Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hokysan 23. 1. 2011 16:55

A co displej?Vyhovuje?Já jsem jí předevčírem nastavoval kolegovi v práci a z toho displeje bych si to šel asi hodit.....Co stupeň do nějakýho směru,to jiný barvy.
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peete 23. 1. 2011 23:17

Ano displej není zas tak úžasný, ale s tím asi musí každý počítat, kdo si jí poziřuje. Určitě je na trhu sposty telefonů co mají "pouze" displej 2,2'' s rozlišením 240 × 320(třeba nějaký levnější SE) ve stejné cenové kategorii, ale tady se spíše uplatní věrnost značce. Ale to by si člověk nikdy nic nepořídil a mě to na ty smsky a volání stačí :-)
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 27. 1. 2011 14:39

Ahoj. Nevíte někdo, jak vypnu "oznámení"? Objevuje se mi cca každou hodinu hláška na displeyi, "že není k dispozici žádné přípojení" ,jde to vždy jen zavřít (je to jen informace).
2.Dotaz: Jde nastavit "informace o doručení SMS"?
Díky :-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 27. 1. 2011 14:44

soptik21

budes si muset vypnout neco v nastaveni, co se ti pokousi pripojit na net, projed si nastaveni a ty dorucenky jdou nastavit v nastaveni zprav
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 27. 1. 2011 15:11

Sentry: Je mi jasné, že se NĚCO musí vypnout, otázkou je co a kde? :-D
Píše to přesně: "Volba připojení:(žádná data)"... Připojení opravdu není žádné, zatím ho nechci...
V podstatě není, co by se chtělo připojovat, všechny programy jsou vyplí...

Telefon je nový, koupen v pondělí...nevíte, jestli to někomu dělalo něco podobného (když byl nový) a co jste s tím udělali?

Doručenky už jsem našel, dík :-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 27. 1. 2011 15:19

OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 27. 1. 2011 17:43

Já o Koze, ty o Voze :-D :-D :-D
Nejedná se mi o "automatické připojování" (to už jsem vyřešil v úterý...mimochodem použitím tlačítka "hledat", takže tvá poznámka o lenosti, asi patří někomu jinému ;-) ) ale o to, že mě to informuje, že "NEMÁM ŽÁDNÉ NASTAVENÉ PŘIPOJENÍ". Nepotřebuji, aby mě informoval... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 27. 1. 2011 19:18

soptik21 píše:...Nevíte někdo, jak vypnu "oznámení"? Objevuje se mi cca každou hodinu hláška na displeyi, "že není k dispozici žádné přípojení" ,jde to vždy jen zavřít (je to jen informace).
...


No dobre, tak polopaticky ... pokud by se telefon nesnazil nekam (budes doufam souhlasit, ze nejspise na internet) pripojit, tak by ti to samozrejme onu hlasku nevyhazovalo. To, ze se ti porad zobrazuje hlaska, ze nemas zadne nastavene pripojeni je dusledkem a) ze opravdu nemas definovano zadne pripojeni a b) ze se neco stale a stale snazi na ten internet pripojit ! Takze z toho logicky usuzuji, ze tam mas stale neco nastavene, co se snazi nejakym zpusobem automaticky pripojit a to i pres to, jak jsi psal, ze jsi to jiz vyresil. Jak vidno nevyresil.
Sama od sebe se ta hlaska na telefonu nezobrazuje. Takze si projdi ty odkazy, co jsem psal a zkontroluj opravdu vse, na co v nich poukazuje, ze by mohlo to pripojovani zpusobovat.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 28. 1. 2011 00:21

Hmm, tak se omlouvám Sentrymu, že jsem ho nepochopil....problem s připojováním jsem v úterý vyřešil, ale jen částečně..."Kontrolovalo" to cca každých 15 minut "maily"(asi), to jsem vypnul, ale zustala mi tam synchronizace mailu kazdou hodinu, tak sem to teď vypnul a vypadá to, že to bude ok...Je to tam,ale pěkně zamotaný, aby to nikdo nemohl najít... Ale dík za pomoc :-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mi-shak 28. 1. 2011 08:33

Zdravím Vás opět s dalším dotazem .
Ač jsem se snažil přečíst celé fórum , nenašel jsem nikde odpověď na mou otázku :
Lze v telefonu nastavit "dýchání" pro upozornění o nepřijatém hovoru nebo přijaté zprávě ?
U E66 jsem na to byl zvyklý a hodně mi tato funkce chybí . Existuje třeba aplikace , která by toto umožňovala ? Četl jsem i diskuze k jiným telefonům a někdy se této funkci říká "stavové světlo" .

Díky moc .
Mi-shak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 28. 1. 2011 08:43

Rekl bych, ze C5 nic takoveho nema.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hujerot 1. 2. 2011 10:33

Ahoj C5-kaři, poradíte někdo, jak dostat do navigace vlastní hlas? Vytvořil jsem si vlastní balíček příkazů a teď nevím, jak je dostat do mobilu...
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 10:38

OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hujerot 1. 2. 2011 10:40

...ještě jeden dotaz...mám telefon z 2. ruky a jelikož předchozí majitel byl cesťák, v oblíbených je hafo tras...jdou vymazat? Děkuji za případnou reakci...
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 10:43

Tak bud je vymazes rucne primo v aplikaci nebo se zaregistruj na Ovi maps a muzes si app sesynchronizovat s tim, co mas na webu tzn. ze se ti vse prenese do webove aplikace a tam uz to mozna bude uzivatelsky snadnejsi je pomazat. Kazdopadne ta registrace je vhodna, protoze si timto zpusobem muzes pripravit trasy na pocitaci a prenest pak do telefonu pomoci synchronizace.
http://maps.ovi.com
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků