Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kolínko 7. 12. 2010 21:28

Pozor - nový firmware 61.005 údajně řada vylepšení (například navrácena hlasitost) a pár zachovaných bugů. Diskuse změn viz
http://discussions.europe.nokia.com/t5/Cseries/New-FW-61-005-for-C5-RM-645-available-via-NSU-amp-FOTA/td-p/832201
historicky mnoho Ericsonů, A701, několik MDA, Siemensy, Sony-Eric, Samsungy (nejraději X820), nyní C5
Kolínko
Junior

Odeslat příspěvekod khr.info 8. 12. 2010 21:04

Kolínko píše:Pozor - nový firmware 61.005


Ahoj, to si mě moc potěšil, ten výčet nových věcí vypadá velice slibně, upgradoval již někdo? ;-]

Případně u tohoto "most important there is improvement in sound output", zda je tím myšleno např. kvalita zvuku během hovoru? (S tím mám občas problém)

A prosím mohl by mi někdo dát odkaz na nějaký přehledný návod jak na přehrání firmware? :lol:

Díky
khr.info
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 12. 2010 21:10

Návod je na stránkách Nokia, nebo i tady na fóru, nejen na NSU, ale i pro Phoenix, tak hledej sám
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 8. 12. 2010 22:49

ako je to s displejom? zena ma tento telefon, pri pohlade z pravej strany (staci mierne naklonit) farby dost tmavnu, z inych stran relativne ok, aj ked tiez vidno svetelne rozdiely, ale male. c902 s tym nema ziadny problem...
fotky nie su bohvie co pri porovnani s Nokiou 6220c a mojim SE c902.
uvazujem nad nim, laka ma hlavne GPS, za tuto cenu a z ponuky operatora vyzera na najlepsiu volbu.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 12. 2010 23:39

Ten displej je opravdu takový, jak ho vidíš - má problémy s úzkými pozorovacími úhly.
Deleted user

Odeslat příspěvekod nitram47 9. 12. 2010 19:10

to iba tato Nokia, ci vsetky?
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 12. 2010 01:18

Běžně je to tak jen u těch nejlevnějších modelů.
Deleted user

Odeslat příspěvekod blackknight 11. 12. 2010 14:36

Líbí se mi landscape mód u některých aplikací pro tento mobil, rád bych ho i u jiných aplikací, které Landscape nativně nepodporují, existuje nějaký program, který přidá do kontextové nabídky jakéhokoli programu možnost zapnutí landscape módu (nebo něco na ten způsob) ?
blackknight
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khr.info 11. 12. 2010 19:08

Můžete mi prosím jako laikovi vysvětlit podrobnosti k tomu novému firmware? Pro koho je určený, případně kdy bude dostupný i na NSU? Nebo snad je tedy jediné řešení změna product code? O:-)
khr.info
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 12. 2010 09:21

Buď, nebo ho tam natlačit pomocí Phoenixu. Návod je tu na fóru
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 12. 2010 09:59

Firmware sem ti hodil na Rapid, tak si ho přes Phoenix do telefonu flákni.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod khr.info 12. 12. 2010 20:26

Moc díky ^^ Mimochodem kdy cca myslíte že by mohl být tento nový firmware dostupný přes NSU v případě že mám brandovaný telefon od T-Mobile? Phoenix sem pochopil, díky za informace, ale zatim nechám telefon tak jak je, kvůli záruce a případnému prodeji. :oops:
khr.info
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 12. 2010 20:29

U T-Mobile se dockas tohoto firmwaru o dost pozdeji..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 12. 2010 20:45

Navíc není potřeba na to hned jít přes Phoenix. Docela stačí změnit product code přes NSS a pak aktualizovat přes Nokia Software Updater nebo Ovi.
Deleted user

Odeslat příspěvekod blackknight 13. 12. 2010 07:56

Avšak ztratíš záruku si myslím (tou změnou product code) ;)

Můžu se zeptat - Existuje nějaká aplikace, která by zálohovala kontakty, kalendáře, SMS a další věci z telefonu do určitého archívu v mobilu na vyžádání? Nejde mi o aplikaci pro Windows, ale Symbian, čili vše by se odehrávalo přes mobil...

Ještě by mě zajímali dvě věci:

a) lze změnit ikonku adresáře, který vytvořil uživatel?

b) přišel už někdo na způsob, jak zajistit, aby se spořič obrazovky zobrazoval neustále (třeba hodiny, tak jako u jiných telefonů) a ne jen po stisknutí prostředního tlačítka? řeší to ten nový firmware?

Děkuji ;)
blackknight
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků