Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uku 17. 2. 2011 23:19

ok, zkusim o vikendu
staci *#7370# nebo i zde existuje neco jako trojhmat (a pokud ano, jake tlacitka jsou ty "kouzelne"? - diky
E51 Black Steel (fw 200.34.36) + microSDhc 8GB SanDisc + Evolve goTraxx
uku
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 2. 2011 23:23

Kód stačí. Tlačítka pro trojhmat jsou zelené sluchátko, trojka a hvězdička.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Jose5 19. 2. 2011 08:23

Ahoj, prosím Vás o skutečnou radu ohledně tohoto telefonu.Pročetl jsem to tu skoro celé a prakticky jsem si neudělal žádná obrázek,protože někdo to chválí ,někdo haní a tak nevím.
Preferuji klasickou klávesnici,za navigaci nechci platit,protože ji využiju minimálně,hry nehraji a nějaké jiné aplikace nepotřebuji a tak bych rád věděl zda splní očekávání,protože někdo píše,že se mu seká,někomu restartuje a jiný ji má v servisu ,jiný zas chválí a už skutečně nevím co si z toho mám vybrat.Mě by stačil telefon,který mě ukáže polohu na mapě, mohl nastavit trasu z toho bodu kde jsem do bodu B,asi tak něco jako je je na Seznamu nebo Google a aby tam ta mapa byla nahrána,nebo se dala zdarma doinstalovat. Klasickou hlasovou navigaci nepotřebuji,tu mám v autě už z výroby.

Děkuji za Vaše rady a když tak podané typy na telefony. Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 2. 2011 08:54

Pepo stačit to bude, mapové podklady nejsou v telefonu, musí se nahrát na kartu (vzhledem k velikosti), pak můžeš mapu používat pasivně (ukáže ti polohu) a nebo jako klasickou navigaci, pokrytý je celej svět. To že se někomu telefon seká, restartuje a podobně je buď vada konkrétního kusu a nebo ve většině případů doinstalováním desítek nesmyslných programů.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sentry 19. 2. 2011 09:34

A ja bych jeste dodal, ze ve vetsine pripadu mozna take neaktualizovany firmware operatoru, ktery je mnohdy i starsi u prodaneho pristroje, nez ma sam operator schvaleny. Takze se vyplati zmena PC a aktualizace na nejnovejsi fw vyrobce.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 19. 2. 2011 10:50

Děkuji za informace,hodně mě to pomohlo. Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod hamulka 19. 2. 2011 17:50

Mám tento tel. pár dní, zatím jsem spokojená, žádné problémy, vše běží jak má. Po nahrání nového FW už i otevřu wordový dokument z přílohy, jdou i smajlíci, jak se tu řešilo. Po pročtení celého tohoto fóra i jiných diskusí mám přece ještě dotazy - díky předem za odpověď:
1) půjde na tom Font Magnifier od Psiloc? Mezi kompat. tel. na jejich seznamu není uveden, ale jinde píšou, že jde na všechny s touto verzí OS. Nemáte to někdo prosím někdo v provozu na C5? Nebo jinou apl., která zvětší fonty VŠUDE (mám zatím z Ovi Font Zoomer, který zvětší písmo jen v některých nabídkách menu). Event. umí taky vHome Desktop zvětšit písmo nebo změnit typ písma? uvažuju o jeho instalaci.
2) Před každou akcí s připojením na Internet vyskočí hláška, že se připojí přes GPRS, kterou musím odsouhlasit. Štve mě to ale, mám datový balíček a chci, aby se to připojovalo automaticky bez odsouhlasení. V nastavení připojení - "cíle" mám "použít přístupový bod" - AUTOMATICKY a přesto mi tato hláška naskakuje. Nevíte řešení?
hamulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 2. 2011 19:00

ad2) Je nutné ve Správci aplikací na tvrdo povolit přístup aplikace k netu. Tedy jdi po ose Ovládací panely - Správce aplikací - Instalované aplikace - vyber požadovanou aplikace a přes Volby - Nastavení to nastav.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hamulka 19. 2. 2011 21:16

Díky, ad 2 vyřešeno. Kdyby to někdo taky potřeboval (anebo naopak CHTĚL vždy toto upozorňování), pro aplikace je to jak píše Dejv, pro stahování e-mailů jsem totéž našla jinde, a sice pod nastavením - email- nastavení schránky - rozšířené nastavení schránky - nastavení příchozí/odchozí pošty - "použitý přístupový bod" - tam je třeba zvolit buď "vždy se zeptat" anebo "defin. uživatelem".
hamulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uku 20. 2. 2011 11:21

Kniter píše:sprav format telefonu

diky - pomohlo to... :-)
E51 Black Steel (fw 200.34.36) + microSDhc 8GB SanDisc + Evolve goTraxx
uku
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 21. 2. 2011 19:34

Ahoj, dostal jsem C5 a když jsem zkusil přihlášení v telefonu na OVI,tak to vše vyplním a pak mě to napíše,že je prošlý certifikát,zaregistroval jsem se na internetu a tam mě to nic neřeklo,ale zkusil jsem stáhnout jednu hru co je tam zdarma,udělal vše tak jak mě to vedlo,ale nic mě na telefon nepřišlo a to jsem
stále byl připojen.Přitom mě to tam napsalo,že do 1 hod. to přijde na telefon.Prosím poraďte jak tedy mám stahnout něco z OVI.

Děkuji Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod uku 23. 2. 2011 17:07

Kde najdu v tomto mobilu (ve verzi pro TM) Správce souboru?
diky
E51 Black Steel (fw 200.34.36) + microSDhc 8GB SanDisc + Evolve goTraxx
uku
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 2. 2011 17:15

Říká ti něco slovo návod k telefonu? Tam to je. Po ruce C5 nemám, ale v kanceláři by to mělo být. Projdi si ten telefon
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 2. 2011 17:54

Presne jak pise seter,je to zalozce kancelar,mohu potvrdit.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 2. 2011 20:00

Musím to napsat. Jak se někdo na tohle může zeptat? Prostým proklikáním menu to najdu během minuty..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků