LG P970 Optimus Black - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mar72 31. 5. 2011 10:01

Taky zaručená CZ distribuce http://www.x-store.cz/lg-p970-optimus-black-black. Mne osobně se telefonek moc líbí ale počkám na zkušenosti prvních nedočkavců, u LG jsem se už jednou nepěkně napálil a proto mi rozum velí počkat :D
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 31. 5. 2011 15:18

jj taky asi vyckam jestli to vydrzim, libi se mi moc :-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 5. 2011 15:22

Navíc dobrou zprávou je, že české zastoupení LG již testuje 2.3 Gingerbread, pokud půjde vše jako po drátkách, tak začátkem příštího měsíce se můžeme dočkat uvolněné aktualizace :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 31. 5. 2011 15:50

juchuu :-D mam jasno ;-) hlavne aby bylo vyladeno jak u teto verse :-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dawe 31. 5. 2011 20:16

Tak na Sunnysoftu o pár korun zlevnily :-) 9560,-
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/069ZLG-07 ... 00-kc.html
Myslím, že s tou poukázkou je to už celkem rozumná cena...
Cao Dawe
dawe
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 5. 2011 20:28

Snad nenastanou žádné komplikace. A v dnešní době člověk opravdu neví. Jinak na mobilenetu.cz by měla tuším vyjít recenze koncem tohoto týdne. Jsem na ni zvědav :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod debi 1. 6. 2011 17:57

Ahoj takže Vodafone ho už má v nabídce:
http://eshop.vodafone.cz/hs.htm?detail= ... ck&brand=8

a cena super
Sagem MC920,Alcatel OT301,N3310,N3410,N 3510,Moto T192,Moto T192emo ,SonyJ6,Panasonic GD67,Motorola T 720,SE T300,SE T610,SE T630,Sie M65 ,Sie SX1,SE K750i,LG KP500,Sam S5230, LGP500, SII, S4, S6, S7edge ,S8, S9+ ,S10e, N9, N10+ ,N20Ultra,IP13,S22U,S23U
debi
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 1. 6. 2011 19:21

Cena je skvělá, tak za tuhle cenu bych jej hned utíkal koupit. arc i neo se mohou jít klouzat.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homerek 2. 6. 2011 08:37

No nevim, měl jsem 2 roky LG KM900 Arena a jsem rád, že jsem se ji zbavil a vrátili mi peníze. Lg OB ma opravdu nádhernej design i display, ale aby to jihokorejci zase nezazdili spatným firmwarem.
homerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mar72 2. 6. 2011 09:01

Přesně můj případ taky zkušenost s LG Arena a tak čekám na první zkušenosti majitelů tohoto jinak moc hezkého telefonku. LG jedině až když ho prověří víc lidí a napíše své postřehy a zkušenosti :D . A taky si myslím že se oplatí chvíli počkat kvůli cene, která u LG určite klesne rychleji než u jiných značek (Samsung, HTC)
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 2. 6. 2011 19:53

to si delate srandu, tyto telefony nejde absolutne srovnavat a uz vubec systemy :-)

nove videjko http://smartmania.mobilmania.cz/forum/v ... 12&t=24674
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 6. 2011 21:29

Těžko soudit o ceně, zda klesne rychleji nebo ne. Cena totiž klesá dle poptávky v úměrnosti zboží, které se dobře prodává - rovnaká cena, která neklesá nebo klesá pouze minimálně i delším časovém horizontu.

Zboží, které nejde na odbyt, tak logicky se musí snížit cena. Viz i jeden článek, který vyšel o smartphonech Nokie, které se neprodávájí tak jejich cena se výrazně snižovala.

Tuším, že Optimus Black se bude slušně prodávat.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar72 2. 6. 2011 21:47

Ale jde je srovnávat, pořád na nich svítí logo LG :D! Optimus na tom bude líp než Arena to mi je jasné, je v něm Android kdyby tam byl zas nějaký paskvil z dílen LG tak od něj rychle ruce pryč! Uvidím, počkám na nějaké zkušenosti prvních majitelů a podle toho se rozhodnu, mobil se mi líbí jen škoda že displej není chráněn líp než jen plastem.
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 3. 6. 2011 05:00

korunka.cz za 9055 korun - na heureka.cz je nejlevnější - když pominu cenu na Vodafone.cz :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M6HE 3. 6. 2011 07:53

pani, vcera som skoro kupil LG 2X, ale clovek na predajni mi ponukol LG OB - display super, lahky (vaha mi nevadi) to co ma skor zaujima je porovnanie tychto dvoch telef.
vydrz (velmi podstatny faktor)
odladenost (updaty: skonci OB na 2.3 alebo pojde aj do 2.4 ? )
funkcnost G tlacitka
GPS - ako rychlo chyta signal
video a prehravanie (dvix, xvid - predinstal.? ) plynulost posuvania pocas prehravania
HD video - kvalita a forma vystupu (na 2X je to tusim 3gp)
grafika - nejake hry sa obcas na tom urcite zahram - cital som ale niekde, ze tam je starsia verzia nevykonneho grafik.cipu - otazka znie, ci to na bezne ucely obcasnej hry staci al. nie

ak uz niekto tymto zariadenim disponuje a vie to pripadne porovnat s 2X - veeelmi by som to ocenil cim skor. telef. bych rad kupil max v pondelok. snad dovtedy bude aj recenzia aspon na 2 weboch
M6HE
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků