Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jaydoo 11. 10. 2010 18:12

Rozozna mp3. Ale pre tvoj prehlad, sformatuj kartu v telefone potom ju vloz do citacky a budes tam mat zlozku sound, alebo Music a tam si daj tie mp3 co chces. V principe je jedno, kde, ale pre poriadok do zlozky, o ktorej budes vediet, ze su tam mp3.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod korytnacka53 13. 10. 2010 21:26

Ďakujem, len je chyba,že ja nemám čítačku kariet...ale nejak si už poradím...zatiaľ, keď som údaje preniesol z PC na kartu Micro SDHC z Nokie...tak všetko fungovalo...Nokia všetko registrovala a čítala :hmm: ...tak bude dúfam aj toto... :-))
korytnacka53
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 13. 10. 2010 23:12

Citacku netreba. Staci formatovat kartu v telefone a potom spojit telefon cez usb s pocitacom v rezime ukladanie dat. (ako vymenitelny disk v pc). V mobile bude zlozka snimky a v pc sa ista zlozka bude mat nazov images. A tak isto vsetky zlozky po anglicky. Jednoducho tam pretiahni subory.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korytnacka53 17. 10. 2010 11:57

Ďakujem, tak som to už hneď po obdržaní mobilu urobil, pretože som tak isto už s mobilami pracoval a funguje to,len akurát tento symbian nevie rozlišoovať povodne uložené zložky, v ktorých som mal uložené fotky a tak som musel všetky záložky zrušiť a dať to do jednej FOTO-VIDEO a už to funguje, pretože inak si to nevedel prebrať a priradil názvy fotiek k iným fotkám, hoci fotky tam nebol...čože z tých zložiek si stiahol niektoré názvy a priradil náhodne k fotkám, ktoré si vedel stiahnuť...je to zaujímavé, ale vobec neviem, ako može stiahnuť označenie fotky bez toho,že by si uložil aj fotku a náhodne to priradil k iným...i s dátumami...bol z toho poriadny guláš!Aale teraz je to už v poriadku...až na to,že ten mobil je nepoužiteľná debilina a zajtra ho skúsim vrátiť,lebo nemám nervy na tom,aby som ho neustále reklamoval!Hoci mi prakticky dali celý mobil nový,je ešte horší,ako ten prvý...mám už neraz 6 porúch súčasne, včítane toho,že pri hovore skolaboval a nešiel vobec spojazdniť...až asi na 10 pokus sa oživil v momente,keď som ho včera v noci napojil cez káblik na PC...napojenie na autonabíjačku(skolaboval pri jazde autom) ani na domácu nereagoval...asi 2krát sa snažil naštartovať...ale zakaždým chcípol po pár sekundách...Je ten E52 lepší...?
korytnacka53
Junior

Odeslat příspěvekod jaydoo 17. 10. 2010 12:23

Poradim Ti. kup si nejaky obycajny telefon bez OS.
O E52 tu mas dost velku diskusiu.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod korytnacka53 17. 10. 2010 18:38

Ďakujem Ti za odpoveď, ;-) doteraz som študoval rozne články a porovnával a asi najmenej komplikovaný...teda najmenej poruchový (?) by bola NOKIA 6303i (aj keď lepšie názory sú na klasický bez "i"),ale ten už TM v ponuke nemá.Mám to totiž cez T Mobile a preto musím vyberať k mojmu tarifu len z ich ponuky...Vyzerá na jednoduchý telefón...len niekde sa uvádza že má a niekde že nemá navigáciu... :oops:
Tú 52 som dlho študoval aj tu na fóru, ale bojím sa, že je to zase telefón s OS a aj keď ho majú traja známi bez problémov, určite pri mojom "ŠŤASTÍ" na mobily, mne by blbol...a radšej sa vzdám GPS, ako mať stále mobil v oprave a zakaždým si ho potom prestavovať a vkladať zoznam a pod... :-\
P.S. Mobil mi už pred hodinou tretíkrát skolaboval a už sa mi ho nepodarilo vobec nahodiť...som zvedavý, ako dopadnem zajtra na TM pri reklamácii...Dúfam, že mi ho vymenia konečne za iný... ;-]
pekný večer ;-)
korytnacka53
Junior

Odeslat příspěvekod jaydoo 17. 10. 2010 19:13

tak teda kup Nokiu 6700.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod korytnacka53 17. 10. 2010 20:39

Ďakujem za radu.ale teraz som pozeral v ich ponuke a tam majú len zlatý GOLD a vyšiel by ma na 7000,- čo je veľmi veľa :-l
korytnacka53
Junior

Odeslat příspěvekod skorpy 18. 10. 2010 14:27

Ahoj
Chtěl bych se zeptat jestli je možné nějakým způsobem stahovat ze stránek OVI aplikace pro Cpětku přímo do PC bez toho aby se muselo stahovat do mobilu (nemám datový tarif a aplikace zdarma mi stačí ale jak je stáhnout?)
Díky za odpověď
skorpy
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 10. 2010 18:13

To právě bohužel nejde. Při stahování je totiž třeba ověřit konkrétní typ telefonu a navíc jde o ochranu, aby stažený obsah nešel dál používat v jiných telefonech.
Deleted user

Odeslat příspěvekod skorpy 18. 10. 2010 19:19

Dík za odpověď i když mě moc nepotěšila. Doufal jsem že to nějak půjde (jednalo se mi jen o ty zdarma protože mi je jasné že by se těžko vymáhalo za placené od stahovatelů peníze). PS: To ověření telefonu jsem myslel že stačí si jen zvolit typ který se mi potom ukazuje po registraci nahoře vpravo. Je to škoda i tak ještě jednou dík za reakci
skorpy
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 19. 10. 2010 17:49

mnoho z aplikácií z OVI obchodu nájdeš aj inde na nete, stačí pohľadať.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzzzi 19. 10. 2010 19:58

Ahojky, tak mám C5 už 4 dny a zatím se tedy seznamuji. Jenom co mě hodně vadí je úspora energie při slabé baterce - display pohasne a venku je absolutně nečitelný. Můžete mi někdo prosím poradit zda se to dá nějak vypnout? Díky
zuzzzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 20. 10. 2010 08:05

zuzzzi: zapínací tlačítko - Deaktivovat úsporu energie, ale o to kratší dobu pak telefon vydrží (režim Úspora energie se aktivuje při nízkém stavu baterie, má za úkol udržet telefon déle při životě - ztlumí podsvícení, vypne BT, příp.wi-fi apod.), rada je tedy jasná - nabíjet telefon dříve tak, aby se do tohoto režimu pokud možno vůbec nedostal... ;)
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod re3scape 21. 10. 2010 06:33

Zdravím,
Mám dotaz ohledně aplikací, daří se tam něco instalovat bez certifikace, nebo je nezbytný hack telefonu?
Díky
re3scape
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků