HTC Wildfire S nebo LG Optimus One

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BestVenca 29. 8. 2011 22:05

Jednoduchá, možná až moc stručná otázka: HTC Wildfire S nebo LG Optimus One? A proč?

(Hledal jsem už na internetových diskusích, ale vždy srovnávají jen HTC Wildfire. Takže proto se ptám tady u vás)

Díky všem za názory! :)
Tento příspěvek nepsal autor při svém plném vědomí. Příspěvek může obsahovat gramatické i stylistické nepřesnosti. Chyba tisku vyhrazena. Odběr pouze v obvyklém množství.
BestVenca
Junior

Odeslat příspěvekod jremy 29. 8. 2011 22:49

Tak ja radim jednoznacne HTC Wildfire s.Lepsi display,zpracovani,prijemne ovladani,rychla odezva,android 2.3.3.
jremy
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 30. 8. 2011 00:30

A proč drahý wildfire či optimus, když je výkonější a za stejnou cenu - Sony ericsson xperia mini?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BestVenca 30. 8. 2011 05:30

Nechci Sony Ericsson... tak nějak ze zásady.
Tento příspěvek nepsal autor při svém plném vědomí. Příspěvek může obsahovat gramatické i stylistické nepřesnosti. Chyba tisku vyhrazena. Odběr pouze v obvyklém množství.
BestVenca
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 8. 2011 08:27

Já s klidným svědomým doporučím OO. Dobře zpracovaný, dobrá výbava.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fickr 30. 8. 2011 08:33

Jistěže OO, Wildfire S by u mě nepřipadal v úvahu.
A škoda té tvé "nesnášenlivosti", nebo jak to mám chápat k SE, která momentálně vyrábí telefony, které se mi opravdu velmi líbí, a určitě nejsem sám.
Ještě se nabízí ZTE Blade a nebo si pár korun přišetřit a koupit Huawei Ideos X5 ;)
Příjemný výběr.
„Lidé rychleji oželí ztrátu otce než ztrátu dědictví po něm.“ - Niccolò Machiavelli
Fickr
Junior

Odeslat příspěvekod VMach3 30. 8. 2011 19:44

Jistěže Wf S, OO by u mě nepřipadal v úvahu.
Menší při stejné velikosti dyspleje, lepší podání barev i čitelnost na slunci, velice kvalitní zpracování, lepší foto+led.
Wf S jsem koupil přítelkyni a i sám si s ním rád hraju.
VMach3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BestVenca 31. 8. 2011 08:13

Vymyslel jsem dvě varianty:

1) Teď si koupím HTC Wildfire S
2) Našetřím a k Vánocům si koupím HTC Desire S
Tento příspěvek nepsal autor při svém plném vědomí. Příspěvek může obsahovat gramatické i stylistické nepřesnosti. Chyba tisku vyhrazena. Odběr pouze v obvyklém množství.
BestVenca
Junior

Odeslat příspěvekod ptth 31. 8. 2011 11:25

SE je dost mimo...

kup si LG OO, na aukru lze sehnat do 3 tisíc...budeš spokojenej..a pak si kup něco pořádnýho...HTC Sensation, Desire S, Galaxy S2 atd...nemá cenu nějaký Wildfire...
ptth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 31. 8. 2011 11:36

ptth: SE je dost mimo? Těžko napadnout argumenty, že nabízí nejvyšší výkon, nejlépe odladěný OS a navíc příslíbenou rychlou aktualizaci. Ale jinak je dost mimo ano...:-D
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BestVenca 31. 8. 2011 11:58

a co takový HTC Desire Z? ten vypadá taky velmi dobře :-)
Naposledy upravil BestVenca dne 31. 8. 2011 15:03, celkově upraveno 1
Tento příspěvek nepsal autor při svém plném vědomí. Příspěvek může obsahovat gramatické i stylistické nepřesnosti. Chyba tisku vyhrazena. Odběr pouze v obvyklém množství.
BestVenca
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 31. 8. 2011 14:35

Wildfire Z? Já znám jen Desire Z.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BestVenca 31. 8. 2011 15:04

díky, opraveno

teď jsem ve fázi, kdy se rozhoduju mezi HTC Wildfire S a HTC Desire Z
Tento příspěvek nepsal autor při svém plném vědomí. Příspěvek může obsahovat gramatické i stylistické nepřesnosti. Chyba tisku vyhrazena. Odběr pouze v obvyklém množství.
BestVenca
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 8. 2011 15:30

Tohle je o klávesnici a rozhodni si to sám :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BestVenca 31. 8. 2011 15:44

no, já byl rozhodnutý pro Wildfire S, ale viděl jsem ho naživo ve Vodafonu a přišel mi hrozně malý. Desire Z má o půl palce větší displej a myslím, že půl palce je už celkem znát...
Tento příspěvek nepsal autor při svém plném vědomí. Příspěvek může obsahovat gramatické i stylistické nepřesnosti. Chyba tisku vyhrazena. Odběr pouze v obvyklém množství.
BestVenca
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků