Moje O2 (internetová samoobsluha), elektronické výpisy

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pe.kova 29. 1. 2011 22:19

na twittru nedávno někdo za O2 odpovídal na dotaz ohledně samoobsluhy:

Dobrý den, na samoobsluze pracujeme, jakmile budeme mít nové informace, dáme na twitteru vědět. Děkuji.

http://twitter.com/O2_cz
pe.kova
Junior

Odeslat příspěvekod Lutzi 29. 1. 2011 23:13

To pe.kova: To psaly mě.Já jsem se jich ptala.No byla bych ráda kdyby už konečně samoobsluhu měly i když e-účet na mobil by také nebyl k zahozeni.
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suresd 31. 1. 2011 16:40

No konecne!!! Elektronicke vyuctovani je tady pro mobilni sluzby!
http://www.o2.cz/osobni/3066-tiskove_zp ... je_O2.html

Jeste byto chtelo tu samoobsluhu...
suresd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 2. 2011 13:43

Funguje už někomu to elektronické vyúčtování?
Žádal jsem o aktivaci 1.2.2011 kolem 11 hod a do teď na emailu stále žádné údaje. Včera jsem tam volal a prý mám vydržet :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 2. 2011 23:14

ja jsem si to aktivoval pridal jsem tam 2 mobilni cisla, jedno jeste na jinym uctu s mobilnim netem a je to tam pridany. akorat faktura se zobrazi az po vystaveni v novym uctovacim obdobi , ja to mam 8.
akorat predtim jsem mel e ucet na adslku a ten se mi tady uz zobrazuje, tak jestli to neni tim ze to mam funkcni.
kazdopadne to bude ukazovat vsechno az po vystaveni faktur, nic online zustatky si myslim ze nebude.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sonix 5. 2. 2011 18:36

Asi to vůbec nemaj zabezpečený zatím, jinak to nechápu, protože při registraci mi to vypsalo toto:

Upozornění: Elektronický podrobný výpis hovorů se Vám z bezpečnostních důvodů zobrazí až s druhým elektronickým vyúčtováním.
Naposledy upravil Fíla dne 12. 2. 2011 18:17, celkově upraveno 1
Důvod: pro citaci se používá tag quote, ne code!
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 2. 2011 21:21

to me psalo taky. a prislo druhej den potvrzeni smskou na mobil ze to je aktivni
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 2. 2011 14:13

Já stále nic 8-S
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 2. 2011 15:32

tak 11. se mi vystavila na e uctu faktura (ucto 8.) uplne stejna jak chodi domu papirem. tak uvidime jestli ten pristi mesic bude podrobnej vypis jak slibovali
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 2. 2011 15:52

Já zase problém :-\
První zdržení bylo když mi neřekli, že si mám dát jedinečné přihlašovací jméno, protože mi napřed tvrdili, že si to jméno můžu potom jakkoli změnit, tak jsme tam plácl nějaké jméno. Po cca 10 dnech mi volali, že stejné jméno už někdo má, tak ať si zvolím jiné, které již nepůjde změnit.

A teď v Přehledu vyúčtování zase nemám ani fakturu a ani podrobný výpis. Jen v Přehledu plateb mám číslo dokladu rozdělené na 2 částky- 2 860,91 a 6,-
Nechápu...

Na infolince rada, že mám kontaktovat O2 přes ten formuléř v mém e-účtu.

EDIT: Že prý je to normální a bude tam až další měsíc :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 1. 3. 2011 16:08

Tak dnes se to zobrazilo.
Celkem to trvá dlouho když začínám nové zúčtovací období od 23. ale také bez podrobného výpisu hovorů.
Píšou, že není objednán, tak jsem psal dotaz jak si ho objednat a čekám na odpověď.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 18. 3. 2011 00:23

Od února mám aktivovaný e-ucet jako podnikatel a do dnes tam v tom účtu nic nevidím.Jen nějaké staré částky za platby z roku 2009. Ted mě má přijít druhé vyúčtování poštou, tak jsem zvědav.Zase něco spustili, co jim nefunguje. :-(
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 3. 2011 00:48

no ono to funguje az od nasledujicho uctovaciho obdobi a jeste to clovek musel slozite nastavit
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod msimcard 28. 3. 2011 20:24

Tak ja jsem se registroval 1.2. a doted nic. Sice se prihlasim, ale zadny vypis. Meilem nic neprislo. Zatim chodi papirem.

Jsem dnes volal na infolinku a rekla mi ze tam vubec registrovany nejsem - v tom maji nejaky bordel.

Vi nekdo jak na to?
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 3. 2011 20:34

kdyz se prihlasis a kliknes na zalozku vyuctovani mobilnich sluzeb tak tam bys mel mit budto faktury - od probehleho uctovaciho obdobi. pokud ne tak by tam mela byt moznost si ty cisla nastavit.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků