Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radek6ak 15. 9. 2010 11:10

avatatar píše:máš ten datovej kabel CA-101D, nebo jinej?


jo je to on, byl přímo v balení. Jiný telefony ten kabel nabíjí (je to USB 4 dráty, na tom není co vymejšlet) C6 prostě přes uUSB nenabíjí. (aspon ta moje ne)
radek6ak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avatatar 15. 9. 2010 11:29

Ok, se nečil, jen se ptám :-D
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trutnovacek 15. 9. 2010 15:21

tak je to v pytli.

Stále si to dělá co chce. Spíš to nejde než jde,.... Přes FOTA to asi nezaktializuji... než se k tomu prodřu, bude večer...

A NSU > furt to píše chybu konfigurace, takže to nedokážu spustit. Když dám nápovědu, tak to stále mele něco o nějakým portu......kterej nemám ani volnej, ani používanej, ale uzavřenej. A jak se otevírá nevím.

Kdybych věděl, co mě čeká, beru si druhý telefon. Je to o to horší, že nejsem doma, ale v druhý části republiky,,,,,,....
Motorola D520 > Nokia 3310 (2x) > Sony E. K700i > Nokia ??? > Nokia C6-00 > BlackBerry Z10
trutnovacek
Junior

Odeslat příspěvekod patro7 15. 9. 2010 18:23

caute mam v plane si kupit tuto nokiu c6-00 dotykovy telefon som ešte nemal tak mam par otazok na nu 1) dočítal som sa že ma stary procesor je to s tou rychlostou až take zle ?
2)je rezistívny display lepší ako je použity v 5800XM .....s ramkou by som problemy nemal mat pretože by som mal pustene max 3 položky a zla s horšoukonštrukciou si lamat hlavu nembudem
myslíte si že sa mi oplatí čakat na c6-01 ? DíK
patro7
Junior

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 15. 9. 2010 20:39

patro7: divej, pokud to nebudes srovnavat z iOhryzkem, tak ti to bude pripadat v pohode, nekdy to trochu pomalejsi je, ale neni to nic hrozneho, proste normalni telefon. btw: c6-01 nebude mit HW klavesnici, tak nevim nevim jestli se zrovna todle cekani vyplati....
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avatatar 15. 9. 2010 21:07

Takže jestli jsem to z diskuze správně pochopil, C6ka má mapy na přiložený microSd kartě a je třeba stáhnout jen hlas navigace přes PC? A jak to pak funguje při navigování, jde to offline, nebo musím být připojen na net? A musí se to nějak nastavit, nebo to automaticky jede offline?
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avatatar 16. 9. 2010 08:44

Ještě dotázek na majitel C6-00, jak moc se dostává bordel mezi display a výsuvnou klávesnici, pokud nosíte mobil v kapse? A co display, neopoškrábe se hned? Nevíte jakej držák do auta k němu jde? Díky
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 16. 9. 2010 10:48

avatatar píše:Takže jestli jsem to z diskuze správně pochopil, C6ka má mapy na přiložený microSd kartě a je třeba stáhnout jen hlas navigace přes PC? A jak to pak funguje při navigování, jde to offline, nebo musím být připojen na net? A musí se to nějak nastavit, nebo to automaticky jede offline?


Samozřejmě to jde offline a spoléhat se jen na satelity. I tak je to rychlé. Většinou je třeba nastavit, aby telefon nevyužíval internet.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod romo.11 16. 9. 2010 15:13

trutnovacek: sa mi stale zda, ze mas len nieco domrvene v systeme. V tvojom pripade pomoze asi len naraz stlacit Shift, Space a Backspace a zaroven s nimi stlacit a drzat zapinacie tlacitko az dokedy sa mobil nerozsvieti. Telefon sa uplne vymaze a vrati do povodneho stavu ako ked si ho prvy krat zapol - vsetko co bolo na C: sa strati, aj kontakty, SMS, nainstalovane programy... Obsah pamatovej karty sa nezmaze. Takze najprv treba zalohovat.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avatatar 16. 9. 2010 16:45

Tak jsem se na C6ku byl teď podívat v obchodě a kromě toho zmiňovaného volného zadního krytu mi ještě připadalo vyčvachtaný ovládání hlasitosti. Ten dvojčudlík tam lítal na všechny strany a když jsem dal hlasité přehrávání ,tak ať jsem mačkal nahoru, nebo dolu, nic se nedělo. Tak nevim, jestli to byl jen dodrbanej kus z prodejny, kde ho každej zkouší co vydrží, nebo jestli to má každej. Jinak ta výsuvná klávesnice je úplně v poho a to mám pracky jak lopaty a i v tý horní řadě to jde krásně psát. Display je citlivej dost skoro jsem nepoznal rozdíl s Galaxy S, kterej jsem tam taky zkusil. (nikdy jsem neměl dotykáč, tak to není zas tak relevantní zpráva) Jinak ten Super AMOLED je pěknej, ale kromě pozorovacích úhlů a větší ostrosti to zas taky není takovej rozdíl. Takže kdyby mi mohl někdo říct, kdo už ho má dýl doma, jak ten ovladač hlasitosti, je takovej čvachtací a jak je to s tim přehráváním, má to jít ztišit a přidat? Díky
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 9. 2010 16:48

trutnovacek píše:Kdybych věděl, co mě čeká, beru si druhý telefon. Je to o to horší, že nejsem doma, ale v druhý části republiky,,,,,,....

U kterého by se ti to mohlo stát taky. Je blbost kvůli vadnému kusu odsoudit celý model, nemyslíš? To se prostě stává u všech telefonů všech značek
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 9. 2010 16:49

Vzpomeňte si na první kusy E52. :-)
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trutnovacek 16. 9. 2010 18:28

myslel jsem druhý telefon, jako ten původní, který C6ka nahradí....

"trojklik" jsem dělal, i přehrál kompletně 160M firmwaru a nic...


Odhadoval bych to na nějaký "studeňák", nebo vypadlý konektor (těch tam teda asi moc nebude). Protože jak to funguje, nefunguje.....to je echt podezřelý
Motorola D520 > Nokia 3310 (2x) > Sony E. K700i > Nokia ??? > Nokia C6-00 > BlackBerry Z10
trutnovacek
Junior

Odeslat příspěvekod plojhi 16. 9. 2010 19:38

Avatatar: C6 mám, je pravda, že tlačítko na ovládání hlasitosti trochu čvachtá, ale neni to nic co by mi vadilo. S tím ovládáním je to zvláštní, protože hlasitost vyzvánění tím nelze ovládat. Jde tím ovládat hlasitost sluchátka, v aplikácích, při pouštění videa a muziky... Takže zřejmě hlasitost vyzvánění nelze ovládat schválně (jiné vysvětlení nemám)
plojhi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romo.11 16. 9. 2010 19:47

trutnovacek: vadny kus - stat sa to moze kazdemu vyrobcovi, v servise by nemali robit problemy, zamrzi to, ale to neznamena, ze cely model je zly, jedna lastovicka leto nerobi...

avatatar: ovladac hlasitosti funguje len vtedy, ak je prave zapnuta aplikacia, co ho pouziva, napr. prehravac hudby alebo ked zrovna telefonujes. Normalne v systeme na domacej obrazovke jeho stlacanie nerobi nic, tiez ma to prekvapilo, ale je to vlastnost OS, nie chyba ;) Mne sa trochu hybu vsetky tlacitka, nic mimoriadne, nevsimol by som si to keby si neupozornil
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků