Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hujerot 1. 2. 2011 12:04



OK, to jsem vše udělal, mám nahraný balíček příkazů, v telefonu nahraný Vlastní hlas i nastavený v navigaci pro auto, ale stále zní angličtina...dokonce i přes tlačítko sdílet hlasový balíček jsem si zaslal na mobil a stále nic...
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 12:19

Tady mas navod, zkontroluj si, jestli jsi postupoval spravne.
http://mobil.idnes.cz/k-navigaci-zdarma-od-nokie-si-muzete-nahrat-vlastni-hlasove-prikazy-1pr-/mob_nokia.asp?c=A100505_175626_mob_nokia_hro
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hujerot 1. 2. 2011 12:26

Pokud se ale nepletu, tak se jedná o instalaci z telefonu s datovým připojením...jak ale dostanu balíček do telefonu, pokud sedím u PC s telefonem připojeným přes USB ????
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 12:29

Aplikace s příznačným jménem Own Voice je dostupná prozatím pouze v angličtině, nahrávat lze ale samozřejmě hlasové příkazy v jakémkoli jazyce. Snadno si ji stáhnete z Ovi obchodu přímo v telefonu.
.

Pokud sis tedy stahnul aplikaci na pocitac, tak ji pres ten USB kabel nakopiruj do telefonu a nainstaluj. Co ti na tom neni jasne ?
Naposledy upravil Sentry dne 1. 2. 2011 12:42, celkově upraveno 1
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hujerot 1. 2. 2011 12:38

To jsem četl několikrát...rozumím tedy tomu dobře, že balíček mohu namluvit přes PC, ale stáhnout si ho mohu jen v mobilu přes datové připojení? Dík
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 12:44

Tak podle toho navodu, co jsem ti poslal, jsem vyrozumel, ze se to namlouva primo na telefonu pomoci te aplikace. Jestli ty mas uz neco nahraneho, je otazka, jestli to je v kompatibilnim formatu.

Edit:
Jinak jak uz je upozorneno v navodu v tom odkaze, ta aplikace je patrne pripojena po celou dobu na net a take musis byt patrne pripojen na svuj ovi ucet.

Z diskuse na netu:
Už sem to zjistil, musíš bejt v mapách on-line přihlášenej účtem do OVI. Pak se při výběru jazyků pro navigování objeví "Vlastní hlas".
Naposledy upravil Sentry dne 1. 2. 2011 13:07, celkově upraveno 1
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hujerot 1. 2. 2011 13:06

Sentry píše:
Aplikace s příznačným jménem Own Voice je dostupná prozatím pouze v angličtině, nahrávat lze ale samozřejmě hlasové příkazy v jakémkoli jazyce. Snadno si ji stáhnete z Ovi obchodu přímo v telefonu.
.

Pokud sis tedy stahnul aplikaci na pocitac, tak ji pres ten USB kabel nakopiruj do telefonu a nainstaluj. Co ti na tom neni jasne ?


Pro pužití musí být v telefonu nainstalovaná aplikace Vlastní hlas? A co je tedy vlastní hlas nabízený ke stažení v Ovi Suite?
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 13:08

To uz je tebou vytvoreny vlastni zvukovy soubor. Ty se daji sdilet, takze pres tu aplikaci pak muzes stahovat hlasove vytvory ostatnich uzivatelu, kteri je daji ke sdileni.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hujerot 1. 2. 2011 13:11

Sentry píše:Tak podle toho navodu, co jsem ti poslal, jsem vyrozumel, ze se to namlouva primo na telefonu pomoci te aplikace. Jestli ty mas uz neco nahraneho, je otazka, jestli to je v kompatibilnim formatu.

Edit:
Jinak jak uz je upozorneno v navodu v tom odkaze, ta aplikace je patrne pripojena po celou dobu na net a take musis byt patrne pripojen na svuj ovi ucet.

Z diskuse na netu:
Už sem to zjistil, musíš bejt v mapách on-line přihlášenej účtem do OVI. Pak se při výběru jazyků pro navigování objeví "Vlastní hlas".


Tak pro offline navigaci je stejně nepoužitelné, co?

-- 1. 2. 2011 14:16 --

Sentry píše:To uz je tebou vytvoreny vlastni zvukovy soubor. Ty se daji sdilet, takze pres tu aplikaci pak muzes stahovat hlasove vytvory ostatnich uzivatelu, kteri je daji ke sdileni.



DOMNÍVAL JSEM SE, ŽE SI VYTVOŘÍM VLASTNÍCH NAVIGAČNÍ POVELY V NAHRÁVACÍ SEKCI PRO SDÍLENÍ "OWNVOICE" , PAK SI HO STÁHNU PŘES OVI SUITE /TAK JAKO JINÉ JAZYKY/ A BUDU HO MOC PO NASTVENÍ V TELEFONU VYUŽÍVAT OFFLINE....
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 13:17

Boze boze ;-) s tebou je teda kriz, ja o voze, ty o koze. A prosim te, proc tam porad vkladas moji citaci ?? Je to zbytecne a jenom to zhorsuje prehlednost topicu.

Aplikace pro nahrani vlastniho hlasu do navigace Nokia Ovi maps se musi stahnout do telefonu a nainstalovat (jedno jestli to stahnes primo z telefonu, nebo si to do telefonu nahrajes pres kabel z pocitace!).
Aplikaci spustis, patrne tam je nejake prihlaseni na server Ovi maps, kde musis mit svuj ucet, aplikace te bude navigovat, aby jsi si napovidal pres svuj vlastni telefon tech 53 prikazu vlastnim hlasem. To se pak ulozi na server, muzes si zvolit, ze ten svuj hlasovy vytvor budes sdilet, aby si ho mohli stahnout ostatni uzivatele. Takze pri tomto procesu je telefon online pripojeny na net !
Pro samotnou navigaci uz pripojeni nepotrebujes, vyjma pripadu kdy pouzivas A-GPS.
Takze neplet dohromady aplikaci Own Voice s navigaci Ovi maps !

Podle obrazku na tomto odkaze vsechny prikazy, ktere namluvis na vlastnim telefonu, potom aplikace odesle v urcenem formatu (to je ten voice pack) na server a nainstaluje se do telefonu.

*****
Tady mas dalsi popis, kde je i par prelozenych prikazu z anglictiny.

*****
Naposledy upravil Kniter dne 3. 2. 2011 19:34, celkově upraveno 1
Důvod: odstraneny odkaz na warez stranky
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kahas 1. 2. 2011 17:27

Ahoj,
jak mažete věci co jsou uložené v integrované paměti?
Díky za radu Kahy
kahas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deny 1. 2. 2011 19:34

Přes Správce Souborů nebo přes nějaký souborový manažer např X-Plore.
One toutch - 5110 - A50 - 3100 - E700 - 6230i - MDA Compact II - K510i - 6300 - W910i - N70 - N95 - Innov8 - 5530 XM - N73
Deny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hujerot 3. 2. 2011 18:18

Sentry píše:Tady mas navod, zkontroluj si, jestli jsi postupoval spravne.
http://mobil.idnes.cz/k-navigaci-zdarma-od-nokie-si-muzete-nahrat-vlastni-hlasove-prikazy-1pr-/mob_nokia.asp?c=A100505_175626_mob_nokia_hro


Ahoj, tak jsem konečně dostal vlastní hlas do navigace autem:

1/ v seznamu navigačních souborů přes Ovi Suite nesmí být nabízený soubor Vlastní hlas / cca 8 MB/, nechte jen mapu a popř. ženský český hlas
2/ po registraci na http://ownvoice.comms.ovi.com/ovi/app/ nahrajte svůj vlastní balíček
3/ do mobilu stáhněte z Ovi obchodu aplikaci Vlastní hlas- ještě lepší
4/ doporučuji nenahrávat hlas přes mobil, ale stáhnou ten již namluvený v ownvoice balíčku
5/ dejte v mobilu stáhnout a vyberte si Vámi zvolený balíček hlasových příkazů
6/ pak jděte v mobilu do OVI map a v nastavení pro navigaci autem vyberte vlstní hlas, který je označen ikonou paměťové karty..... a je to tam....

Příjemnou cestu.....

-- 3. 2. 2011 19:28 --

Ahoj Céčkaři, mám dotaz:
1/ při prohlížení fotek v mobilu jsem zjistil, že mi když připojím telefon k PC přes USB a mažu fotky nebo videa, zůstávají v telefonu chybové soubory, které na odstranění reagují sdělením " Chyba systému". Když je mažu v mobilu, vše je ok. Má s tím někdo zkušenost? Dík...
2/ chtěl jsem v oblíbených smazat složku Trasy, ale nejde jako u oblíbených míst...poradí mi někdo?
3/ dají se smazat z menu OVI map Michelin, Počasí, Události, Lonely Planet, HRS Hotels ?

Děkuji za každou i malou radu ....
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod ferokulda 9. 2. 2011 14:37

Zdravim. Měl bych dotaz na majitele C5. Máte v telefonu někdo nainstalovanou nějakou aplikaci na rozsvícení LED diody u foťáku jako svítilny (třeba aplikace s60spoton). A svítí takto ta dioda stejnou intenzitou, jako když svítí jako blesk při focení?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 2. 2011 20:52

na svietenie diodou skus phone torch. Ja ho mam na n97 mini. svieti silno, alebo moze aj blikat morzeovkou.
http://store.ovi.com/content/36102?clickSource=search
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků