Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ron333 17. 1. 2011 19:08

Instalované apl.
Instal. soubory
Nastav. instalace
ron333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 1. 2011 19:11

ron333: cital si ten navod? Na konkretnu aplikaciu neklikaj ale hned daj volby/vymazat(odstranit)
v tom spravcovi klikni na instaloavne aplikacie
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ron333 17. 1. 2011 19:14

když dám hned volby zobrazí se mi:
otevřené aplikace
zobrazit protokol
Nápověda
konec
ron333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 17. 1. 2011 19:18

tak najed na aplikaci kterou chces odstranit, dej Volby - Odebrat
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 1. 2011 19:21

Tak este raz spravca aplikcii/instalovane aplikacie/kurzor na konkretnej aplikacii(nazov)/volby/vymazat(odebrat)
. Alebo miesto volby, klikni c a potvrd.

Alebo v aplikaciach sa presun na spustaciu ikonu(ktorou aplikaciu spustas) a klikni mazacie tlacidlo c.
Alebo pripoj tel k pc suite a klikni na ikonu instalatora a potom oznac aplikaciu mysou a vymaz a pripadne potvrd v mobile odstranenie.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 17. 1. 2011 19:30

Ovládácí panely :arrow: Správce aplikací :arrow: Instal. aplikace :arrow: najedeš na aplikaci :arrow: Volby :arrow: Odinstalovat.
dejv

ObrázekImage Hosting
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ron333 17. 1. 2011 19:36

ani jedno, ale už jsem na to přišel najedu na to co chci smazat ale zároveň tam ten prst držim pár vteřin a pak se objeví bublinka odinstalovat
ron333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 1. 2011 19:47

Tak to mas asi spomalene. Pre tie situacie pomaha restart. Alebo ak mas vela instalovanych aplikacii (viac ako 100).
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka996 18. 1. 2011 17:20

Taky máte pravou horní část displeje světlejší?
Jirka996
Junior


Odeslat příspěvekod Rashka 19. 1. 2011 15:55

Prosím Vás, neví někdo o nějakém motivu, který by umožnil aby byly digitální hodiny minimálně přes čtvrt dipleje? Nebo to stále nejde?
Rashka
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 19. 1. 2011 16:25

Pozri do mojho podpisu na rozne aplikacie "Velke hodiny na displeji"
na s60 3rd fp1 a s60 5th ich mam odskusane.
Napr cClock, large time screensaver atd. Na s 60 3rd fp2 neviem.
Aplikaciu musis aktivovat v nastaveniach setricoch.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 20. 1. 2011 07:57

Kniter

Rashka myslim nemluvil o setrici obrazovky, ale o tematu ... setric na Nokia C5 je kupodivu oproti ostatnim symbian telefonum nejaky domrseny, situaci nevyresil ani posledni firmware, vypada to, ze to je "vlastnost" tohoto telefonu (mysleno tak, ze at aktivuje uzivatel napr. Large Time ci jakykoli jiny setric, tak pro "vyvolani" setrice je treba stisknout kratce joystick, jinak tam sviti ten puvodni prednastaveny).

Jinak zpet k tem hodinam. Rashka myslim, ze tvuj pozadavek by splnila aplikace vHome Desktop, ktera je plne konfigurovatelna dle uzivatele. Je to aplikace na způsob Handy Shell pro úpravu domovské obrazovky (pohotovostního režimu) - včetně nastavení obrázku (tapety) přes celý displej

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ve.ra 21. 1. 2011 17:53

Ahoj, funguje prosím / daří se někomu / nastavit hledání vzdálených kontaktů? Na předchozí E52 mi (po nastavení Mail for Exchange) fungovalo hledání kontaktů tak, že když jsem v Kontaktech do vyhledávacího pole zadala řetězec, který nebyl v lokálním telefonním seznamu, Nokia mi automaticky nabídla Vzdálené vyhledávání a začala hledat na Exchangi. Tady to nefunguje - když se kontakt nenajde, Nokia vrátí "žádné shody" a já musím překlikat do Aplikace\Email\Adresář a zadat řetězec znovu - tam už hledá správně.
Jsem z toho zmatená - je to nepraktické, ale hlavně: myslím, že by to mělo fungovat, protože v Nápovědě se píše:
"Hledání vzdálených kontaktů:
Spusťte aplikaci Kontakty.
Chcete-li hledat kontakty ve vzdálené databázi, vyberte možnost Volby>Vzdálené vyhledávání. Zadejte jméno hledaného kontaktu a vyberte možnost Hledat. Přístroj vytvoří datové připojení ke vzdálené databázi.
Chcete-li hledat kontakty na domovské obrazovce, začněte psát písmena nebo číslice na domovské obrazovce a v seznamu navrhovaných shod vyberte vzdálenou databázi.
Chcete-li změnit vzdálenou databázi kontaktů, vyberte možnost Volby>Nastavení>Server vzd.vyhled. Toto nastavení platí pro databázi používanou v aplikacích Kontakty a Kalendář, nikoliv však pro databázi v aplikaci e-mailu."

Jenže já takovou volbu v telefonu vůbec nemám: V kontaktech pod Volbou sice najdu Nastavení, ale pak už jen jedinou obrazovku, kde se dají nastavit tři pole (Kontakty k zobrazení <Paměť telefonu>
Vých.pam pro ukládání <Paměť telefonu>
Zobrazení jména <Jméno Příjmení>), která můj problém vůbec neřeší :(
Ať hledám jak hledám, server vzdáleného vyhledávání prostě není kde nastavit. Kde dělám chybu? Díky.
Mám SW 061.005.227.01.
ve.ra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peete 23. 1. 2011 14:36

Tak včera jsem si jí pořídíl a zatím spokojenost. Kupoval jsem jí v O2 za 4100,-- Sice mám od nich paušál-šachetní přes Sokolovskou Uhelnou(vše bez limitu) ale to je jaksi taksi přes známou a né na moje jméno :D , ani mi nevadí, že je brandovaný-myslím co se týče fw. Vše funguje, jak má a navíc na šťourání a hrátky jsem si pořídil Samsung S8500 Wave. Co mě hlavně překvapilo, tak je už tady několikrát zmíněná klávesnice a celková obsluha Symbianu-ten mi problém nedělá, páč mi v šuplíku leží ještě E66, kde je Symbian 9.2 S60 3rd Edition-FP1 což zas takový rozdíl není. Zpracování také ujde. Stěžují si na ní snad jen blbci, co srovnávají nemožné a přesto si jí pořídí. To je jako bych srovnával právě s Wave-to je naprostá hloupost. C5 je slušnej model ;-)
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků