Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 26. 10. 2010 21:33

Jerry.raptor: telefony od operátorů obecně jsou více či méně brandovány, C5 není výjimkou, Product Code je jiný než u telefonů určených pro volný trh, což prakticky znamená, že nové verze FW pro daný model jsou k dispozici vždy později oproti telefonům nebrandovaným...
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom1993 2. 11. 2010 22:03

Zdravim , chtěl jsem se zeptat jak přehrát na mobilu FW (mám tam t.mobile fw) na základní obyč bez aplikací t. moble ktery akorat zavazí.. ?
edit :// jak se dostanu v telefonu do správce souborů ? a dá se nějak zformátovat karta přes telefon ??
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 2. 11. 2010 23:37

prehratie fw na zakladny viewtopic.php?&f=1903&t=1103311
v aplikaciach hladaj ikonku spravca suborov. presun sa kurzorom na kartu a daj volby/formatovat
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom1993 3. 11. 2010 17:11

Díky :)
ještě jsem se chtěl zeptat.. C5 má led diodu. Dá se použít jako baterka ? (klidně i přes nějaký program ?)
edit : // v tech spravcich souboru na karte zadny Formatovat nemam.. prave me to prekvapilo.. myslel sem ze to tam bude..

MUZU SE JESTE ZEPTAT : nevite proc VZDY kdyz kopiruju do mobilu pres usb veci tak mi to bud se zastavi kopirovani a v mobilu to napise : Chyba disku..... (opakovat - prerusit) [delalo mi to aji na mobilu co sem mel predtim N82] je to proste jen chyba telefonu nebo karta je spatna ??
btw : kartu sem zkousel formatovat a dela porad..
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 3. 11. 2010 22:30

pozri do mojho podpisu: Na svietenie diodou. spot on mi funguje na symbiane 3rd, ale svieti slabo na cerveno ako ked natacam video. Skus ntorch, alebo phone torch, alebo inu aplikaciu.

formatovanie by tam malo byt, kartu neotvaraj daj volby/formatovat este ked tam mas na vyber disky C: a E (len sa nan presun)

Nepouzivas kartu aj na pamat sms? formatoval si v citacke v pc? ked pisalo chybu disku uz na N82, to bude zla karta.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom1993 3. 11. 2010 22:54

opravdu ve spravci souboru , najedu na kartu a dam volby mam tu otevrit , vyjmout pam. kartu , zalohovat, hledat , vzdalene jednotky , napoveda, konec...
Formatoval jsem v pc (pripojeni jako velkokapacitni disk)
kartu na sms asi nepouzivam..
Spatna karta ? a co s ni ted ? vyhodit ? nebo da se nejak zjistit chyba a opravit ??
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 3. 11. 2010 23:44

No davno som na to nepozeral. Alebo to bolo na N95? Na n97 mini kartu musim, otvorit/volby/volby pamatovej karty/formatovat.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom1993 4. 11. 2010 05:58

jo , jasně :) uz to mam .. musel jsem ale zalozku (kartu) otevrit.. a az tam to bylo (volby pametove karty - format :) diky
Ale karta nebo mobil porad blbne (chyba disku) asi mi neporadíš co s tím ze ? :-|
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod skorpy 8. 11. 2010 19:11

Zdravím
Chci se zeptat jestli někdo má také takový problém jako já a na případné řešení (pravděpodobně reklamace které bych se chtěl vyhnout). Při telefonování a zapnutém hlasitém hovoru (přehrávací reproduktor telefonu) u druhého volajícího dochází k praskání a jiným ruchům (tak mi to bylo popsáno). Při klasickém hovoru k žádným ruchům nedochází (u SE K800 který jsem měl dříve k ničemu takovému nedocházelo). Ještě upřesním, že telefon je na stole a nikdo s ním nemanipuluje a v okolí není žádné rušení. Díky za reakce
skorpy
Junior

Odeslat příspěvekod radek2828 11. 11. 2010 15:51

nevite kde bych sehnal nejake obaly na tento mobil, neco co vydrzi aby to nebylo drahe, nekdo tady psal neco o aukru, ze se to tam da koupit ale nejsu tam registrovanej a jinde se tezko daji sehnat a je to drahe
radek2828
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pozpa 12. 11. 2010 17:38

muzete mi pls napsat jak jste na tom s vydrzi baterie? jelikoz mi vydrzi telefon tak den a pul. volam asi 30 minut denne a na net chodim tak na deset minut. na mobilmanii udavaji uplne neskutecnou vydrz, tak nevim na cem sem. telefon mam mesic tak budu muset asi zajit na reklamaci.
pozpa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romo.11 12. 11. 2010 18:52

pozpa, mala vydrz moze suvisiet aj so stale zapnutym netom. Nemas aktivovanu synchronizaciu mailu? Tiez ho pouzivam priblizne tolko, ako si napisal, a vydrzi 3-4 dni.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpa 13. 11. 2010 13:18

pripojeni pouzivam jen kdyz je potreba, jinak je vse vypnute. i kontrolu mejlu provadim rucne. asi je teda neco opravdu s baterkou.
pozpa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 13. 11. 2010 17:43

pozpa: a nemáte nastaven Duální režim sítě? při častém přepínání z 2G do 3G anebo i při slabém GSM signálu a jeho častém hledání baterie docela dost trpí...
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 22. 11. 2010 18:48

Slyšel jsem něco o tom, že to má malou RAM paměť, a že to dost často padá. Je to pravda?
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků