Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pma 3. 12. 2011 21:07

mas "jenom" kredit ;-]
pma
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skijanosik 6. 12. 2011 13:41

poslal sem pisemnou vypoved,dosla jim 1.12. Zatim me nikdo nekontaktoval,tak snad budou.

Jinak se chcu zeptat,24.12. mi vyprsi smlouva,jak dlouho pak budu cekat nez me prevedou na kredit? Nevite nekdo z praxe?dik
skijanosik
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 6. 12. 2011 13:48

Pokud jsi si o to zažádal, tak druhý den. Pokud ne, převedou tě na běžný tarif.
R.

edit: za předpokladu, že na čísle nejsou dluhy. Poslední faktura se nepočítá. Ta ti dorazí až v době, když budeš u jiného opa nebo na Twistu.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.a.l.f 8. 12. 2011 18:37

Dnes pro mého bratra vyjednáno : Kredit 500, Internet v mobilu (FUP 300 MG) - za 250 kč vč DPH...co myslíte?
R.a.l.f
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 8. 12. 2011 19:47

tak oni maj čas i mě se ozvali až cca 3 týdny co sem poslala výpověď takže bych byla v klidu.

No a mě pro máti tarif Přátelé v síti 300 k tomu net za 70Kč z toho na půl roku zadara a k tomu mobil za 1Kč - nokia 500.

Ona je spokojená chtěla si ho koupit normálně a ten tarif by taky proudloužila pro ni nic výhodnější asi není :-)
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod zplzne10 12. 12. 2011 13:33

Chlapci, poraďte mi prosím ohledně t-mobilu.

Jsme firemní zákazník cca 8 let, útrata na 2 tel. č. 5000 - 6000 někdy i 12 - 16 000/měsíc.

končí nám smlouva, tak volali z retence, že dají slevu 50% na jakýkoliv tarif podnikatel Plus, což o to, to by celkem šlo, ale můj požadavek je takový. Vypíši obě tel č. které má a co si představuji:

1. tel. č.: Podnikatel Plus 1600 za 960,- kč (to je s 50% slevou, je v tom 600MB) až sem mi to celkem nevadí, ale Vodník nabízí něco lepšího, avšak chci telefon. U podnikatel plus 1600 je standardní paušál 1920,- tzn. že iPhone 4S 32GB, který chci je k mání za 8999,- a moje otázka je možné ho mít za lepší cenu, řekněme 4999,-? popř. není někdo schopen vytvořit firemní nabídku??
V tomto případě je vše po jejich až na to, že chci větší slevu na tel....

2. tel č.: Podnikatel plus 1100 za 660,-/měsíc (opět je to 50% sleva a v tom net 600Mb). standardní paušál 1320,-/měsíc. k tomu chci sgs II, tzn. 3499,- proti tomuto nemám nic, tedy pokud to nejde ještě lépe...

Díky za Vaše názory!!!!
zplzne10
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 13. 12. 2011 15:37

no vybodnul bych se na tlf s velkou slevou u tm a rekni ze chces prejit k vdf na neomezeny tarify za 1490 kc, plneni tam taky naky je na telf.
mimochodem tento tarif maj u tm mam pocit taky. takze si jen porovnej nabidky co se tyce fup internetu a pak se rozhodni zda se nechas ukecat tm a smlouvou na 2 roky a nakou vetsi slevou na tlf, oproti vdf bez smlouvy a pak hledani opa kde to jde za 800 kc.
rozhodne bych se vybodnul na naky tarify podnikatel a zacal uvazovat racionalne na neomezeny volani, sms a net za 15 stovek ,nez mesicne preplacet tisice . pak misto tech usetrenych tisicu si muzes koupit mobil.
kdyz chces vetsi slevu na mobil a davaj ti nizkou tak si vygeneruj u vdf kod k prenosu a zavolej si do tm ze odchazis zalepsim tarifem ,navic i u vdf jsou pro icare levnejsi ceny na tlf. jeste si tam pricti slevu 2 litry a mas argumenty v kapse k vyjednavani a zadny mazleni s nima.

ps: jeste je rozdil v neomezene u tm , ze to je jen po dobu smlouvy, u vdf plati tarif stale.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Maries 13. 12. 2011 21:01

Tak já jsem taky chtěla odejít od tm, s tím že mi bude 27 a smlouva bav se mi v lednu konci. Nejdřív mě paní řekla, že nemůžu odejít dřív jak mi skončí smlouva protože je na dobu určitou. Pak by mě převedli na twist. Pak se zeptala kolik mi nabídka konkurence, tak jsem řekla tu vdf speciální za nějakých 370. Tak mi udělala nabídku, s čím jsem teda nepočítala, i když o retenci vím. Tak jsme se nakonec dohodli. Tarif bav se se 150min, 100sms, internet, vše za 369. A telefon za 1kč což bylo podmínkou. A ještě mi ponechali aktivní nej nonstop samozřejmě musím platit. Popř můžu zrušit. Není to nic moc ale mně to stačí. Mám to, s čím jsem byla doteď spokojená.
Maries
Junior

Odeslat příspěvekod Lukasisko 15. 12. 2011 09:37

Jsem u T-Mobilu od roku 2000 a od 2004 na paušálu. Končí mi tarif T30HIT s retencí +50 minut a 50 SMS do všech sítí každý měsíc.

Po mailu na info adresu T-Mobilu, se mi ozvala paní s nabídkou +40 min a 40 SMS, což mě teda překvapilo. Na to, že by si měli zákazníka udržet se mi toto nezdálo jako dostatečná nabídka. Nižší než předchozí. Prý mi víc nabídnout nemůže. Tak jsem nabídku nepřijal, s tím, že mi už paní volat nebude.

Chtěl jsem přejít k O2. Včera jsem byl podat výpověď na prodejně TM. Chlápek mi sám nabídl +100 minut, když si smlouvu prodloužím. Nabídku jsem ignoroval a nechal dotyčného dál pracovat na výpovědi. Opět bez mého naléhání se ozval s další nabídkou +200 minut měsíčně všude, což jsem už přijal. Takže mám 230 minut za 228 Kč. Ještě mi nabízel +120 minut a +120 SMS, ale já víc využiju volání. A pak že prý to nejde.

Určitě všem doporučuju tlačit. Vždycky z toho něco kápne.
Sagem MC920 >> S/ME45i fw04 >> SX1 fw15cz patched >> SE P990i >> Nokia E52 >> Nokia 808 PureView >> MS Lumia L640 LTE >> Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global 4/64
Lukasisko
Junior

Odeslat příspěvekod Beaumont 15. 12. 2011 16:07

Jen pro zajímavost, mám předplacenku Twist u Pegasu / T-mobile už od roku 1999 (stejná SIM, stejné číslo), měsíční útrata tak průměrně 200 - 300 Kč. Teď před pár dny jsem požádal o převod čísla k Vodafonu - a NIC. S žádnou retenční nabídkou se nikdo neozval, ani operátorka na infolince T-M, kde jsem vyřizoval změnu. Ne že bych o nějakou retenční nabídku stál, chci pryč, ale čekal jsem po takové době alespoň nějaký pokus, dotaz... :-l
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 15. 12. 2011 16:19

Evidentně na předplacenkaře s*e*r*o*u.. U mě to samé a to jsem tam měl za posledních pár let pravidelně kolem 800 Kč měsíčně útratu (někdy i víc).. Takže sbohem neschopný T-Mobile, ode dneška jsem Vodafon.. 8-)
Mr.Semtex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skijanosik 16. 12. 2011 21:42

zdravim,za 10dnu mi konci smlouva. Chci jit jinam kde mam za 300kc 150min,50sms,net v mobilu klasik,tarifikace 60+1.
Vim ze t-m ma tarifikaci 60+60. Retencni mi bude volat s necim. Kolim minut bych mel aspon zadat pri tom 60+60,aby se to vyrovnalo te nabidce co muzu mit? Cena taky cca 300kc. 200minut? Nevim jak si to spocitat.diky za pomoc
skijanosik
Junior

Odeslat příspěvekod zplzne10 18. 12. 2011 20:35

Potvrzuji slova Mr.Semtex, T-mobile je naprosto k ničemu a neschopný!!! Jako firemní zákazník jsme tam byli 8 let, útraty na 2 tel č. cca 7 000,- měsíčně, někdy i 12 000 - 19 000,-. Chtěl jsem nějakou lepší nabídku s tím, že tam přidám ještě jedno číslo. Na dvě stávající jsem dostal 50% slevu na jkýkoliv tarif podnikatel plus, třetí nové číslo jedině s plnou slevou. Samozřejmě jsem chtěl i 3 telefony, a to iP 4S 64GB, Galaxy S II a Nokii E52. Nokii chtěli dát za 2500,-, Galaxy S II za 3500 a iP 4S 64GB za 11500,-

Podotýkám jsme tam 8 let a nikdy jsme žádnou retenci neměli.

Obrátil jsem se na Vodafone a dostal jsme na kolik čísle chci (počítá se to pod IČO, nevím proč to t-mob nedal) slevu na vše 50% a k tomu:

E52 za 1,-, Galaxy SII za 3500,- IP 4S 64 GB za 4200,-

Teď už jen čekám na konec smluv (1.2. a 2.2. 2012) a sbohem ubohý t-mobile!!!!
zplzne10
Junior

Odeslat příspěvekod instinkt 20. 12. 2011 11:13

Zdravím, mám dotaz ohledně retence. Tarif u tmobilu mi nevyhovoval (bav se s mých 5) tak jsem jim volal kdy mi končí smlouva přesně, aby mi to zase neprodloužili. Maník mě lámal na nějaké jejich balíčky, ale to jsem ho hned stopnul. Dneska mi volala ženská z retence, přeskočím kecy co mi řikala, a nabídla mi abych zůstal to co mám ( sms na 5 cisel zdarma) + 50 minut zdarma + IVM klasik za 120 + mobil za kačku + smlouva na 2 roky. Takže suma sumárum 220 kč za celkem dobrý služby dle mého názoru. Kvuli té smlouvě jsem to ale odmítl. Že na rok to prý nejde. Čím více o tom přemýšlím, tím více mi přijde, že jsem udělal chybu. Dá se nějak dovolat jim zpátky, že bych to vzal, nebo je to blbost a udělal jsem dobře že jsem to nevzal? Tarif na který chci přejít je VF Student na míru.
iPod 4G, Xperia Neo
Koss Porta Pro >> AKG K450 >> Audio-Technica ATH-WS55
instinkt
Junior

Odeslat příspěvekod misaan 20. 12. 2011 12:22

2instinkt: chybu jsi neudelal, pani(jak typicke u TM) ti zapmnela rict o minimalnim mesicnim plneni, pokud si vemes dotovany telefon.

U VF se dockas ferovejsiho chovani. A ta jejich samobsluha je luxus. Sam mam TM protoze nabidli dobrou retenci, ale mam simku v alarmu od VF, takze mam srvnani.
misaan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků