijecku (vystupni proud 1200mA misto 800mA u dodavane) a uz se mi ji povedlo urvat....coz ted beru jako plus, protoze bez dlouhych nehtu to skoro neslo otevrit :)
pma
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumix22 13. 2. 2012 08:50

Carismatico: To je fajn, že s tím Nokia už konečně začla něco dělat a ty fialové displaye se už skoro nevyskytují. Přehraje ti N8 videa se zvukem AC3?

pma: K tomu, abych mohl používal wifi, je třeba certifikát? Dříve nic takového nebylo třeba. :hm
Foták v telefonu pro mě není zase tak extra důležitá věc. Samozřejmě občas si něco vyfotím, ale na hlavní focení mám Lumixe a tam je kvalita fotek už hodně dál než u N8. ;-)
Symbian Carla, teda Nokia Carla snad vyjde zhruba za rok. Když už jí slíbili, tak by to měli dodržet.
Co se týče té krytky usb, taky mě to tam štvalo, už za dob, kdy jsem měl 5800 XM. Měl jsem chut' jí vždy urvat... překáží to tam... a prach se tam nabere, tak jako tak.


Četli jste minulý týden ten článek o nástupci N8? osobně jsem zvědav jestli je to opravdu pravda nebo jen fáma...
lumix22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojr 13. 2. 2012 10:03

ad wifi & certifikat: to asi neni bezna konfigurace domacich nebo verejnych wifin, ale v praci to tak mame. Stravil jsem s tim pul dne -import certifikatu, nastaveni atd ale neuspesne, nicmene to me zas tak neboli.
jojr
Junior

Odeslat příspěvekod kady1 16. 2. 2012 15:31

ahoj prosim vas kde se zmeni vychozí velkokapac.pamět na pamětovou kartu
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 2. 2012 02:31

Kde sa zmeni ukladanie fotiek z fotaku? Smsiek?
V nastavenie fotaku, sms.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kady1 17. 2. 2012 12:00

Nikdo mi neporadí?Když posílám z pc nebo jineho telefonu soubor přes blutooth tak se mi uklada do velkokapa.paměti a ja bych ji chtěl změnit na pamětovou kartu.
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 2. 2012 16:58

kady1:
ja som to na n97 mini zmenil takto
menu/spravy/volby/nastavenia/ine/pouzita pamat/F:
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kady1 17. 2. 2012 21:45

díky ale v 701 to tak už není tam nic takového není
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod topinka18 18. 2. 2012 01:38

Dobrý den, vlastním N701 teprve pár dní a při pokusu přijmout nějáký soubor z jiného tel. přes bluetooth mi 701 nahlásí po chvilce - Chyba spojení. Už se tady na to někdo ptal, ale nikdo mu asi neodpověděl. Nevíte někdo co s tím? Děkuji.

____ 2:18 - vyřešeno, stačila aktualizace OS.
topinka18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kady1 18. 2. 2012 11:31

ahoj a zkoušel jsi to naopak?Nasparovatr si tel. s PC a posdlat přez BT do PC třeba fotku?
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod lumix22 19. 2. 2012 15:19

Nebo zkus něco poslat ze 701 na jiný mobil s BT. ;-)
lumix22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepz 20. 2. 2012 15:54

pma píše:S tim "zamrzanim" displeje se mi to stava celkem casto, vzdy jen venku, displej prestane uplne reagovat a pomuze jen zamknuti a odemknuti, premejslim o reklamaci, ale to by se asi tezko prokazovalo.


Řešil jsi to nějak ? máš nějaký nový poznatky, že to opravila aktualize apod. nebo jsi byl na reklamaci ? Manželky mobi lto dělá poměrně často,že se seká tuhne,tak to budem zřejmě řešit reklamací. :hm
stepz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků