Odblokovanie Nokií (blok. operátorom) - Čítajte prvú stranu!

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 3. 2011 18:34

V mobilshopu, záleží na lokalitě.
Cena vysoká
http://www.odblokovanimobilu.cz/Nokia/NOKIA_C7
Jinde to asi bude levnější, jen tak pro představu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shimon 16. 3. 2011 18:33

Je možné odblokovať Nokiu N95 8gb z T-mobilu bez toho, aby som za to musel dať 20€? Viem že je to BB5, ale počul som, že aj na ne existuje nejaký spôsob.
Shimon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 16. 3. 2011 22:07

precitaj prvu stranu tejto temy. ide to aj kodom lacnejsie. Viazanost telefonu na pausal asi uz skoncila, tak v zackovej predajni T-Mobile za klubove body poskytnu kod skoro zadarmo. Kod nebude fungovat, ak bol 3x skusany chybny kod.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michaelle689 8. 4. 2011 14:11

Ahojte ... mohlo by ste mi pomoct ... mam nokiu c3 a potrebovala by som ju odblokovat ... ked nieco ozvite sa mi prosim na mail : Michaelle689@gmail.com .. budem cakat na vasu odpoved
dakujem :)
Michaelle689
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 4. 2011 16:19

C3 doma neodblokuješ, navštiv servis. S tímto ti nepomůžeme
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deimos7 23. 5. 2011 18:13

Dobry den chci se zeptat jzda mi pujde odblokovat NOKIE C6 koupil jsem v polsku a je blokovanej na operatora dekuji .
deimos7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 23. 5. 2011 19:26

doma a zadarmo nie
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Butchek1982 25. 6. 2011 11:57

Zdravim,vyhrabal jsem starou nokii 3410 potrebuju ji do terenu a je blokovana SIM od T-mobilu,mam program na simunlock vygeneroval mi kod ale nevim jak ho tam napsat: pokazde kdyz ho zadam a chci ho potvrdit napise mi to "jen tisnove volani" jestli jsem zadani kodu pochopil tak na zacatku a konci ma byt krizek ,a tam kde nejsou cisla tak hvezdicky,stim ze hvezdicky se mackaji nekolikrat podle druhu symbolu(p,w,+) diky predem za radu. muj kod byl #pw+876 223 385 5+1#
Butchek1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 25. 6. 2011 12:39

ten kod je urcite zly,, kod na odblokovanie ma 15cisel (a nie 10 ako ten tvoj)
nezabudaj ze ak 5x zadas kod zle uz telefon nepojde odblokovat cez klavesnicu


toto je mozno mastercode ktory sa pouziva pokial si zabudol kod telefonu (ktory je povodne 12345)
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Butchek1982 25. 6. 2011 15:17

je to vygenerovane z worldunlock Calculator pokud na to neni vice programu a kazdy neukaze jiny kod. kazdopadne Je to tedy 3410,je to zablokovane od T-mobile a IMEI :352934/00/483133/9 . pokud by to nekdo zkusil jinym programem a napsal by mi tady ten kod,byl bych vdecny, snad uz se to po 5tym pokusu neblocklo uplne ....ale jak jsem psal nevedel jsem jestli jsem ho napsal spatne nebo dobre ....napsalo se vzdy "pouze tisnove volani".myslim ze kdyby tomu bylo jinak napise se "neplatny kod nebo Simunlock off" ? neni tomu tak??? diky
Butchek1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 25. 6. 2011 19:05

stare dct3 telefony mali len 10miestny kod, takze to je moja chyba zle som si precital model

skus do telefonu este vlozit tmobile sim, zadaj pin
a potom skus zadat ten kod este raz

tam by to uz nemalo davat hlasku s nudzovym volanim
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alla66 25. 6. 2011 22:58

Zdravím, koľko stojí odblokovanie N 5230 v Českom servise v porovnaní so servisom na Slovensku? :-)
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod pc-mravenec 26. 6. 2011 00:49

stáhnite si z netu prográmek DCT3 nebo DCT4 nainstalujte si ho do pc je to opravdu maličký prográmek jednoduchá kalkulačka pro výpočet odblokovacího kodu já takto odblokovával desítky mobilních telefonů něco pro sebe i známé kamarády apod. a to skoro vždy zdarma jinak třeba zjištění verze fyrmware je *#0000# do kalkulačky po výběru typu je třeba zadat typ mobilu někdy i typ NSE ten zjistíte kodem pro fyrmware ,potom zadat operátora na kterého je to bloklé včetně státu vyberete z roličky a na konec opíšete do políčka výrobní číslo a pak stačí dát calculate objeví se vám výsledky zadejte ten s jedničkou oddělenou a telefon vám napíše restrikted area off nebo nějak tak a je to vyřešeno.
pc-mravenec
Junior

Odeslat příspěvekod Butchek1982 26. 6. 2011 13:02

bb5unlock píše:stare dct3 telefony mali len 10miestny kod, takze to je moja chyba zle som si precital model

skus do telefonu este vlozit tmobile sim, zadaj pin
a potom skus zadat ten kod este raz

tam by to uz nemalo davat hlasku s nudzovym volanim

vyřešeno, v normalnim režimu s T-mobil simkou, strašne moc děkuji za pomoc.
Butchek1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 26. 6. 2011 18:50

alla66 píše:Zdravím, koľko stojí odblokovanie N 5230 v Českom servise v porovnaní so servisom na Slovensku? :-)

pod 500Kc urcite nie
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků