LG P990 Optimus 2X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 5. 2011 15:24

pan_Lukas - za cenu kolem 8 tis. je to bezkonkurenční kup. Během krátké chvíle s ním jsem byl opravdu velmi spokojený a stále jsem nemohl uvěřit, jak kvalitní zpracování, sympatické rozměry i hmotnost nabídne.

S 2.3 to bude pecka!
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod izers18 31. 5. 2011 15:46

Ano,s porovnanim se G2 LG ztrati. Vydrz je ok,ale to dle typu a camera se musi vylepsit. Viz mod na XDA
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 5. 2011 16:26

Jojo díky módu na XDA fotoaparát fotí snímky úplně jiné kvality a když se sundá i zadní kryt, tak se jedná o velmi dobrý nadprůměr.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 31. 5. 2011 16:51

Já bych nezatracoval LG, vypadá to totiž, že tu máme druhý iPhone v podobě Samsungu galaxy s2, který trpí zažloutnutím dipleje, vizhttp://www.androidmarket.cz/novinky/samsung-galaxy-s-ii-ma-problem-s-displejem/ :tleskani. Takže furt lepší prosvítání s dobrýma barvama než žluté fleky...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 5. 2011 20:27

Jenže narozdíl LG totou vadou trpí u 9 z 10 kusů a problémy s prosvítáním popisují uživatelé, kteří zakoupili O2X i v současné době. Já u S II problémy se žlutým flekem nepozorouji.

I tak Galaxy S II má méně bugů. Ale každopádně je to ostuda, pustit do prodeje zařízení, které zjevně vykazuje vady. Asi už dneska neexistuje výstupní kontrola a do role kontrolorů se pasují samotní zákazníci.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod izers18 31. 5. 2011 21:20

Ne, všude je tlak na to, aby co nejdříve byl produkt uvedený. To, že není final... na to kašle pes, důležité je mít produkt venku a kasírovat peníze.
Zákazník chce nové věci co nejdříve, ne neustále číst, že něco bude...a firma musí prodávat, ne čekat, až bude něco úplně tiptop.. i když bylo ok, koupit tel bez bugů, restartů, vad ve foťáku atd
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 1. 6. 2011 11:18

V tomto případě to co jsi napsal, by si měla uvědomit především Nokia. Není fér slibovat a nálakat zákazníky novou aktualizací, uplyne čtvrt roku a aktualizace stále nikde...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod izers18 1. 6. 2011 16:08

Ted doufam,ze LG udela upadate na 2.3 co nejdrive a nebude jak Nokie...
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 1. 6. 2011 18:55

Díky bohu už se testuje, Nokia prý začala s testováním až koncem května. Nejhorší je fáze ladění samotného fw. A Dánské LG avizovalo, že do dvou týdnů je aktualizace uvolněna.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 2. 6. 2011 08:39

Ja sa doseriem ... vôbec neviem k čomu sa prikloniť ...

Doteraz som mal vo veľkom NOKIA telefón (dlhá história ...) a bol som až na pár vecí vždy spokojný. Mal som aj 2 modely SE aj tam nebol problém.

Teraz sa rozhodujem medzi NOKIA N8, LG OPTIMUS 2X, SAMSUNG GALAXY S II (tam ale asi bude cena aj u operátora vysoká)

Vôbec neviem, čo myslíte ? Bude lepšie vziať OPTIMUS 2X ??? Z hľadiska výkonu alebo zostať verný NOKIA dať prakticky skoro rovnakú sumu ako za LG ??? Alebo počkať na tu SGS II??

To je tak keď sa mení mobil po 2 rokoch ale zrazu je toho na trhu viac od viacerých výrobcov ... zlaté časy keď to bola NOKIA , SE atď ... :D :D :D
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 6. 2011 10:12

Měl jsem Nokii N8 a přešel jsem na Optimus 2X a chyba. Se stávající funkčností a 2.2 Froyem je Optimus 2X mnohem horší volba.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodelin 2. 6. 2011 15:31

ja mam taky LG Optimus 2x a žadné restarty nebo podobné problémy jsem nezaregistroval a ještě když do několika tyfnu přijde android 2.3 tak mobil za tu cenu nebude mit konkurenci,určitě bych si ho koupil znova(mam firmware 10b)
kodelin
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 6. 2011 21:22

Doufejme, že přijde. On už přišel a je ve stádiu testování, tak snad se nevyskytnou žádné problémy.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 2. 6. 2011 21:38

Kurňa chlapi ide mi hlavne o to aby som nestratil nervy po kúpe a telefón neletel von oknom.

Fakt v dnešnej dobe je to ťažké niečo vybrať ... všetko vyzerá najprv pekne a zrazu už človek len číta tie chyby, problémy atď ... jedna strana SW, iná HW, displej atď.

Pýtam sa ale či sa mi oplatí zmeniť po dlhých rokoch na NOKIA (Symbian) , SE , HTC (WP7) za môj prvý android a to práve LG Optimus 2X ... ja neviem je tam s tým telefónom viac záporov ? Máte ho tak poraďte ... lebo inak chudák, má sa načo tešiť :D :D :D
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 3. 6. 2011 10:06

To máš pravdu a ty nervy si raději připrav, protože každé dnes vypuštěné zařízení trpí na vady a problémy. Nokie C7/N8 se prodávájí s fialovělým nádechem - což je prý v normě, takže tato vada je většinou i neuznatelná.

Galaxy S II se zase prodává s nažloutlým nádechem.

A Optimus 2X trpí na prosvícené rohy. Bohužel vše je na úkor kvality, rychle a honem vyrobit a že to bude šmejd, to nevadí. Já bych O2X mít při ruce desítku hned vyhodil oknem.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků