Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 9. 2010 21:09

temy skus stiahnut tu http://www.zedge.net/themes/?updPhone=3975
co pise pri instalacii? v spravcovi aplikacii v nastaveniach mas nastavene instalovat vsetko a overit online vypnute?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feron58 9. 9. 2010 18:25

stahuju za zedge a pise to stale ,,nelze nainstalovat,,
Naposledy upravil Fíla dne 11. 9. 2010 19:41, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje
feron58
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skorpy 11. 9. 2010 15:37

Dobrý den
tento telefon je můj první symbian a tak prosím o radu (nevím jestli se to dá někde nastavit nebo mám vadný kus)
Nemohu používat tlačítko C zkrátka bez odezvy a při překlepu psaní SMS nebo čísel mi to dost otravuje život prosím tedy o radu jestli to není někde zakázané nebo jak to s tímto tlačítkem funguje.Moc děkuju za radu
skorpy
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 9. 2010 19:21

@feron58: ine aplikacie idu instalovat?

@skorpy: vypnutie a zapnutie telefonu asi nepomoze. Pokial nereaguje mozes skusit format *#7370#, predtym svoje data zalohuj. a preinstalovat firmware. Moze to byt aj hw chyba. Jeho funkcia sa nikde nenastavuje. Moj kamos mal zrnko piesku v tlacitku a tiez mu neslo stlacit a potom ho mal zase stlacene stale.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skorpy 12. 9. 2010 21:16

@Kniter: děkuju za radu osobně si myslím že to bude spíš HW. Se zálohováním mám také problémy někdy se telefon dokáže připojit ale pc nedokáže přečíst kontakty atd. a jindy to vše zamrzne (platí to jak pro kabel tak pro bt) Ps: objevil jsem ještě další problém při zapojení sluchátek hrají buď velice slabě (rádio) po přepnutí na repro hraje normálně (samo že hlasitost na max) a při písničkách zase jakoby se míchali stopy do sebe a není to k poslechu (opět při vypojení sluchátek v poho)
Taky se mi z nějakého důvodu samo nastavuje připojování k wapu internetu a MMS (už se mi to stalo asi 3* dokonce i když tam nebyla simka) vždy O2
Ještě jedna otázka co se stane po zformátování (přijdu o mapy hlasy atd.?) nepočítám s nastavením a kontaktama ty určitě vezmou za své (teda pokud semi je nějakým zázrakem nepodaří zálohovat)
Dík za odpovědi
skorpy
Junior

Odeslat příspěvekod eggoide 13. 9. 2010 14:14

Poprosil bych znale o odpoved na taky trosku obecnejsi dotaz.
Moje C5 se snazi nekam pripojovat, vyhazel jsem vsechny Facebooky a podobne aplikace, mail se pripojuje rucne, nevim o zadne jine aplikaci ktera by se mela nekam pripojovat.
Kdyz spojeni nasilne ustrelim, tak se asi za 30 vterin obnovi.
Zkusil jsem hledat nejake process managery, ale neukazuji co se kam pripojuje.
Nemate nekdo napad jak zjistit ktery proces se snazi navazat spojeni do internetu?

Docasne jsem to vyresil prejmenovanim pristupoveho bodu internetu.

Diky moc
eggoide
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 13. 9. 2010 19:51

@skorpy: tak to moze byt hw chyba. formatom *#7370# samozrejme prides o mapy, hlasy atd. vsak si ich cez maploader staihnes znovu, alebo skopiruj E:/cities/diskcachce

@eggoide: odinstaluj nokia messaging
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 13. 9. 2010 22:12

Nokia Messaging odinstalovat nepůjde, bude napevno součástí FW přístroje, ale mělo by pomoci toto nastavení: Email - Volby - Nastavení - Nastavení účtu - Kdy synchronizovat - Synchr.nové aktualizace - Vypnout
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eggoide 14. 9. 2010 08:09

to ondraschoffka:
diky za radu, nicmene tato volba v Kdy synchronizovat neni. Je tam pouze Plan hl. casu synch. - Rucne Plan synch mimo hl. c - Rucne Synchron. v roamingu - ne
eggoide
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 14. 9. 2010 08:23

tohle nastavení je v E-řadě, C5ku budu mít k dispozici o víkendu, tak se na to zkusím podívat, ale nějak by to jít snad mělo nastavit..
btw, měl jsem za to, že aplikace Nokia Messaging existuje jenom v jedné verzi, a teď tohle... :-(
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 9. 2010 10:56

S tím je třeba počítat vždycky: jak má telefon ve značení jiné písmenko, neplatí v řadě případů stejné zákony. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod venda74 16. 9. 2010 19:39

Nemate nekdo zkusenosti s pocestovanim C5? Pres NSS nebo Phoenix?
venda74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 9. 2010 19:49

No mám zkušenosti s jinými modely, je to u drtivé většiny na jedno brdo....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 9. 2010 23:23

Nápodobně. Zkoušel jsem to na 6 modelech (kusů bylo víc), pro všechny platí jeden návod.
Deleted user

Odeslat příspěvekod pozpa 23. 9. 2010 11:41

zajimalo by me tez, proc ma c5tka stale potrebu se pripojovat na internet. s telefonem jsem spokojeny. jak si nekteri stezuji s pozorovacimi uhly. tak problem je v tom ze, displej je uzpusobeny pro fungovani nalezato, s klavesnici na prave strane. tudiz nechapu proc je v tomto telefonu. nalezato ho clovek obrati jen v pripade prohlizeni internetu, fotek nebo foceni.
pozpa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků