LG P990 Optimus 2X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kodelin 20. 7. 2011 14:39

no nevim ja jsem měl před tím nokii 5800 a O2X hraje stejně dobře jako ona,možná i lépe
kodelin
Junior

Odeslat příspěvekod spree 20. 7. 2011 20:29

A i rovnako hlasite?
spree
Junior

Odeslat příspěvekod Herris 20. 7. 2011 22:03

Zdravím.

nechapu proc pisete jako negativa software, tak nahrejte uzivatelskou ROM. Ja mam cyanogenmod7 jednu z poslednich verzi CM a paradne to slape. Zvuk, je sice na hlasitost slabsi, ale Cmod7 obsahuje DSP Manager a pak je kvalita zvuku super. Baterka?? U me dobry, vydrz je takova jakou jsem ocekaval 2 dny v pohode (bez hrani her).
Ja jsem plne spokojenej s O2X.
Mel jsem i LG OB, ale na me moc tenky, coz o to, ale hrany byli moc ostre a bylo to neprijemne, hned prvni vec co me stvala a to sem mobil sotva odemcel. Kazit si pocit s jinak take super mobilu me nebavilo.
Herris
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 21. 7. 2011 05:54

Ha to je dobrý jenže jak, zkoušel jsem to všelijak ale novou romku se mi do O2x nacpat nepodařilo. Nevím teda jestli to jde zdarma páč se mi nechce zakládat účet jen kvůli tomu abych si kupoval aplikace v android marketu.
Dnes se mi snad povede prodat O2x a tak si rovnou koupím OB páč se mi líbí víc a dvoujádro s takou mizernou výdrží nepotřebuju.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod kamikaze.suicide 21. 7. 2011 13:27

Zdravim, prosim vas LG optimus 2x ma jaky display?? jelikoz vsude pisou TFT LCD ale v mega recenzi (na mobilmania) pise IPS.. tak nevim co z toho je spravne..
dekuji.. :mrgreen:

EDIT: uz jsem to pochopil, nasel. :D TFT s technologii IPS.. :D
kamikaze.suicide
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod toso0077 22. 7. 2011 09:35

drobná otázka na výdrž.
1. 40 min hudby ,60min internetu, 20 min hovoru? na kolkých percentách skončím?
2. pozeranie filmov so sluchatkami a s minimalnym jasom a strednou hlasitosťou, ako dlho by som si asi niečo prehrával do 15% baterky?
Ďiki za odpoveď
toso0077
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod selfade 22. 7. 2011 21:38

veci dake
selfade
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mildacaso 24. 7. 2011 09:56

Tak jsem zakoupil x2 a zatím spokojen. Jen pár dotazů.
1) Jak dostanu ke kontaktům fotky z facebooku a třeba emaily a tak?
2) Jak se na telefonu přpínají profily? Třeba tichý a normální?
3) Někde jsem četl o aplikaci která rozbliká tlačítka při příchozí události neví někdo jak se jmenuje?
4) Zkušenosti s hrama pro tegru?
Děkuji
mildacaso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviltom 1. 8. 2011 13:55

Tak jsem LG vrátil ve 14 dení lhůtě,neměl jsem nervy na to neustálé restartování vyměnil jsem ho za LG Optimus Black a spokojenost.
PS3 Slim,XBox 360 Slim,PS Vita,HTC Sensation XE.
eviltom
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 8. 2011 14:52

To jsme dva, me teda neblbnul ale OB je OB
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod eviltom 1. 8. 2011 15:19

Je teda lepší než 2X já měl dva kosky 2X po sobě a blbly oba.
PS3 Slim,XBox 360 Slim,PS Vita,HTC Sensation XE.
eviltom
Junior

Odeslat příspěvekod Muertus 8. 8. 2011 16:08

Ahoj, hledám new telefon s androidem a Optimus 2X mi celkem padl do oka, chvilku jsem si s tímto modelem hrál a celkme me prekvapilo, ze v nekolika recenzích jsem se dočetl, že má kovový rámeček ale po bližším zkoumání jsem zjistil, že je to vše jen plast (takze zadne sklo a kov jak jsem si prvne myslel) - na toto jsem dostal hned odpověd, že telefon je lehčí a tím padem i odolnější prodi pádu=prasklé LCD atd.. No ale jak bude cloveku telefon sedet po delší době používání?(prece jen tahat u sebe placku s 4"LCD). Telefon bude mít urcite spoustuh + a také hodně - (jako: hreje se, zamrzá, nerovnomerné podsvícení - toto jsem nejak nespozoroval, slabá vydrž atd..)
Potom se mi do ruky dostal konkurent od Samsungu tj Galaxy S II, wuha ano display byl luxusní ale nejak ve me nevzbudil důvěru zpracování (opravdu tenky, lehky=křehký?) myslím si, že za příplatu 4k to ale nestojí oproti O2X.

Nakupovat bych chtěl asi zde - http://www.mall.cz/mobilni-telefony-gps ... s-2x-black

Ale ted to hlavní, chtěl bych se zeptat, zda je v této cenové kategorii jiná podobná volba? Možná Nexus S?

Díky

Edit:
Jeste k tomu LG Optimus 2X - Kdyz jsem byl ve fotoaparatu a prudčeji jsem hybal s telefonem do stran zdalo se mi, že se obraz pomerne skubal, coz se mi moc nelíbilo(zkoušel jsem bez SIM a pamětovky - tak nevím zda je to normální), ale u starší SE X10, nebo u Galaxy S II jsem toto nepozoroval.
CPU: Intel Core i7-3930K|MB: Asus Rampage IV Formula - Intel X79 |RAM: Corsair Vengeance LP Black 4x4GB DDR3 1600 CL8 1.5V|VGA: ATI HD 5970 (OC) + COOLER Arctic Accelero Xtreme 5970|SSD: Intel 520 - 240GB|HDD: RAID 0-2x WD1001FALS 1TB|Case: Corsair 600TM
Muertus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brk77 14. 8. 2011 14:15

Jak jste na tom se stabilitou po nějakém čase používání? Pročetl jsem si tady toto fórum a ještě jedno a nepřišlo mi to až ta tragické. Telefon mam cca 3 týdny. První dva týdny pohodička a během posledního týdne dva samovolné restarty a jedno vypnutí, což mi začíná vadit. Na to jsem nebyl u předchozích mobilů zvyklý.
brk77
Junior

Odeslat příspěvekod Kubyk002 15. 8. 2011 08:47

Hoy, mám takový problém, třikrát jsem reklamoval telefon u Sunnysoftu, s tím, že se vypíná(restartuje samovolně) a že Wifi raz za čas nahlásí problém, ale na Sunnysoftu telefon napíchli na PC, za minutu jim vyjel papír, že telefon je OK, ale žeby to zkusili v praxi to né, a tím mi ještě napsali, že telefon už s touto závadou nemůžu reklamovat, ale právě tato závada(wifi) mě zrdžuje od práce a neskutečně štve. Jinak jsem s telefonem spokojený, až na občasné bugy a zámrzy. A chci se zeptat, jestli jde reklamovat telefon s tím, že má nerovnoměrně podsvícenný display? Díky....
Siemens MT50 => Siemens M75 => SE W800i => SE K770i => Nokia N85 => Nokia 5800 => LG Optimus 2X => Samsung Galaxy SII => Samsung Galaxy Note II
We live in times of SMARTPHONES & STUPID people!
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 15. 8. 2011 09:05

Tak ta wifi mi to obcas delala take ale nikdy se nevypinal samovolne a displejse mi zdal podsvetleny rovnomerne.
Ted mam OB a nemenil bych, je sice pomalejsi ale me to nevadi.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků